gipcenter

پکیج آزمون آنلاین 0.3.1 jquarks برای جوملا 2.5

20 پست در این موضوع

سلام

پکیج آزمون آنلاین jquarks که جدیدن برای جوملا 2.5 انتشار داده شده است

• با این پکیج می توانید یک امتحان آنلاین برگزار کنید.
  • می توانید تعدادی سوال مطرح کرده و چند روش برای پاسخ گویی قرار دهید.
  • هر سوال می تواند یک نوع پاسخ گویی رو بپذیرد.
  • در آخر نمایش آزمون بصورت آنلاین به نمایش گذاشته می شود.

این پکیج همراه یک کامپوننت +یک ماژول + دو پلاگین می باشد. بعد از نصب باید پلاگین ها و ماژول رو فعال کنید.

نسخه 2.5 این کامپوننت تا به امروز در هیچ سایت فارسی انتشار داده و فارسی نشده بود که من فارسی کردم و روی سایت شما انتشار میدهم

کامپوننت کاملا فارسی شده

ماژول کاملا فارسی شده

برای دانلود این پک مفید کلیک کنید

لینک دانلود از آپلودسنتر انجمن:

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13514417331.zip

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون از این افزونه بسیار عالی

فایل زبان فارسی مشکل داره و هنگام کارکردن با اون نمیتونه فایل زبان رو فراخوانی کنه

با عرض پوزش برای مشکل فایل زبان

مشکل رفع شد و فایل بروز گردید

با تشکر از افزونه خوبی که معرفی کردید و زحمت ترجمه رو کشیدید .. لینک دانلود در آپلودسنتر انجمن به پست اول اضافه شد

سلام

من نمي دونستم اين افزونه ترجمه شده.

چند روزيه دارم ترجمش مي كنم.

ولي خب، شما زودتر منتشر كردين. البته من نسخه ترجمه شما رو چك نكردم. ولي در كل اين افزونه چند تا باگ مهم داره كه چند روزه باهاش درگيرم. سازنده هاي افزونه هم تاحالا براش راه حلي ندادن و تو سايتشون هم پاسخگو نيستن.

مي خواستم بدونم نسخه اي كه شما ترجمه كردين، تونستين باگ هاشو برطرف كنين؟

1- وقتي نوع دسته سوالات رو تصادفي انتخاب مي كنيم (Random set of Questions)، و تعداد سوالات رو براش تعيين مي كنيم و بعد ذخيره مي كنيم، تعداد سوالات صفر ميشه. درواقع مقداري كه ما تعيين مي كنيم تو ديتابيش ذخيره نميشه. تو سايتشون يكي از كاربرا راه حل داده كه بريم بطور دستي تو phpMyAdmin تغييرش بديم! يعني هربار كه دسته سوالات تصادفي ايجاد مي كنيم بريم تعداد سوالاتشو تو phpMyAdmin تنظيم كنيم!

2- هر وقت آزمون رو براي ويرايش باز مي كنيم، تاريخ انتشار به يك تاريخ نامعتبر تبديل ميشه. بنابراين آزمون از انتشار تو سايت خارج ميشه.

3- وقتي نوع آزمون رو تك جلسه اي انتخاب مي كنيم (يعني هر كاربر فقط يك بار بتونه در آزمون شركت كنه) باز هم كاربران ميتونن چندين بار در آزمون شركت كنن.

4- گزينه هاي سوالات چند گزينه اي با UTF 8 مشكل دارن و به صورت كاراكترهاي ناخوانا نمايش داده ميشن (اين مشكل رو به كمك يكي از كاربراي سايت سازنده، برطرف كرديم).

5- خروجي CSV با UTF 8 مشكل داره.

براي هيچ كدوم از مشكلات ذكر شده، راه حلي تو سايت سازنده افزونه ارايه نشده.

دوستان حرفه اي لطفا كمك كنن.

به نظرم اين افزونه ارزشش رو داره كه باگ هاش برطرف بشه. چون از خيلي از افزونه هاي تجاري در زمينه ساخت آزمون، حرفه اي تره.

درضمن ماژول افزونه ظاهرا براي جوملا 1.5 هست و براي 2.5 آپديت نشده. البته تو جوملا 2.5 نمايش ميده. ولي تو قسمت مديريت، پارامترهاي ماژول نمايش داده نميشه كه بشه تنظيمش كرد.

پلاگين USER رو هم نفهميدم به چه كار مياد؟

در ضمن، الان ترجمتون رو يه نگاهي انداختم. قصد جسارت ندارم. اما ترجمتون خيلي جالب نيست.

مثلا اين دو ترجمه رو مقايسه كنيد:

ترجمه شما:

مجموعه سوالات براساس گروه بندي موضوعي سوالات مي باشند

گروه بندي سوالات شما در مجموعه به آساني انجام مي شود, آن مفيد است اگر شما برنامه استفاده کردن آزمون هايي با سوالات تصادفي از طريق تنظيمات تصادفي را داريد

و ترجمه من:

مجموعه سوالات، گروه بندي هاي موضوعي سوالات هستند.

گروه بندي سوالات در مجموعه ها، استفاده از آن ها را ساده خواهد كرد، همچنين در صورتي كه بخواهيد آزمون هايي با سوالات تصادفي از ميان دسته هاي تصادفي ايجاد كنيد، اين مجموعه ها مفيد خواهند بود.

به هرحال من نسخه ترجمه خودم رو ميذارم تا هركدوم از دوستان تمايل داشتن، استفاده كنن:

دانلود

دوستان سایت azmoonak.ir رو یه نگاهی بکنید. کسی میدونه این سایت از چه ماژولی استفاده میکنه؟ از کجا میشه یک چنین ماژولی دانلود کرد که سئوالات رو بصورت رندوم و تک به تک بیاره و پس از پاسخ به سئوال در پایین صفحه درست یا ندرست بودن جواب رو هم نشون بده. ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی بکنه؟

سلام

پکیج آزمون آنلاین jquarks که جدیدن برای جوملا 2.5 انتشار داده شده است

• با این پکیج می توانید یک امتحان آنلاین برگزار کنید.
  • می توانید تعدادی سوال مطرح کرده و چند روش برای پاسخ گویی قرار دهید.
  • هر سوال می تواند یک نوع پاسخ گویی رو بپذیرد.
  • در آخر نمایش آزمون بصورت آنلاین به نمایش گذاشته می شود.

این پکیج همراه یک کامپوننت +یک ماژول + دو پلاگین می باشد. بعد از نصب باید پلاگین ها و ماژول رو فعال کنید.

نسخه 2.5 این کامپوننت تا به امروز در هیچ سایت فارسی انتشار داده و فارسی نشده بود که من فارسی کردم و روی سایت شما انتشار میدهم

کامپوننت کاملا فارسی شده

ماژول کاملا فارسی شده

برای دانلود این پک مفید کلیک کنید

لینک دانلود از آپلودسنتر انجمن:

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13514417331.zip

------------

دوست عزیز ماژولی که شما قرار دادین وقتی یک مجموعه سئوال ست میکنیم که از نوع تصادفی سئوالات رو انتخاب میکنه تعداد سئوالات رو صفر میکنه و درست عمل نمیکنه. نسخه انگلیسی این مجموعه این قسمتش درست عمل میکنه. لطفا اصلاح کنید

سلام

من نمي دونستم اين افزونه ترجمه شده.

چند روزيه دارم ترجمش مي كنم.

ولي خب، شما زودتر منتشر كردين. البته من نسخه ترجمه شما رو چك نكردم. ولي در كل اين افزونه چند تا باگ مهم داره كه چند روزه باهاش درگيرم. سازنده هاي افزونه هم تاحالا براش راه حلي ندادن و تو سايتشون هم پاسخگو نيستن.

مي خواستم بدونم نسخه اي كه شما ترجمه كردين، تونستين باگ هاشو برطرف كنين؟

1- وقتي نوع دسته سوالات رو تصادفي انتخاب مي كنيم (Random set of Questions)، و تعداد سوالات رو براش تعيين مي كنيم و بعد ذخيره مي كنيم، تعداد سوالات صفر ميشه. درواقع مقداري كه ما تعيين مي كنيم تو ديتابيش ذخيره نميشه. تو سايتشون يكي از كاربرا راه حل داده كه بريم بطور دستي تو phpMyAdmin تغييرش بديم! يعني هربار كه دسته سوالات تصادفي ايجاد مي كنيم بريم تعداد سوالاتشو تو phpMyAdmin تنظيم كنيم!

2- هر وقت آزمون رو براي ويرايش باز مي كنيم، تاريخ انتشار به يك تاريخ نامعتبر تبديل ميشه. بنابراين آزمون از انتشار تو سايت خارج ميشه.

3- وقتي نوع آزمون رو تك جلسه اي انتخاب مي كنيم (يعني هر كاربر فقط يك بار بتونه در آزمون شركت كنه) باز هم كاربران ميتونن چندين بار در آزمون شركت كنن.

4- گزينه هاي سوالات چند گزينه اي با UTF 8 مشكل دارن و به صورت كاراكترهاي ناخوانا نمايش داده ميشن (اين مشكل رو به كمك يكي از كاربراي سايت سازنده، برطرف كرديم).

5- خروجي CSV با UTF 8 مشكل داره.

براي هيچ كدوم از مشكلات ذكر شده، راه حلي تو سايت سازنده افزونه ارايه نشده.

دوستان حرفه اي لطفا كمك كنن.

به نظرم اين افزونه ارزشش رو داره كه باگ هاش برطرف بشه. چون از خيلي از افزونه هاي تجاري در زمينه ساخت آزمون، حرفه اي تره.

درضمن ماژول افزونه ظاهرا براي جوملا 1.5 هست و براي 2.5 آپديت نشده. البته تو جوملا 2.5 نمايش ميده. ولي تو قسمت مديريت، پارامترهاي ماژول نمايش داده نميشه كه بشه تنظيمش كرد.

پلاگين USER رو هم نفهميدم به چه كار مياد؟

همونطور كه آقاي پوردل گفتند اين افزونه چنيدن باگ داره كه سايت سازنده هم راه حلي براش ارائه نداده

دوست عزیز ماژولش مشکل داره بخش های سمت چپ ماژول اعم از کلاس ماژول و دیگر امکاناتش نمایش داده نمی شه . لطفاً برسی کنید افزونه خوبی هست ولی مشکلش همینه

مشکل این تایپیک رو آخر کسی حل نکرد :bala::bala::bala::bala:

می خوام آزمون آنلاین برگزار کنم کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

این افزونه مشکل داره ، زبان فارسیش خرابه و علامت سوال نشون میده

من از لینک انجمن دانلود کردم و متاسفانه درست کار نمیکنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری