yavadood

*-*-* کامپوننت فوق حرفه ای Jdownloads - کاملا فارسی و آخرین نسخه*-*-*

23 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

کامپوننت فوق حرفه ای Jdownloads ورژن (jDownloads 1.9.1 Stable Build 929)

joomlaforum.ir_13515990891.png

همه شما با این کامپوننت آشنایی دارید این آخرین ورژن از این کامپوننت می باشد که با سرعت تمام اونو برای شما فارسی کردم البته با کمک GOYDA TEAM و اینم تقدیم به همه شما عزیزان .

امکانات:

1- تعریف بینهایت مجموعه

2- مدیریت بر دانلود ها

3- آپلود فایل توسط کاربران

4- تعریف مختصری از فایلها در افزونه

و...

joomlaforum.ir_13515990892.png

joomlaforum.ir_13515990893.png

joomlaforum.ir_13515993561.png

joomlaforum.ir_13515993562.png

دانلود کامپوننت جی دانلود از سرور انجمن جوملا

دانلود کامپوننت جی دانلود از سرور مدیا فایر (البته با اجازه مدیران)

یا علی

طراحی انواع وبسایت های شخصی ، شرکتی، دانشگاهی و سازمانی

موسسه کامپیوتر پایتخت

ویرایش شده در توسط yavadood
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام وخسته نباشید ممنو از این هدیه من یه مشکل دارم هنگام ساخت اولین مجموعه بازبان فارسی این ارور رو میده

خطا:وقتي شما براي عنوان مجموعه از حروفي غير از حروف لاتين استفاده می کنید, بايد در ابتدا گزينه ايجاد خودکار در پيکربندي راغير فعال کنيد.

ضمن سپاس برای 2.5 هست یا 1.5؟

دوست خوبم اگر به بالای تاپیک دقت کنید در بخش جوملا 2.5 منتشر شده...

با تشکر از آقای Yavadood بابت این ترجمه این افزونه ارزشمند

خواهشا مدیران یه نگاهی به آپلود سنتر انجمن بندازید بابا اصلا نمیشه ازش دانلود کرد اطلاعات دانلود رو برای سیستم ارسال نمیکنه

خواهشا یه لینک دانلود دیگه خارج از آپلود سنتر انجمن هم بذارید.

سلام به قسمت پیکربندی بروید و سربرگ مدیریت را باز کنید و ((ايجاد نام جایگاه براي مجموعه به صورت خودكار؟)) را no انتخاب کنید.

موفق باشید.

سلام وخسته نباشید ممنو از این هدیه من یه مشکل دارم هنگام ساخت اولین مجموعه بازبان فارسی این ارور رو میده

خطا:وقتي شما براي عنوان مجموعه از حروفي غير از حروف لاتين استفاده می کنید, بايد در ابتدا گزينه ايجاد خودکار در پيکربندي راغير فعال کنيد.

سلام به قسمت پیکربندی بروید و سربرگ مدیریت را باز کنید و ((ايجاد نام جایگاه براي مجموعه به صورت خودكار؟)) را no انتخاب کنید.

موفق باشید.

خواهشا مدیران یه نگاهی به آپلود سنتر انجمن بندازید بابا اصلا نمیشه ازش دانلود کرد اطلاعات دانلود رو برای سیستم ارسال نمیکنه

عزیز لینک مدیا فایر هم اضافه شد!

موفق باشید

دانلود که مشکلی نداره بخوبی دانلود میشه با مرورگر دیگه تست کنید و یا نرم افزاری اگه نصب کردین برای دانلود چکش کنید

در هر حال دانلود از آپلود سنتر انجمن بخوبی داره انجام میشه...

با تشکر از دوست خوبمون

یک نکته را ذکر بکنم که این افزونه تنها افزونه جامعی هست که برای اغلب افزونه های مشهور پلاگین داره

و تنها افزونه ایی هست که برای دانلود به شما امکان ایجاد شمارنده زمانی داره یعنی مثل همین انجمن بعد از گذشت زمان دانلود شروع بشه (Countdown Timer)

و خیلی کارهای دیگه

سلام دوست عزیز

شما که توی فایل زبان انگلیسی دستکاری نکردید درسته؟

برای اون زبان فارسی مجزا ایجاد شده؟

سلام دوست عزیز

شما که توی فایل زبان انگلیسی دستکاری نکردید درسته؟

برای اون زبان فارسی مجزا ایجاد شده؟

من چک کردن به خوبی فارسی شده بود و فایل زبانش مجزا ایجاد شده بود.

سلام

ممنون بابت این کار ارزشمندتون فقط اگه امکانش هست یه توضیح مختصر درباره کار باهاش ارایه بدید و یه سوالی که برام بوجود اومده اینه که میشه این افزونه رو به zoo متصل کرد یا نه؟

ممنون

اولا با تشكر از yavadood ممنون از زحماتتون

دوستان اگر در جوملا 2.5 نصب كرديد و اين ارور را ديديد (خطا:وقتي شما براي عنوان مجموعه از حروفي غير از حروف لاتين استفاده می کنید, بايد در ابتدا گزينه ايجاد خودکار در پيکربندي راغير فعال کنيد. )

به اين صورت عمل كنيد از طريق اف تي پي فولدر ساخته و اسمه فولدرهاي خودتون رو انگليسي تايپ كنيد و فايلها را داخل فولدراي خودتون بريزيد و بعد از اين كار واد مديريت كامپونت جي دانلود بشيد حالا صفحه را ريفرش كنيد تو قسمت دسته ها بريد ببينيد دسته ها اضافه شد حالا اسم دسته و زير مجموعه اون رو ويرايش كنيد به فارسي

پيروز و موفق باشيد

انسان كاملترين ذهنو داره بس اگر هرچيزي را يخواهي بدست مياري

اولا با تشكر از yavadood ممنون از زحماتتون

دوستان اگر در جوملا 2.5 نصب كرديد و اين ارور را ديديد (خطا:وقتي شما براي عنوان مجموعه از حروفي غير از حروف لاتين استفاده می کنید, بايد در ابتدا گزينه ايجاد خودکار در پيکربندي راغير فعال کنيد. )

به اين صورت عمل كنيد از طريق اف تي پي فولدر ساخته و اسمه فولدرهاي خودتون رو انگليسي تايپ كنيد و فايلها را داخل فولدراي خودتون بريزيد و بعد از اين كار واد مديريت كامپونت جي دانلود بشيد حالا صفحه را ريفرش كنيد تو قسمت دسته ها بريد ببينيد دسته ها اضافه شد حالا اسم دسته و زير مجموعه اون رو ويرايش كنيد به فارسي

پيروز و موفق باشيد

انسان كاملترين ذهنو داره بس اگر هرچيزي را يخواهي بدست مياري

سلام

یک راه ساده تر هم هست عزیز

برین تو مدیریت کامپوننت بعد به قسمت پیکر بندی بعد به قسمت مدیریت و گزینه (ايجاد نام جایگاه براي مجموعه به صورت خودكار؟ ) را بر روی no قرار دهید و دیگه حله با هر نامی چ فارسی چ انگلیسی میتونید ثبت کنید.

یا علی

واقعا ممنونم از شما

میشه بگین تا چه حجمی میشه آپلود کرد؟

ایا فرد دیگری میتونه لینک دانلود من رو تو سایتش بزاره؟چه جوری میشه جلوی این کار رو گرفت؟

ممنونم باز

خیلی ممنون از کامپیونت فوق العادتون

یه مشکل

واسه اضافه کردن لینک دانلود به مطالب یه افزونه نیاز داره میشه اونم قرار بدین؟

واقعا ممنونم از شما

میشه بگین تا چه حجمی میشه آپلود کرد؟

ایا فرد دیگری میتونه لینک دانلود من رو تو سایتش بزاره؟چه جوری میشه جلوی این کار رو گرفت؟

ممنونم باز

سلام

قربانت

حجم بستگی به سرورت داره که تا چه حجمی اجازه آپلود بده بهت معمولا تو سرور های لینوکس رایگان 8مگ هست ولی پولی بستگی به فضای خود سایتت داره.

بله میتونه لینک روبزاره و شما باید لینکی که توسط کامپوننت تولید شده رو در هرجایی که میخوای بزار بعد هر کی در هر سایت دیگه این لینک رو بزاره اول میآد در سایت شما بعد دانلود میکنه.

یا علی

با سلام و تشکر از زحمات شما

دوتا مطلب:

اول ، فکر میکنم الان دیگه این افزونه، آخرین نسخه نباشه، چون من یه بتاورژن رو نصب کردم، ظاهرا امکاناتش از این بیشتر بود، اما خب انگلیسی بود و پاکش کردم

اما دوم،

بعد از کلی مشقت، بالاخره این افزونه باارزش رو نصب کردم، تنها مشکلی که هست، اینه که وقتی میخوام مجموعه ای رو ایجاد یا ویرایش کنم، یا یه دانلود ایجاد کنم، صفحه بهم میریزه، فونتهای نامفهموم میاد که حتما باید انکد مرورگرم رو تغییر بدم تا مشخص بشه چیا هستن، بدتر از همه اینکه همه منوها ناپدید میشن، اون پایین هم چنین خطایی نشون میده :

Fatal error: Class 'JMenu' not found in /home/.../public_html/libraries/joomla/application/application.php on line 935

دوستان لطفا کمک کنند،

با تشکر

با سلام و تشکر

احتمالا این نسخه روی جوملا 3 نصب نمیشود. نسخه 1.9.2 را از کجا میتوانم پیدا کنم؟ نسخه فارسی که روی جوملا 3 نصب شود.

ممنون

با سلام و تشکر

احتمالا این نسخه روی جوملا 3 نصب نمیشود. نسخه 1.9.2 را از کجا میتوانم پیدا کنم؟ نسخه فارسی که روی جوملا 3 نصب شود.

ممنون

فعلا بصورت رایگان در انجمن منتشر نشده

می تونید در قسمت نیازمندیهای تجاری تاپیک بزنید دوستان اگه داشته باشن راهنمایی می کنن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری