Vahid Taheri

[قدیمی] پلاگین فارسی شده هم سایز کننده تصاویر برای جوملا 2.5-هدیه اول طراحان روز

25 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان عزیز

پیشاپیش عید قدیر خم را به همه ی شیعیان تبریک عرض میکنم. gift

این روز ها تو انجمن بارانی از هدایا می بارد و این هم یکی از قطرات ریز این باران است که بنده آماده و برای استفاده دوستان در اینجا قرار میدم:

joomlaforum.ir_13512491791.jpg

تا الان فکر کنم فهمیده باشین که کارش چیه ولی مختصر توضیحی دربارش میدم.

این پلاگین که اسمش ImageSized هست تصاویر مطالب رو در سایزی خاص که شما انتخاب میکنین تغییر میده و در مکانی که شما انتخاب میکنید(چپ-راست-وسط)قرار میده و در تمام مطالب یکسان خواهد بود.

از ویژگی های این پلاگین میشه به موارد زیر اشاره کرد:

• هم سایز کردن تصاویر مطالب با سایز انتخاب توسط مدیر سایت
  • داشتن لایت باکس زیبا و کارآمد(فارسی شده)
  • قابلیت اختصاص استایل خاص به تصاویر(هاشیه.افکت های hover. opacity و...)
  • قابلیت تنظیم مقدمه مطالب و ادامه مطلب بر حسب کارکتر
  • داشتن منوی مدیریت ساده و آسان(تماما فارسی)
  • قابلیت ساخت گالری تصویر با افزونه
  • و چندین ویژگی و قابلیت که استفاده شما از اون رو می طلبد

نکته:پلاگین فوق توسط طراحان روز ترجمه شده و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع خلاف قوانین اسلامی و اجتماعی است.

دانلود افزونه فارسی شده از آپلود سنتر انجمن

دانلود افزونه زبان اصلی(انگلیسی)

تاپیک مربوط به نسخه ی جدید پلاگین

سوال یا مشکلی در رابطه با پلاگین فوق داشتید بنده در خدمتم :128fs318181:

موفق باشید

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri
اضافه شدن لینک تاپیک نسخه جدید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
به به آقا وحید گل ... پلاگین خوب و کاربردی است ولی نکته مهمتر طرح زیباتر جعبه ای هست که زدید :128fs318181:gift

استاد ممنون از نظرتون.ولی خوب جعبه محصول زیاد مهم نیست و چیزی که مهمه و بدرد اعضا میخوره داخلش هست که همون پلاگین هست که واقعا کارش فوق العادس و به سایت جلوه ای زیبایی میده مخصوصا اگر کمی در فایل css دست برده بشه.

سلام برای من این پیغامها رو میده چیکار کنم؟

Warning: getimagesize(images/images%204.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/cqu/public_html/plugins/content/plg_imagesized/plg_imagesized.php on line 196

Warning: getimagesize(/home/cqu/public_html/images/images%204.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/cqu/public_html/plugins/content/plg_imagesized/lib/simpleimage.php on line 29

Warning: imagesx(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/cqu/public_html/plugins/content/plg_imagesized/lib/simpleimage.php on line 67

Warning: imagesy(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/cqu/public_html/plugins/content/plg_imagesized/lib/simpleimage.php on line 70

Warning: Division by zero in /home/cqu/public_html/plugins/content/plg_imagesized/lib/simpleimage.php on line 109

پلاگین رو تنظیم و فعال کردین؟کارش رو انجام میده و عکس ها رو کوچیک میکنه؟عکس از تنظیمات پلاگین بگیرین و توی تاپیک قرار بدین

ارسال شده در (ویرایش شده)

پلاگین رو تنظیم و فعال کردین؟کارش رو انجام میده و عکس ها رو کوچیک میکنه؟عکس از تنظیمات پلاگین بگیرین و توی تاپیک قرار بدین

دوست عزیز تنظیمات رو دستکاری نکردم همون پیشفرضه هر تنظیمی هم که دستکاری کردم همین پیغام رو میده

ویرایش شده در توسط ayubtanha

دوستان کسی ورژن انگلیسی وجود داره که بشه ازش استفاده کرد؟لطفا کمک کنید

من پلاگین رو یه بار دیگه تست کردم و سالم بود.مشکل از این پلاگین که نیست

اگر کار خودشو درست انجام میده و با فعالسازیش تصاویر مطالب رو هم سایز میکنه از تنظیمات کلی جوملا و بخش سرور مقدار گزارش خطا رو کم کنین

اگر هم کارشو انجام نمیده باید بدنبال ریشه ی اشکال بود که شاید از افزونه ها و پلاگین هایی که قبلا نصب کردید و همچنین اینکه پلاگین درست نصب نشده باشه

ضمنا قبلا نسخه انگلیسی پلاگین هم در پست اول همین تاپیک قرار دادم که میتونین امتحانش کنین

موفق باشید

دوست عزیز من هر دوتا لینک رو میزنم نمیشه دانلود کرد ارور میده میشه یک لینک دیگه واسه دانلود بدین

دوست عزیز من هر دوتا لینک رو میزنم نمیشه دانلود کرد ارور میده میشه یک لینک دیگه واسه دانلود بدین

[ATTACH=CONFIG]3315[/ATTACH]

بدون مشکل دانلود میشه

لینک دانلود کمکی : plg_imagesized Farsi دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

سلام دوستان من فعالش کردم ولی به کلی نه کار میکنه نه ارور میده نه چیزه دیگری راسستی من از k2 استفاده میکنم

ASIANDESIGN.IR

بیاین به بخش »لعنت به سئو«

سلام دوستان من فعالش کردم ولی به کلی نه کار میکنه نه ارور میده نه چیزه دیگری راسستی من از k2 استفاده میکنم

ASIANDESIGN.IR

باسلام

اون بخشی که گفتین موجود نیست و ارور 404 میده

درباره ی این بحث هم باید بگم که روی کا2 تستش نکردم ولی احتمال اینکه جواب نده هست ولی امیدوارم جواب بده.

تصویری از تنظیمات پلاگین در این تاپبک قرار بدین تا بهتر بتونیم کمکتون کنیم.همچنین دقت کنید که پلاگین در وضعیت فعال باشه

سلام

من هر دو نسخه (فارسی و انگلیسی) رو نصب کردم اما تصاویر سایتم هم سایز نمیشه .

قبلا هم از pkg_jumultithumb_v4.0.10 استفاده کردم اونم همینجوری بود . هیچ تغییری ایجاد نمی کرد.

یکی از دوستان گفت با پلاگین ویجت کیت تداخل داره من ویجت کیت رو هم حذف کردم اما بازم مشکلم بر طرف نشد.

لازم به ذکر است که تنظینات پلاگین فوق رو بررسی کردم و به نظرم مشکلی وجود نداره .

مدیران محترم لطفا رسیدگی کنند . الان چندین روزه این مشکل رو دارم و جوابی ندادید (در تاپیک های مختلف مطرح کردم)

با تشکر از همه ی دوستان....

ASIANDESIGN.IR

مدیر دیگه سایت اشتباهی غیرفعال کرده بود اون قسمتو فعالش کردم ببینید کار نمیکنه با این که فعاله

سلام

من هر دو نسخه (فارسی و انگلیسی) رو نصب کردم اما تصاویر سایتم هم سایز نمیشه .

قبلا هم از pkg_jumultithumb_v4.0.10 استفاده کردم اونم همینجوری بود . هیچ تغییری ایجاد نمی کرد.

یکی از دوستان گفت با پلاگین ویجت کیت تداخل داره من ویجت کیت رو هم حذف کردم اما بازم مشکلم بر طرف نشد.

لازم به ذکر است که تنظینات پلاگین فوق رو بررسی کردم و به نظرم مشکلی وجود نداره .

مدیران محترم لطفا رسیدگی کنند . الان چندین روزه این مشکل رو دارم و جوابی ندادید (در تاپیک های مختلف مطرح کردم)

با تشکر از همه ی دوستان....

در تاپیک های دیگه من ندیدم چون این چند وقت مشغله زیاد داشتم و نتونستم بیام ولی سعی کردم که تاپیک های خودم را تا حدی ساپورت کنم

از چه نسخه ای از جوملا استفاده میکنید؟برای مطالب از کا2 استفاده میکنید؟

خوب این سوال ها برای این بود که بیشتر بیام توی جریان ولی این موارد رو چک کنید:

1-پلاگین در حالت فعال باشه

2-پلاگین دیگری که همین کار رو انجام میده مثل imagesizer یا jumultithumb نصب نباشه

3-حافظه کشتون رو خالی و کنید و دوباره چک کنید

4-میزان گزارش خطا رو بالا ببرید تا اگر مشکلی یا خطایی هست نمایان بشه

البته این پلاگین با نسخه جدید جوملا 2.5 یعنی 2.5.10 کمی مشکل داره که دارم بررسیش میکنم.

ASIANDESIGN.IR

مدیر دیگه سایت اشتباهی غیرفعال کرده بود اون قسمتو فعالش کردم ببینید کار نمیکنه با این که فعاله

اون مواردی که در پاسخ به سوال قبلیتون دادم رو انجام ندادین(منظورم تصاویر هست)

مشکل شما هم شبیه مشکل دوست خوبمون majidchamran هست.پس پستی که در پاسخ به ایشون دادم رو مطالعه کنید(پست قبل از این پست).

ضمنا شما در این سایت از imagesizer استفاده کرده بودن نه imagesized.

در تاپیک های دیگه من ندیدم چون این چند وقت مشغله زیاد داشتم و نتونستم بیام ولی سعی کردم که تاپیک های خودم را تا حدی ساپورت کنم

از چه نسخه ای از جوملا استفاده میکنید؟برای مطالب از کا2 استفاده میکنید؟

خوب این سوال ها برای این بود که بیشتر بیام توی جریان ولی این موارد رو چک کنید:

1-پلاگین در حالت فعال باشه

2-پلاگین دیگری که همین کار رو انجام میده مثل imagesizer یا jumultithumb نصب نباشه

3-حافظه کشتون رو خالی و کنید و دوباره چک کنید

4-میزان گزارش خطا رو بالا ببرید تا اگر مشکلی یا خطایی هست نمایان بشه

البته این پلاگین با نسخه جدید جوملا 2.5 یعنی 2.5.10 کمی مشکل داره که دارم بررسیش میکنم.

سلام . و با تشکر از راهنمایی های جناب عالی

از نسخه ی 2.5.11 استفاده می کنم . از کا2 استفاده نمی کنم . پلاگین در حال فعال قرار داره . پلاگین مشابهی نصب نیست . کش رو نمیدونم چطور باید خالی کنم .

گزارش خطا هم حداکثر هستش و خطایی نشون نمی ده . لازم به ذکر است که من در حال حاضر plg_imagesized Farsi را نصب کردم

ویرایش شده در توسط majidchamran

مال من 2.5.11 هستش وهم Image sizer نصبه ولی غیر فعالش هم میکنیم ولی بازم همونه من خودم باز نکردم کداشو چون وقت نمیکنم به مواردی اضافی برسم از شما خواهش میکنم با 2.5.11 سازگارش کنی فکر کنم با تغییر یک یا دو خط حل شه بازم ممنون.

Asiandesign.ir

ببین داداش این از تنظیماتش تو مجموعه هایی که نشون میده مجموعه ها و مطالب کا2 رو نشون نمیده فقط مجموعه های خود جوملا رو نشون میده(مطالب غیر کا 2 )

Asiandesign.ir

ببخشید که دیر پاسخ میدم.مشکل هردوتون یکیه و وجه مشترک هر دو سیستم اینه که از جوملا 2.5.11 استفاده میشه.این افزونه با نسخه های 2.5.10 به بالا سازگار نیست ولی روش دارم کار میکنم چون خودمم از این افزونه استفاده میکنم

دوراه حل دارین:1- موقتا از جوملا 2.5.9 استفاده کنید 2- از افزونه های مشابهش استفاده کنید

اگر راه حل اول رو انتخاب کردید باید کمی در بروزرسانی صبر کنید تا من مشکلش رو پیدا کنم

یا حق

سلام

اگه بخوام جوملا 2.5.9 رو داشته باشم باید از اول جوملا رو نصب کنم ؟

مشابه یعنی چه پلاگینی ؟ من از هر چی استفاده می کنم همین مشکل رو دارم .

لطفا مشکلش با 2.5.11 رو برطرف کنید.

با تشکر

سلام

اگه بخوام جوملا 2.5.9 رو داشته باشم باید از اول جوملا رو نصب کنم ؟

مشابه یعنی چه پلاگینی ؟ من از هر چی استفاده می کنم همین مشکل رو دارم .

لطفا مشکلش با 2.5.11 رو برطرف کنید.

با تشکر

خیر فقط کافیه بسته ی بروز رسانی جوملا 2.5x به 2.5.9 رو گیر بیارین و مثل افزونه های دیگه از بخش مدیریت افزونه ها نصب کنید.

مشابه یعنی jdvthumbs که مهندس مجید فتحی زحمت ترجمش رو کشیدن یا image resize.

این پلاگین یعین imagesized هم یکی از بهترین و ساده ترین پلاگین ها در این عرصه بوده و تا الان مشکلی نداشته.متاسفانه هم سایت سازنده پشتیبانیش نمیکنه(اصلا تو کار افزونه های جوملا نیستن دیگه) و اونطور که جستجو کردم و متوجه شدم تنها بنده هستم که این پلاگین رو توسعه میدم و رفع اشکال میکنم.

همونطور هم که گفتم خودم هم از این افزونه استفاده میکنم و کارم براش گیره ولی تا اواخر خرداد نمیتونم روش وقت بزارم ولی اواخر خرداد بطور جدی روش کار میکنم و امیدوارم که درست بشه

سلام دوست عزیز

تشکر از زحمتت

توی توانایی های افزونه نوشتید: قابلیت ساخت گالری تصویر با افزونه

آیا مثل سایر افزونه ها میشه مثلا آدرس فلدر داد و تصاویر درون اون فولدر رو کاملا لود کنه یا اینکه باید یکی یکی عکسا رو بیاریم تا بشه گالری عکس؟

منظورم اینه که از توی مطلب با کد هم میشه تنظیمات برای نمایش عکس در نظر گرفت؟؟؟

تشکر از افزونه خوبی که معرفی کردی

سلام دوست عزیز

تشکر از زحمتت

توی توانایی های افزونه نوشتید: قابلیت ساخت گالری تصویر با افزونه

آیا مثل سایر افزونه ها میشه مثلا آدرس فلدر داد و تصاویر درون اون فولدر رو کاملا لود کنه یا اینکه باید یکی یکی عکسا رو بیاریم تا بشه گالری عکس؟

منظورم اینه که از توی مطلب با کد هم میشه تنظیمات برای نمایش عکس در نظر گرفت؟؟؟

تشکر از افزونه خوبی که معرفی کردی

خیر.باید تصاویر رو یکی یکی در مطلب قرار بدین و از داخل پلاگین سایز تصویر رو انتخاب کنید.با این کار تصاویر در کنار یکدیگر قرار گرفته و لایت باکس هم روی اون کار میکنه.

البته برای ساخت گالری تصاویر ویجت کیت رو پیشنهاد میکنم ولی خوب با این هم میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری