saber

ஜ منتشــر شد ஜ قالب زیبای Design Canvas به همراه اسلاید شو

77 پست در این موضوع

رنگ سبز بالایی کنار منوها یه تصویر کامل هست میتونید تصویر رو ویرایش کنید آدرس تصویر هم این هست

http://pouyabeton.com/templates/joomlage0056-designcanvas/images/header-container.png

رنگ سبز پایین هم در فایل style1.css به خط 19 برید آی دی زیر هست

#container_base {background-color: #91A934; border-top: 2px dashed #E9E9E9; color:#ffffff;}

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یک سوال دیگه !!

فونت که ظاهرا نمیتونم برای هدر اضافه کنم مثلا فونت نستعلیق

حالا چطور میتونم یک عنوان با فونت نستعلیق داشته باشم ؟ باید تصویر بزارم و اگه اره کجا تصویرم رو اپلود کنم !!؟

یک سوال دیگه !!

فونت که ظاهرا نمیتونم برای هدر اضافه کنم مثلا فونت نستعلیق

حالا چطور میتونم یک عنوان با فونت نستعلیق داشته باشم ؟ باید تصویر بزارم و اگه اره کجا تصویرم رو اپلود کنم !!؟

اگر برای نوشته ای که در قسمت لوگو قرار دادید میخواین روش افزودن فونت در انجمن مطرح شده قبلا میتونید جستجو کنید و از آموزشها استفاده کنید

من چطور میتونم از اسلایدشو خود قالب استفاده کنم و همینطور چطور منوهای پایین رو نمایش بدم ؟

اون چیزی که تو دمو هست رو من ندارم !!

من چطور میتونم از اسلایدشو خود قالب استفاده کنم و همینطور چطور منوهای پایین رو نمایش بدم ؟

اون چیزی که تو دمو هست رو من ندارم !!

ماژول اسلایدشو رو میتونید نصب کنید و در موقعیت اسلایدشوی قالب منتشرش کنید برای نمایش منوی پایین هم به تنظیمات قالب برید و در تب منو نمایش منوی فوتر رو فعال کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام،

من میخوام این قالب رو دانلود کنم ولی متاسفانه کار نمی کنه، لطفا لینک دانلود رو بررسی کنید و اگر خراب است یکجای دیگر آپلود کنید

در ضمن اگر امکان دارد فایل لایه باز هدر http://pouyabeton.com/templates/joomlage0056-designcanvas/images/header-container.png را هم آپلود کنید

ممنونم میشم...

ویرایش شده در توسط hamed.behjat

سلام،

من میخوام این قالب رو دانلود کنم ولی متاسفانه کار نمی کنه، لطفا لینک دانلود رو بررسی کنید و اگر خراب است یکجای دیگر آپلود کنید

در ضمن اگر امکان دارد فایل لایه باز هدر http://pouyabeton.com/templates/joomlage0056-designcanvas/images/header-container.png را هم آپلود کنید

ممنونم میشم...

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

لینک دانلود رو تست کردم هیچ مشکلی نداره اگر از نرم افزار برای دانلود استفاده میکنید بدون نرم افزار دانلود کنید

فایل هدر هم همونی هست که شرکت سازنده قالب ارایه داده

صابر جان ممنون قالب قشنگی هست می شه ویرایشش کرد برای سایت های مذهبی؟

صابر جان ممنون قالب قشنگی هست می شه ویرایشش کرد برای سایت های مذهبی؟

برای ویرایش خودتون با سلیقه خودتون میتونید ویرایشش کنید و تغییراتی رو که میخواین بهش بدید حالا از تصاویر مذهبی هم استفاده کنید رنگ و بوی مذهبی میگیره

چرا rtl ساپورت هست زبان سایت رو روی فارسی قرار بدید راست چین میشه توی توضیحات صفحه اول هم نوشتم rtl ساپورت هست

با سلام

من ماژول ورود کاربران در قسمت راست تعیین میکنم یعنی در موقعیت sidecol-b ولی در سمت چپ منتشر میشه چرا؟ sidecol-a منتشر میکنم بازم سمت چپ منتشر میشه :bala:

چکارر کنم ؟

ادرس سایت ؟ خانه

برید مدیریت قالبها و از بالای صفحه روی انتخابها کلیک کنید و گزینه نمایش موقعیت را روی بله قرار دهید تا قالب شما رو بتونیم چک کنیم

با سلام اوکی شد

چک کنید ......؟

اما در عمل چیزی برا سمت راست وجود نداره فک کنم اشتباه کردن

با تشکر

با سلام اوکی شد

چک کنید ......؟

اما در عمل چیزی برا سمت راست وجود نداره فک کنم اشتباه کردن

با تشکر

این قالب حالت سه ستونه داره و از تنظیمات قالب چینش ستونها قابل تنظیم هست

شما باید به مدیریت قالب برید و در تب طرح بندی چینش ستونها رو تغییر بدید تا ستون راست و چپ در کناره ها قرار بگیرن

الان در سایت شما هر دو ستون چپ و راست در سمت چپ قرار دارن

سلام. من قالب رو از سایت اصلی دانلود کردم. نمیدونم چرا بقیه سایت ها که این قالب رو برای دانلود گذاشتن ویروس داره. نود همش ویروس میشناسه یکی از فایل ها رو!!! کافیه سرچ کنید تو اینترنت و قالب رو از جاهی دیگه که ارائه شده دانلود کنید.

البته سوال اصلیم اینه: این راست چین قالب سایت اصلی اصلا خوب نیست. قالب شما هم که دانلود نمیشه!!! چیکار کنم. نکته دوستان برای راست چین Social Media Divs پیشنهاد تغییر در فایل nexus.css و template.css دادن که اصولی نیست چون وقتی زبان تغییر میکنه قالب باز بهم میخوره. باید فایل template_rtl.css اصلاح و بهینه بشه.

لینک دانلود قالب راست پین شده انجمن هم که خرابه لطفا اگر کسی لینک سالم یا راست چین شده اصولی داره بزاره. من واقعا برای راست چین کردن اصولی تلاش زیاد کردم اما همش یه جای کار میلنگه!!!

درود

قالب منتشر شده در انجمن مشکل دانلود نداره . مستقیم دانلود کنید از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده نکنید .

موفق باشید

سلام. من قالب رو از سایت اصلی دانلود کردم. نمیدونم چرا بقیه سایت ها که این قالب رو برای دانلود گذاشتن ویروس داره. نود همش ویروس میشناسه یکی از فایل ها رو!!! کافیه سرچ کنید تو اینترنت و قالب رو از جاهی دیگه که ارائه شده دانلود کنید.

البته سوال اصلیم اینه: این راست چین قالب سایت اصلی اصلا خوب نیست. قالب شما هم که دانلود نمیشه!!! چیکار کنم. نکته دوستان برای راست چین Social Media Divs پیشنهاد تغییر در فایل nexus.css و template.css دادن که اصولی نیست چون وقتی زبان تغییر میکنه قالب باز بهم میخوره. باید فایل template_rtl.css اصلاح و بهینه بشه.

لینک دانلود قالب راست پین شده انجمن هم که خرابه لطفا اگر کسی لینک سالم یا راست چین شده اصولی داره بزاره. من واقعا برای راست چین کردن اصولی تلاش زیاد کردم اما همش یه جای کار میلنگه!!!

شخصا استفاده کردم و با ایجاد تغییراتی که گفته شده خیلی خوب نصب میشه و در زبان فارسی هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه.

آنتی ویروس معمولا با اسلایدر های جی کوئری مشکل داره ، نه با قالب. قالب رو بدون اسلایدر نصب کنید

ممنون. مشکل دانلود برطرف شد. نمیدونم چرا اول موقع کلیک به جای دانلود تصویر کلمه دانلود باز میشد!!!

شما باید به مدیریت قالب برید و در تب طرح بندی چینش ستونها رو تغییر بدید تا ستون راست و چپ در کناره ها قرار بگیرن

با سلام

مشکل حل شد

باید تعداد ستونه ای منو رو روی ا تنظیم میکردم

ویرایش شده در توسط amir2647

درود

مطالب/انتخاب ها/بلاگ یا طرح بندی مطالب ویژه

ستون ها رو روی 1 بزارید

یاحق

درود

مطالب/انتخاب ها/بلاگ یا طرح بندی مطالب ویژه

ستون ها رو روی 1 بزارید

یاحق

با سلام

مشکل حل شد

باید تعداد ستونه ای منو رو روی ا تنظیم میکردم

ویرایش شده در توسط amir2647

سلام

اقا صابر خود قالب هیچ تنظیمی برای چینش ستون ها نداره ؟ میشه تست کنید ؟

با تشکر

سلام

اقا صابر خود قالب هیچ تنظیمی برای چینش ستون ها نداره ؟ میشه تست کنید ؟

با تشکر

قالب رو گفتم که باید به مدیریت قالب برید و تب طرح بندی رو ببینید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری