senator

>>> هدیه ویژه <<< روز بزرگداشت کوروش کبیر>>> افزونه پیشرفته کاریابی <<<

90 پست در این موضوع

با سلام.

از دوستان کسی تونسته این افزونه رو نصب کنه؟من نصب کردم و با موفقیت نصب شد ولی بعدش که خواستم به شکل منو تو سایتم به نمایش بذارم دیگه سایتم بالا نمی اومد و فقط یه صفه سفید میومد.خوشبختانه هنوز صفحه مدیریتم باز بود و تونستم از اونجا افزونه رو پاک کنم که بعدش دوباره سایتم بالا اومد البته من فقط فایل com_jb job 1.3.3 for J1.7 رو نصب کرده بودم و فایل world.sql رو نصب نکرده بودم.حالا نمیدونم مشکل از همین بوده یا چیز دیگه ایه.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم چون به شدت به این افزونه احتیاج دارم.

با تشکر.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز من توی جوملا 2.5.7 نصب کردم و مشکلی برای سایتم پیش نیومد ولی تنها مشکلی که داشتم این بود که ثبت نام کارجو با مشکل بر میخورد که توی همین پست توضیح دادم مشکلم چیه و هنوزم حل نشده.

من این بسته رو نصب کردم ولی مشکلی که دارم سرعت مدیریت جوملا رو پایین میاره و بعد داخل قسمتهای داشبوردش مثلا انواع شغل همه انگلیسی هستن ؟ چطوری میشه فارسیش کرد ؟

با سلام

این کامپونت رو نصب کردم .. چطوری میتونم تو صفحه اصلی یا منو سایت نمایشش بدم !؟

ضمن خوش آمد گویی به قوی ترین انجمن پیشتیبان جوملا

با اختصاص منو (و افزونه های جانبی) (مدیریت منو=> آیتم جدید ... )

متوجه نشدم که چه جوری این کامپونت رو تو صفحه اول یا منو نشون بدم !

دوستان درگاه پرداخت برای این کامپوننت وجود نداره ؟ کسی میتونه واسش درگاه پرداخت بنویسه ؟

سلام دوست عزیز لینک دانلود خرابه میشه لینک رو درست کنید ممنون میشم !

اقایون لینک خرابه . لطفا درست کنید . اگر در اپلودسنتر انجمن کسی اپلود کنه که واقعا گل کاشته...

اگر لینک دانلود درست بشه

ما هم دانلود میکنیم و دعا میکنیم به جون کسی که فارسی کرده :)

سلام من این افزونه رو هم میخام ولی متاسفانه لینک دانلود خرابه لطفا هر کی داره بفرسته در افزونه guru هم همین مشکل وجود داره

mahyarerad@gmail.com

بچه ها من یه سایت کامل املاک زدم اینم دموش ببینید به درد کسی میخوره اطلاع بده

gilan-vila.ir

ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه جوملا فرومی های عزیز و پوزش به خاطر مشکل دانلود.

حقیقتش من چند ماهی است که به خاطر مشغله فراوان کمتر به انجمن سر می زنم و متاسفانه دیر متوجه این مشکل شدم. پوزش منو بپذیرید.

لینک دانلود اصلاح شده و امیدوارم این افزونه به کارتون بیاد.

راستی امکان قرار دادن در آپلود سنتر انجمن نیست چون این افزونه ها تجاری بوده و خلاف قوانین می باشد.

پیروز باشید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من فایل زبان انگلیسی این افزونه رو هم میخوام. چون در فایل زبان انگلیسی ترجمه ها انجام شده.

در قسمت مدیریت ، قسمت حرفه ها (industry)، چیزی نمایش داده نمیشه، یعنی سطر ها هستند ولی ناپدید، نمیتونی برای ویرایش انتخاب کنی، اگه حرفه جدید هم بسازید،سطری ساخته میشه ولی نوشته ناپدید هست و غیر قابل انتخاب. کسی میدونه مشکل از کجاست؟

در قسمت قالبهای ایمیل هم فقط یک قالب وجود دارد که قالب pending هست ولی در دیتا بیس بقیه قالب ها هم هستند!

در لوکال که ارور ها فعال هستند هم نصب کردم به جای سطر های خالی این ارور نمایش داده میشه:

=10"]

Notice: Undefined property: stdClass::$Industry in D:\xampp\htdocs\test\administrator\components\com_jbjobs\views\adminconfig\tmpl\showindcomp.php on line 80

و برای قالب ایمیل:

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in D:\xampp\htdocs\test\administrator\components\com_jbjobs\views\adminconfig\tmpl\emailtemplate.php on line 86

ویرایش شده در توسط Olive

با سلام به دوستان عزیز

من دوتا مشکل دارم یکی درگاه پرداخت رو احتیاج دارم هنوز منتشر نشده؟

مورد دوم اینه که هنگام عضویت در سایت بصورت پیش فرض در جوملا 2.5 عضویت روی این افزونه قرار می گیرد و صفحه کارفرما و جویای کار رو نمایش می ده ، کسی می تونه راهکاری رو بگه که چکار کنم عضویت برگرده به قسمت پیش فرض جوملا 2.5 چون نمی خوام کاربر وقتی وارد سایت می شه و می خواد عضو بشه به افزونه کاریابی انتقال پیداکنه و فرم عضویت در کارفرما یا جویای کار رو پر کنه عضویت پیش فرض رو پر کنه و اگر دوست داشت از منو وارد کاریابی بشه و اونجا بقیه اطلاعات رو پر کنه تشکر از دوستان :13:

دوباره سلام

دوستان گرامی انجمن شما از بس که عالیه مشکل من از ترس روبرو شدن با متخصصان این تالار گفتگو از ترس درست شد :128fs318181:

البته این آموزش رو به دوستانی تقدیم می کنم که مثل من مشکل بالا رو دارند.

مشکل دوم با نصب این افزونه کاریابی عضویت پیش فرض جوملا 2.5 خودکار می ره روی افزونه برای رفع این مشکل وارد پلاگین ها شده و پلاگین System - JoomBah Jobs Redirector را غیر فعال کنید :25r30wi:

باور کنید 1 ماه بود این مشکل کوچک رو داشتم

امیدوارم دوستانی که تازه این افزونه عالی رو نصب می کنند با این راهنمایی این ایراد رو راحت برطرف کنند

البته هنوز مشکل اول رو دارم لطفا مدیران پلاگین درگاه رو انتشار بدهند

با سپاس

ارسال شده در (ویرایش شده)

اول تشکر میکنم از انتشار این کامپوننت

من این کامپوننت رو نصب کردم و استفاده کردم تا اینجاش که مشکلی نداشتم

فقط میخوام لیست کارچویان رو رو توی سایتم نمایش بدم که نمیشه...کسی میدونه چطور میشه اینکارو کرد؟

که مثلا تصاویر کارجویان همراه با رزومشونو ببینیم؟

یک ماژول داره به نام JoomBah Latest Resume ولی وقتی روی دیدن همه ی رزومه ها کلیک میکنم میره به داشبود

رزومه ی کامل هر کارجو رو نشون نمیده

ویرایش شده در توسط atefekhanoom

سلام خدمت استاتید گرانقدر

با تشکر از انتشار این افزونه کاربردی

یکی از مفاد دستورالعمل کاریابی های آنلاین اینه که اطلاعات تماس کارفرما و کارجو نباید برای اون یکی نمایش داده بشه

آیا میشه این مورد رو برطرف کرد

لطفا راهنمایی کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری