senator

>>> هدیه ویژه <<< روز بزرگداشت کوروش کبیر>>> افزونه پیشرفته کاریابی <<<

90 پست در این موضوع

یه مشکل اساسی دارم باهاش

یونیکد نیست.

تمام متن ها و فیلدهایی که در بخش تنظیمات فارسی وارد میشه ؟؟؟؟؟؟ میشه. مثل نوع دستمزد "ساعت کار" یا متن مخصوص کارفرما و کارجو

لطفا رسیدگی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام در خصوص فعال سازی من متوجه منظور شما نشدم . شما پس از کانفیگ های مورد نظر خودتون می تونید از قسمت منو یک منو به این کامپوننت اختصاص بدین. اگر میشه منظورتون رو روشن تر بیان کنید بهتر می تونم راهنماییتون کنم.

در مورد یونیکد نبودن هم که کاربر گرامی parmis فرموده بودند هم باید عرض کنم متاسفانه این مشکل در نسخه اصلی هم هست و من خیلی باهاش ور رفتم ولی مشکل حل نشد. تنها یک راه باقی می مونه اینکه فایل زیر را دانلود و پس از ورود اطلاعات دیتابیس خود، اون فایل رو یکبار اجرا کنید تا مشکل یونیکد یکبار برای همیشه در سایت شما حل شود برای همه کامپوننت ها و از جمله این کامپوننت.

[ATTACH]2672[/ATTACH]

میشه در اینباره utf8 یک آموزش کوچولو بدید

ممنون

طریقه ران کرن؟

با سلام در خصوص فعال سازی من متوجه منظور شما نشدم . شما پس از کانفیگ های مورد نظر خودتون می تونید از قسمت منو یک منو به این کامپوننت اختصاص بدین. اگر میشه منظورتون رو روشن تر بیان کنید بهتر می تونم راهنماییتون کنم.

در مورد یونیکد نبودن هم که کاربر گرامی parmis فرموده بودند هم باید عرض کنم متاسفانه این مشکل در نسخه اصلی هم هست و من خیلی باهاش ور رفتم ولی مشکل حل نشد. تنها یک راه باقی می مونه اینکه فایل زیر را دانلود و پس از ورود اطلاعات دیتابیس خود، اون فایل رو یکبار اجرا کنید تا مشکل یونیکد یکبار برای همیشه در سایت شما حل شود برای همه کامپوننت ها و از جمله این کامپوننت.

[ATTACH]2672[/ATTACH]

دوست عزیز من واضح نوشتم برای حل مشکل دیتا بیس در مورد یونیکد نبودن برخی کامپوننت ها از جمله این کامپوننت شما فایلر ار که برای دانلود گذاشتم رو با استفاده از نوت پد باز کن اطلاعات دیتا بیس از جمله نام کاربری رمز عبور و نام پایگاه رو در آن وارد کن و بعد از ذخیره اونو تو هاستت آپلود کن. سپس اجراش کن به عنوان مثال اگر در روت ریختی این آدرس رو بزن www.yoursite.com/utf8.php چند ثانیه بیشتر طول نمی کشه البته بستگی به حجم دیتابیست داره و جداول دیتابیس همه به صورت utf8_general در میاد که مشکل فونت فارسی رو در سایت شما حل می کنه. اگر اشتباه نکنم قبلا در انجمن راجع به این موضوع تبادل نظر شده ولی چون این کامپوننت این مشکل رو داشت (البته در بعضی از هاست ها) من هم اینجا یک اشاره ای بهش کردم.

دوست عزیز برای 1.5 یا 2.5 هم جواب میده؟!

این تاپیک تو تلار 2.5 زده شده که نشون دهنده اینکه برای جوملا 2.5 ه

ارسال شده در (ویرایش شده)

بادرودهای فراوان

دوستان چطور میتونیم موقعیت گوگل مپ این کاپوننت رو بیارین رو ایران

من رفتم دنبال این api اینا به جایی نرسید

لطفا کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه

سپاسگزارم

اساتید محترم لطفا راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده در توسط zhyar

بادرودهای فراوان

دوستان چطور میتونیم موقعیت گوگل مپ این کاپوننت رو بیارین رو ایران

من رفتم دنبال این api اینا به جایی نرسید

لطفا کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه

سپاسگزارم

اتفاقا منم دنبال اینم ..البته روش کار نکردم که ببینیم چطوری و...

دوستان!!!

چند روزه منتظر جوابم.....

لطفا راهنمایی بفرمایید...

ارسال شده در (ویرایش شده)

:bala::bala::bala:

ویرایش شده در توسط zhyar

ای خدا پس ما که 1.5 داریم چیکار کنیم؟

کمک کنید تو رو خدا

با تشکر فراوان نسبت به انتشار و ترجمه این افزونه

پس از استفاده از این افزونه با مشکلی روبرو شدم وقتی که یک کارجو یا کارفرما ثبت نام می کند و ایمیل فعالسازی

برایش ارسال میگردد ایمیل انگلیسی هست و تمام فایله های زبان حتی انگلیسی را هم فارسی کردم ولی همچنان

مسئله باقی است لطفا راهنمایی بفرمایید

باتشکر

دوست عزیز از قسمت قالب بندی ایمیل اقدام کنید متن و ترجمه ایمیل ربطی به فایل های زبان نداره

شما در قسمت پیکرندی و قالب های ایمیل میتونید اصلاحشون کنید

با تشکر

در قسمت قالب های ایمیل فقط ایمیلی با عنوان Subscription Pending وجد دازه وایمیل های دیگز از جمله تائید ثبت نام وجد ندارد .:21:

سلام دوستان

من یک مشکلی که دارم اینه که وقتی کارجو ثبت نام میکنه و ایمیل فعال سازی براش ارسال میشه کارجو که روی لینک فعال سازی در ایمل کلیک میکنه صفحه سایت باز میشه و پیغام میده که نام کاربری شما تایید شده و شما میتوانید با نام کاربری و پسورد وارد شوید ولی وقتی نام کاربری و پسورد رو کاربر میزنه به صفحه خطای 504 بر میخوره.

من توی جوملا نگاه کردم کاربر ساخته میشه ولی گروه کاربری کارجو مشخص نیست و وقتی که میرم توی قسمت کاربران جوملا و تیک یکی از حالتهای(اعضاء ,نویسنده ,فروشندگان ,ویرایشگر,مدیر ,مدیر ارشد ) کاربر رو انتخاب میکنم کارجو میتونه وارد بشه و پروفایلشو ببینه.

با چند تا کامپیوتر مختلف و ایمیل و جیمیل هم تست کردم همشون همین مشکل رو دارن.

نه دوست عزیز از جوملا 2.5.7 استفاده میکنم و هیچ تغییری در مدیریت کاربران انجام ندادم و ماژول هم نصب نکردم.

میخام بدونم آیا کسی تا حالا این سیستم رو نصب کرده که ازش استفاده کنه و اینکه کاربر ثبت نام کرده باشه و مشکلی نداشته باشه؟

سلام دوستان

من یک مشکلی که دارم اینه که وقتی کارجو ثبت نام میکنه و ایمیل فعال سازی براش ارسال میشه کارجو که روی لینک فعال سازی در ایمل کلیک میکنه صفحه سایت باز میشه و پیغام میده که نام کاربری شما تایید شده و شما میتوانید با نام کاربری و پسورد وارد شوید ولی وقتی نام کاربری و پسورد رو کاربر میزنه به صفحه خطای 504 بر میخوره.

من توی جوملا نگاه کردم کاربر ساخته میشه ولی گروه کاربری کارجو مشخص نیست و وقتی که میرم توی قسمت کاربران جوملا و تیک یکی از حالتهای(اعضاء ,نویسنده ,فروشندگان ,ویرایشگر,مدیر ,مدیر ارشد ) کاربر رو انتخاب میکنم کارجو میتونه وارد بشه و پروفایلشو ببینه.

با چند تا کامپیوتر مختلف و ایمیل و جیمیل هم تست کردم همشون همین مشکل رو دارن.

دوستای عزیز کسی به نتیجه نریسید؟

با سلام.از دوستان کسی این افزونه رو نصب کرده؟

چون من نصب کردم و با موفقیت نصب شد ولی وقتی به صورت منو تو سایت خودم آوردمش دیگه سایتم بالا نیومد(در واقع صفحه سفید میومد که تو نوار آدرس،آدرس سایت بود ولی صفحه سفید بود.) و وقتی از قسمت مدیریت افزونه رو پاک کردم از دوباره سایت بالا اومد.البته من فقط فایل" com_jb job 1.3.3 for J1.7 "رو نصب کردم این اتفاق افتاد و فایل" world.sql "رو نصب نکردم.حالا نمی دونم به خاطر همینه یا مشکل جای دیگه ست.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم چون به شدت به همچین افزونه ای نیازمندم و اگر افزونه دیگه ایی میشناسید که کارایی همین افزونه رو داشته باشه ممنون میشم معرفی کنید.

با تشکر.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری