blazhel

قالب مدرن تک - html5,css3 - فوق حرفه ای

32 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

[ATTACH=CONFIG]2628[/ATTACH]

قالب مدرن تک به مناسبت سه سالگی گروه طراحی مدرن وب همزمان با روز خجسته عید سعید قربان طراحی و منتشر گردید

این قالب کاملا بر اساس تکتولوژی دایو طراحی شده است و دارای موقعیت های مناسبی برای استفاده در هر سایتی می باشد . قالب بسیار سبک طراحی شده است و تمام موقعیت های آن شرطی می باشد.

این قالب دارای موقعیت های زیر می باشد

menu , slideshow , top1 , top2 , top3 , top4 , left , right ,bottom1 , bottom2 , bottom3 , bottom4

این قالب دارای bottom های اختصاصی با کلاس های زیر می باشد

buttonred , buttonblue , buttongreen , buttongray

این قالب دارای typography های اختصاصی با کلاس های زیر می باشد

box-note , box-info , box-warning , box-hint , box-download

برای موقعیت right این قالب کلاس ماژول _menu تعریف شده

منو بالای سایت آبشاری می باشد ودارای زیر منو می باشد وفقط کافی است از تنظیمات منو زیرمنو هارو فعال کنید

دانلود قالب

دموی انلاین قالب

ویرایش شده در توسط blazhel

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اهان امیر جان منظورت وبسایت است؟شما به ایتم ها دقت کنید چرا امتیاز پایین می ده؟ به خاطر سرور؟اگه میخ واهدی از نظر کیفیت کاری وقالب وسایت رو چک کنید پیشنهاد می کنم به این لینک سری بزنید:

http://tools.pingdom.com/fpt/#!/N30DhLiL/http://www.modernweb.ir

البته می تونستیم از افزونه های فشرده سازی وبهینه سازی استفاده کنیم اما به دلیل سیاست خودمون این کارو نکردیم اگعه استفاده کنیم همین الان می ره بالای 60 اما این موارد قبلا تست شده ومشکل سرور بزودی حل خواهد شد

البته به زودی با تعویض سرور وتست های قبلی گرفته شده این سایت هم امتیاز 85 تا 90 خواهد داد قبلا این موارد چک شده.

سلام

اگر امکان داره در مورد سایتهای فوق کمی توضیح بدهید ؟

دوست عزیز دو سایت کی بالا ذکر شد شبیه هم عمل می کنن ودرمورد سرعت سایت وتست های مختلف برای چک کردن استاندارد بودن قالب سایت وسرعت لود سایت استفاده می شن

با سلا و تشکر از قالبهای خوبتون...

500 امتیاز مثبت افزوده شد....

موفقباشید و سربلند

بامدادنیکــــ....

دوست عزیز امکانش هست برای جوملا 1.5 هم طراحی کنید این قالب رو؟؟میشه عزیز؟؟؟

دوست عزیز امکانش هست برای جوملا 1.5 هم طراحی کنید این قالب رو؟؟میشه عزیز؟؟؟

فعلا امکانش نیست دوست عزیز

توضیحات اضافه پیغام خصوصی شد براتون

با سلام و خسته نباشید

اولا از قالب خوبتون تشکر میکنم

فقط من دوتا مشکل با این قالب دارم

1- الان قالب روی سایت من نصب هست ولی هیچکدام از عکسها که در سایت من هستن را نشان نمیده حتی عکسهای پیشفرض

2- وقتی وارد سایت میشی بعد از اینکه روی دکمه خروج کلیک میکنی ارور 404 میده و این مشکل روی قالبهای دیگه نداشتم

میشه راهنمایی کنید باید چکار کنم

با تشکر

سلام و عرض ادب

بابت انتشار قالب بسیار زیبای مدرن تک بسیار ممنونم.

اما یه مشکلی که هست اینه که تو امکانات قالب نوشتید سازگار با مرورگر ie8+

اما تو مرورگر ie8 خطای قدیمی بودن مرورگر نمایش داده میشه.

چجوری میشه این مشکل رو برطرف کرد؟ من به شدت نیاز دارم به اینکه قالب تو مرورگر ie8 نمایش داده بشه.

خیلی ممنون از لطفتون

سلام و عرض ادب

بابت انتشار قالب بسیار زیبای مدرن تک بسیار ممنونم.

اما یه مشکلی که هست اینه که تو امکانات قالب نوشتید سازگار با مرورگر ie8+

اما تو مرورگر ie8 خطای قدیمی بودن مرورگر نمایش داده میشه.

چجوری میشه این مشکل رو برطرف کرد؟ من به شدت نیاز دارم به اینکه قالب تو مرورگر ie8 نمایش داده بشه.

خیلی ممنون از لطفتون

سلام

خودم مشکل رو حل کردم

باید فایل template.php رو از پوشه mw_moderntak باز کنیم.

تو خط 25، [if lte IE 8] رو به [if lte IE 7] و همچنین تو خط 156، [if lte IE 8] رو به [if lte IE 7] تغییر بدیم.

با اینکار پیغلام خطای مرورگر قدیمی تو نسخه های 7 به پایین اکسپلورر نمایش داده میشه.

البته خاطرنشان کنم قالب با IE8 آنچنان مشکلی نداره. حتی با IE7 هم تقریبا همه چیز رو درست نمایش میده. البته من با زیرمنوی آبشاری امتحان نکردم تو این دو تا مرورگر. ولی در حالت منوی یک سطحی (بدون زیرمنو)، سایت رو درست نمایش میده.

بازهم ممنونم بابت این قالب خوب و زیبا.

مرسی

سلام

خودم مشکل رو حل کردم

باید فایل template.php رو از پوشه mw_moderntak باز کنیم.

تو خط 25، [if lte IE 8] رو به [if lte IE 7] و همچنین تو خط 156، [if lte IE 8] رو به [if lte IE 7] تغییر بدیم.

با اینکار پیغلام خطای مرورگر قدیمی تو نسخه های 7 به پایین اکسپلورر نمایش داده میشه.

البته خاطرنشان کنم قالب با IE8 آنچنان مشکلی نداره. حتی با IE7 هم تقریبا همه چیز رو درست نمایش میده. البته من با زیرمنوی آبشاری امتحان نکردم تو این دو تا مرورگر. ولی در حالت منوی یک سطحی (بدون زیرمنو)، سایت رو درست نمایش میده.

بازهم ممنونم بابت این قالب خوب و زیبا.

مرسی

ممنون دوست عزیز

چند وقت نبودم متوجه نشدم سوال پرسیدین وگرنه پاسخ میدادم

دقیقا جواب مشکل رو خودتون گفتین

قالب حتی با مرور گر ie7 هم سازگار است ومشکل خواصی نداره فقط به خاطر چند مورد وبیشتر جنبه اموزشی کد های ارور رو قرار دادم که دوستان استفاده کنن وگرنه مشکل خواصی موجود نیست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری