mohammad2232

دانلود قالب زیبا و فوق العاده سبک(برگرفته شده از uchicago university) برای جوملا 2.5

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با عرض پوزش به دلایلی شخصی این قالب حذف شده لطفا مدیران تاپیک رو پاک کنند ممنونم (در ضمن امتیاز هم که بابت قالب ها گرفتم فکر کنم باید حذف بشه دیگه:j58r36j3gcr4suxymup)

ویرایش شده در توسط mohammad2232

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

انشالله شاهد کارهای بهتری از شما باشیم ، بهتر کم کم از آرتیستر دل بکنید و سراغ طراحی های جالب تری برید.

اسکرین شات

chicago-university.jpg

ویرایش شده در توسط reza.sh

قالب با ارتیستر طراحی شده است؟

خیلی قالب قشنگی هسته

موفق باشی

بله با آرتیستر طراحی شده است .

انشالله شاهد کارهای بهتری از شما باشیم ، بهتر کم کم از آرتیستر دل بکنید و سراغ طراحی های جالب تری برید.

اسکرین شات

chicago-university.jpg

خیلی ممنونم دوست عزیز از نطرتون

میشه لطف کنید شما برنامه ی دیگه ای که بهتر باشه برای طراحی معرفی کتید ازتون خیلی ممنون میشم

خیلی ممنونم دوست عزیز از نطرتون

میشه لطف کنید شما برنامه ی دیگه ای که بهتر باشه برای طراحی معرفی کتید ازتون خیلی ممنون میشم

کد های مربوط به قالب رو باید خودتون بنویسید ، بنظرم یکی از بهترین نرم افزارها Dreamweaver که امروز یکی از افزونه مربوط به جوملا 2.5 رو معرفی کردم.

آموزش های زیادی برای طراحی قالب به صورت دستی در انجمن وجود داره

درود

برنامه مهم نیست. شما باید به دنبال اصول طراحی باشید. نه به دنبال اینکه با یک برنامه بصورت ویزارد قالب طراحی کنید. شما اگر برنامه نویس باشی با یه نوتپد هم میتونی کارت را راه بندازی.

پیشنهاد میکنم اول css را یاد بگیرید. چون روان تر و ساده تر هست. و مربوط به دیزاین سایت میشه. و یاد گرفتنش خیلی راحت است

دوم برید پی اچ پی را یاد بگیرید.

سوم برید نوشتن قالب بر اساس سی ام اس را یاد بگیرید. (مثلا بر پایه جوملا، یا ووردپرس)

چهارم برید نحوه ایجاد فریمورک را یاد بگیرید.

در کنار اینها باید جاوا ، جی کوئری، اچ تی ام ال (5) یاد بگیرید.

و در اخر هم باید بلد باشید که چطور ایده خلق کنید. یا محصولات تاپ را به بهترین شکل ارائه بدی.

موفق پایدار

به نظر من هر چي باشه مهم نيست كه با چه نرم افزاري ساختين مهم اينه كه محبت كردين و انجام دادين من به نوبه خودم تشكر مي كنم موفق باشي

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری