mohsenshams

حذف قالب پیش فرض

11 پست در این موضوع

سلام

یک مشکل اساسی

من برای هر زبان سایت یه قالب طراحی کردم و آنها را نصب کردم و هر کدام را به زبان پیش فرض خود تغییر دادم!!!!

حالا قالبی که از قبل روی سایت بوده و روی همه زبانهای پیش فرض قرار داشته را نمی تونم پاک کنم؟

در ضمن سایت را با هر زبانی که باز میکنم قالب تغییر نمیکنه

در ضمن آمدم رفتم قالب را از روی هاست پاک کردم ولی بازهم قالبی که از هاست پاک شده را نشون میده!!!!! خدایا شکرت

دیگه ذهنم به جایی قد نمیده

جون من کمکم کنید خیلی حیرون شدم

باز هم از همه شما تشکر میکنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

شما چک کنید ببینید قالبی که از قبل پیش فرض بوده به صفحاتی از سایتتون منتسب نشده باشه....

برای حذف قالب ها در جوملا 1.7 , 2.5 حتما از مدیریت خود جوملا استفاده کنید.

برای چند زبانه کردن سایت توسط خود جوملا، باید حتما قالب پیش فرض موجود باشه و از همون قالب پیش فرض کپی گرفته بشه و به زبان های مورد نظر منتسب بشه. این قالب پیش فرضی که الان گفتم رو نباید حذف کنید.

با تشکر از پاسخ شما

قالب پیش فرض توی هیچ صفحه ایی لینک نشده

در من از قالب پیش فرض خوشم نمیامد و 4 قالب دیگه طراحی کردم و برای هر کدام را برای زبانی استفاده کردم قاعدتاً باید سایت با قالب جدید بیاییه بالا و نمیاد.خیلی حیرونم کرده

راهنمایی بعدی شما چیه؟

با تشکر از شما

شاید سایتتون کش شده باشه کش مرورگرتون رو پاک کنین یا در صفحه اصلی سایت کلید های ctrl + F5 را همزمان فشار دهید تا صفحه از نو لود بشه

امیدوارم مشکلتون حل بشه

موفق باشید

با تشکر از پاسخ شما

اصلا به هیچ طریق درست نمیشه

چگونه میشه قالب پیش فرض را حذف کرد؟

دوست عزيز قالب شما كش شده شما چند ساعت بعد مراجعه كني ديگه اين مشكل رو نخواهي داشت كش مرورگر رو هم پاك كن

اکثر کاربران جوملا فکر می کنند که قالب ها رو می شود از صفحه مدیریت قالب ها حذف کرد در حالی چنین نیست و نمی توان قالب را از صفحه مدیریت قالب ها حذف کرد و صفحه مدیریت قالب ها فقط برای انتخاب و تنظیمات قالب می باشد و برای حذف نمی باشد.

حال می خواهیم نحوه حذف کردن قالب از جوملا را برای شما آموزش دهیم.

برای حذف قالب در منوی extensions گزینه extension manager را انتخاب می کنیم و در این صفحه گزینه manager را انتخاب می کنیم، در صفحه manager تمام قالب ها و ماژول ها و پلاگین ها نصب شده روی جوملا به نمایش در می آیند و ما برای این که راحت تر انتخاب کنیم در قسمت انتخاب ها روی select type گزینه template را می زنیم که فقط قالب ها را به ما نمایش دهد.

حال تمام قالب هایی که ما نصب کردیم به نمایش در می آیند و اگر قالبی که ما می خواهیم حذف کنیم enable باشد باید آن را disable کنیم و سپس تیک قالب مورد نظر را زده و گزینه unistall را می زنیم و قالب ما حذف می شود.

سلام خسته نباشید من یه مشکل دارم سر حذف قلب من 4 قالب نصب کردم که هیچ کدومشون حذف نمیشه تمامی کار کردم وقنی رو حذف میزنم

مینویسه که

طرح بندی اخیر قالب را نمی توان حذف کرد

میشه خواهشن یه راه چاره بهم نشون بدین

یه نکته رو من بگم

به هیچ وجه قالب اصبی جوملا که (prostar اگر اشتباه ننوشته باشم) رو حذف نکنید ، جا که زیاد نگرفته ، باگ امنیتی هم که نداره

و اما دلیل

بعضی موقع ها پیش میاد بخواین افزونه ای چیزی نصب کنید ، بعد میبینید مشکل داره خوب نشون نمیده، خب با قلب اصلی جوملا تست میکنید ببینید روی اون هم مشکل داره یا کلا مشکل از قالب شماست (این قالب واسه این کار خوبه ، در آنیده دچرا مشکل شین راه حل بهتون نشون میده)

---

اگر میخواین قالب رو پاک کنید از پیش فرض بودن درش بیارید (یعنی یه قالب دیگه رو پیشفرض کنید و کامل انتخاب کنید) سبپس قالب رمود نظر رو حذف کنید از کجا؟

از داخل مدیریت افزون ها --> بخش قالب رو پیدا کنید پاک کنید

تحت هیچ شرایطی از هسات پاک نکنید چون فقط پوشه رو پاک کردین واز دیتابیس حذف نشده (دستی میشه حذف کرد ولی خب چه کاریه، از خود جوملا راحت پاک کنید)

با سلام به همه دوستان

قالب سایت من حذف شده و وقتی آدرس سایت رو میزنم مطالب بدون هیچ قالبی و در طرف راست صفحه زیر هم نمایش داده میشن

در قسمت مدیریت قالب ها، استایل ها و templates وجود دارند ولی پیش نمایش اونها از کار افتاده و چیزی رو لود نمی کنه

لطفا من رو راهنمایی کنین چطوری مطالب رو به درون قالب برگردونم

جوملا نسخه 3.6

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری