senator

>>> هدیه ویژه <<< روز بزرگداشت کوروش کبیر>>> افزونه پیشرفته کاریابی <<<

90 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و احترام خدمت همه اساتید و کاربران خوب انجمن

ما هم به سهم خودمون و در توانمون تصمیم گرفتیم یک هدیه تقدیم بچه های خوب انجمن کنیم. و این هدیه افزونه پیشرفته کاریابی JOOMBAH است که توسط این حقیر فارسی سازی شده و کمی تو css هاش دست بردم. البته کار بزرگی از لحاظ فنی نبوده ولی خداییش ترجمه بیش از 1200 خط برای من با این همه مشغله خیلی سنگین بود. و اینو با عشق تقدیم بچه های انجمن می کنم و امیدوارم کم و کاستی هاشو به بزرگی خودتون ببخشید و اگر مشکلاتی داره با کمک شما حلش کنیم.

مثل قولی که استاد طالبی داده واسه یک درگاه زرین پال برای این سیستم که دیگه آخرشه.:28:

خوب بریم سر توضیحات افزونه:

[ATTACH=CONFIG]2750[/ATTACH]

سیستم کاریابی جوم باه یکی از قدرتمندترین سیستم های موجود در این زمینه می باشد که دارای امکانات بسیار زیاد و کاملی بود و در عین حال از گرافیک و زیبایی خاصی برخوردار می باشد.

برخی از ویژگی های این سیستم به شرح زیر می باشد:

1- اشتراک در سایت برای هر دو گروه کارفرما و کارجو بصورت کاملا اختصاصی

2- ارسال رزومه کاری توسط کارجویان

3- امکان ویژه کردن رزومه کاری

4- امکان ارسال ویدئو از سایت های اشتراک گذاری ویدئو نظیر یوتیوب برای معرفی رزومه کارجویان

5- امکان ایجاد پلانهای اشتراکی مختلف با ویژگی ها و امکانات مختلف به دلخواه مدیریت سایت

6- امکان ایجاد درخواست شغل بصورت مهمان

7- ارسال ایمیل های مختلف به کارفرمایان و کارجویان

8- پروفایل کاملا شخصی برای کارجویان و کارفرمایان و امکان بروز رسانی آن

9- مشاهده پروفایل کارجویان توسط کارفرمایان پس از پرداخت حق اشتراک

10- امکان تعریف کشور،استان و شهر بصورت اختصاصی

11- صفحه جزئیات شغل بصورت کاملا اختصاصی و دارای نقشه گوگل

12- صفحه پروفایل شرکت دارای موارد گوناگون از جمله معرفی شرکت،تاریخچه شرکت ، مزایای شرکت و ...

13- کاملا بومی و شمسی شده

14- متصل به درگاه های پرداخت بانکی

15- دارای فید خبرخوان بسیار زیبا

16- دارای 8 قالب مختلف

17- دارای 9 ماژول و 6 پلاگین بصورت مجزا که بصورت پک نصب می شوند

18- جستجوی بسیار پیشرفته و کامل

19- امکان تعریف تاریخ انقضا برای اشتراک های مختلف ، مشاغل و ...

20- امکان ارسال و دریافت پیام خصوصی

21- امکان تعریف فیلدهای سفارشی برای بخش پروفایل،معرفی شغل و ثبت نام

22- داشبورد کاملا اختصاصی برای کارجویان و کارفرمایان

23- دارای ماژول آخرین کارجویان،آخرین مشاغل و ...

و امکانات بسیار زیاد و حرفه ای دیگر

نکته قابل تامل اینه که بعضی اراذل و اوباشی اینترنتی که یکبار صابونشون به تن من خورده و اغلب شما ها هم اونا رو خوب می شناسید این افزونه رو که تجاری هم هست بدون لایسنس و فقط ترجمه شده اش را به صورت کد شده و قابل اجرا برای یک دامنه به قیمت 65000 تومان به خلق الله می فروشند البته با درگاه بانکی 110 هزار تومان که امیدوارم این افزونه هم مثل جومسوشیال و فروشگاه سازهاشون از گردونه کلاهبرداریشون خارج بشه.:ooofe:

و اما گفتم این افزونه تجاریه.

بله درسته و به همین خاطر هم به صورت مستقیم داخل انجمن نخواهم گذاشت و لینک خواهم داد (برای دیدن دمو و دانلود) ولی راس ساعت 12 امشب. و همونطور که گفتم جناب مهندس طالبی هم قرار شده یک درگاه زرین پال روی اون اضافه کنه (بصورت رایگان) البته نمی دونم وقتشون اجازه می ده و چه وقت این اتفاق می افته.

تصویر داشبورد کارجویان

[ATTACH=CONFIG]2655[/ATTACH]

تصویر داشبورد کارفرمایان

[ATTACH=CONFIG]2654[/ATTACH]

تصویر کنترل پنل افزونه (ادمین)

[ATTACH=CONFIG]2651[/ATTACH]

تصویر تنظیمات افزونه

[ATTACH=CONFIG]2652[/ATTACH]

تصویر تنظیمات اولیه افزونه

[ATTACH=CONFIG]2653[/ATTACH]

و اما لینک دانلود

راهنمای ایمپورت این فایل داخل افزونه هست.

ویرایش شده در توسط senator
اصلاح لینک دانلود
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام...خدمت برادرگرامی و بزرگوار...(خودمان)

به شخصه ممنون و سپاسگذارم بابت این حرکت خوب و زیبا و زحمتی که برای ترجمه این کامپوننت فول العاده قوی کشیدید...

و همچنین مهمتر از هرچیزی رعایت اون موارد قوانین انجمن و...

لازم میبینم برای تشکر هم که شده، امتیازی هرچند بی اهمیت اضافه کنم .تا از طریق تشکری هم کرده باشیم! (هرچند این امتیاز برای هدفتون و زحمتی که براش کشیدین، چندان ارزش نداره ولی خب... )

2000 امتیاز مثبت افزوده شد...

موفق باشید و سربلند و پایدار (همچنان....!!):28::yoho::28:

حق یارتون

شانش رو ببین حاج حجت دو شب بود داشتیم می پکوندیم خودمونو برای این دوستعزیزمون اوکی کرده

ممنون

البته ما داشتیم بهنیه یم کردیم

ولی در کل دمت گرمی داره

1000 امتیاز از ما هم بدید به این بنده خدا

امتایز بزار بخورن دوستان امیتاز می خوایم چه کار

دوست عزیز قطعا زحمت شما خیلی ارزشمنده اگر تو کار بهینه سازیش بودی. من خواهشی که دارم پس از قرار دادن واسه دانلود شما بصورت حرفه ای یک بازبینی بکن و ایراداتش رو بگیر و اونوقت بدیم دست استاد طالبی تا آبرمون حفظ بشه.

بابت امتیاز هم خیلی ممنون هم از شما و هم از استاد مردانه زاده که زحمت کشیدن همین قدر کافیه تازه زیاد هم هست از سرمون

یا حق

جناب یزدی ما که شمارو می شناسیم

ممنون در کل

منتظریم فقط

چون من پرژه ای گرفته بودم نیاز منده اینا بودم

انتشارش کیه عزیز

؟

درود

آقای یزدی

اینو که دانلود خلاف قانون

حالا اینو بیخیال

این داستان ثبت نام - ایمیل - فعال سازی - تایید مدیر

عذاب آوره فردا بیاد بییم دانلود کنیم

ممنون می شم رو آپلود سنر انجمن اوکی کنید

با تشکر از دوست گرامی

من که هر کاری م یکنم نمی تونم دانلود کنم

ارور زیر رو میده :

محدوده دانلود هاي شما براي امروز به پايان رسيده است!

با سپري شدن زمان باقيمانده امروز (زمان سرور 00:00:01), شما مي توانيد فايل بعدي را دانلود کنيد.

زمان کنوني سرور: 2012-10-28 11:10

اسپم؟!

گل پسر 1.5 دیگه داره میمیره نیم خواید دست ازش بکشید ؟>

مشکلاتی که حل شده رو بررسی کنید خیلی ... یم شوید

اعلام کردم که عزیزان

باید

ثبت نام کنید

تاید ایمیل

بعد تایید مدیر

دوباره ایمیل

ئدوباره وارد سایت شوید

بعد دانلود

خواهشا لینک دانلود رو از آپلود انجمن بدید

باتشکر

اسپم؟!

گل پسر 1.5 دیگه داره میمیره نیم خواید دست ازش بکشید ؟>

مشکلاتی که حل شده رو بررسی کنید خیلی ... یم شوید

دنیا همینه دیگه این همه ازش استفاده کردیم آخرش هم میگیم میمره ...بله آقا یاسین خااان

با سلام خدمت شما

دوست عزیز tnt6667 د رخصوص غیر قانونی بودن دانلود منظورتون رو نفهمیدم یعنی چی اگر خلاف قوانین انجمنه که من لینک خارجی دادم و اگر خلاف قانون دیگه است که سایت من و سایت های من فقط از قوانین من پیروی می کنند و بس.

در خصوص ثبت نام و فعالسازی هم شما کم دقتی کردین اصلا نیازیبه ثبت نام نیست زمانی که شما روی دانلود کلیک می کنید می نویسه اگر نمی خواین 30 ثانیه صبر کنید برید ثبت نام کنید اینو من واسه خدمات بعدی فعال کردم و قطعا ثبت نام شما برای این افزونه بیش از 30 ثانیه طول می کشه و برای جلوگیری از این مشکل هم تایمر رو برداشتم.

آپلود در انجمن هم که قبلا توضیح دادم نمیشه چون تجاریه.

ضمنا اگر دوستان مشکلی دارند برای دانلود پیغام خصوصی با یک ایمیل بدن براشون ایمیل می کنم ولی من مشکلی ندیدم.

به دلیل اینکه برای ترجمه این افزونه جناب مهندس نواب زمان و حوصله زیادی خرج کردند و اینکه این افزونه نیاز بسیاری از کاربران هست و اگر فقط فایل زبانش منتشر بشه قطعا دردسرهای بعدی خواهد داشت با اجازه کاربران گرامی انجمن و هماهنگی با مهندس نواب عزیز افزونه در انجمن قرار گرفته ... اگر شما کاربران گرامی هم افزونه ای را دیدید که در سایتهای صد من یه غاز داره فروخته میشه و سو استفاده تجاری میشه ازشون میتونید با هماهنگی در انجمن قرار بدید

هماهنگی را با آقای مردانه زاده و یا با من انجام بدید مشکلی نیست

2000 امتیاز برای این فعالیت مناسب افزوده شد

به امید برچیده شدن دست ارازل و اوباش اینترنتی از جیب خلق الله! :128fs318181:

من به نوبه خودم هم این روز رو تبریک میگم و هم خسته نباشید به دوست عزیزمون ..کارت عالیه.

اگر جایی مشکلی بود من در خدمتم عزیزم .

این خطا رو داد دوستان مگه این واسه 1.7 به بالا نیست

JInstaller: :نصب: فایل /home/tabrizta/public_html/Placement/tmp/install_508e5d9342d29/com_jbjobs/admin/router.php موجود نیست

درود

خلاف قوانیین منظورم این بود که لینک خارجی زدید !

ولی اینطوری که دانلود را توضیح دادید نیست اصلا تعداد دانلودها رو دیدی چقدر کم هست ؟

ی زحمت بکشید در انجمن و آپلود سنتر آپلود کنید و یا همان فایل زبان رو آپلود کنید ممنون می شم

با سلام و تشکر از جناب novin به خاطر اطلاع رسانی و پوزش به دلیل کپی نشدن دو تا از فایل ها در زمان فشرده سازی

من فیل رو اصلاح کردم و از شما خواهش می کنم دوباره دانلود بفرمایید و این اشتباه منو ببخشید . من هم سعی می کنم از این به بعد حواسمو بیشتر جمع کنم و به جبران این خطا هر چه سریعتر یک کامپوننت فوق العاده دیگر رو تقدیم انجمن کنم.

جناب tnt6667 چه اصراری دارید این فایل تو انجمن آپ بشه من این فایل رو برای مدیریت هم فرستادم ضمن اینکه تا این لحظه 82 بار هم این فایل دانلود شده (که شما می فرمایید آمار پایینه) هر کدام از این دوستان خواستند می تونند با مسئولیت خودشون اینکار رو بکنند ولی بنده اینکار رور نمی کنم و توصیه هم نمی کنم بقیه چنین کاری کنند.

فقط دو تا فایل زبان مدیریت و یا سایت که نیست در حدود 15 ماژول و پلاگین دیگه هم هست به اضافه تغییراتی که تو یکسری فایل ها برای بهینه شدن یا بومی شدن انجام دادم بخاطر همین هم اگر بخوام اینکار رو بکنم برای کاربران سردرگمی بوجود میاد.

در خصوص دانلود و یا لینک خارجی هم اگر مشکلی دارید کمی صبر کنید انشاء الله بعد از الحاق زرین پال روی p30joomla قرار خواهد گرفت.

موقع نصب در لوكال پيغام زير مي دهد.

JInstaller: :Install: فایل وجود ندارد C:\wamp\www\tmp\install_508fd55bbbcd9\packages\install_508fd55cb89cd\com_jbjobs\admin\router.php

بسته نصب: خطایی در نصب افزونه رخ داده است: com_jbjobs.zip

موقع نصب در لوكال پيغام زير مي دهد.

JInstaller: :Install: فایل وجود ندارد C:\wamp\www\tmp\install_508fd55bbbcd9\packages\install_508fd55cb89cd\com_jbjobs\admin\router.php

بسته نصب: خطایی در نصب افزونه رخ داده است: com_jbjobs.zip

این خطا بخاطر ناقص بودن بسته قبلی بود اگر قبلا دانلود کردید مجددا دانلود کنید این خطا رفع شده...

سلام نصب کامل صورت گرفت

ایران هم اضافه شد و موقعیت تعریف شد

اما مثل اینکه فعال نیست

راهنمای فعال سازی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری