Mahboobe.Maleki

رفع مشکلات Wamp server

282 پست در این موضوع

در 18 ساعت قبل، bobnaze گفته است :

با سلام مجدد و تشکر از شما
من بررسی کردم و متوجه شدم که در تنها فولدر مربوط به محتویات دیتابیس را از نشانی C:\wamp\bin\mysql\mysql5.5.20\data بک آپ گرفتم و فایل های ib_logfile و ibdata1 در بک آپ موجود نیست. آیا بدون این فایل ها امکان احیای دیتابیس وجود دارد؟

با سلام

یک مورد رو توجه کنید: اگر فایل هایی که در این پوشه هستند رو کپی بگیرید و در جایی نگه دارید به این معنی نیست که از دیتابیسهاتون بکاپ درستی گرفته اید!

برای بکاپ گیری از طریق خودِ نرم افزار phpmyadmin دیتابیسهایی که نیاز دارید رو Export بگیرید تا بهتون یک فایل درست SQL خروجی بده.

موفق باشید و سربلند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
در در 10/20/2016 در 15:11، bobnaze گفته است :

با سلام مجدد و تشکر از شما
من بررسی کردم و متوجه شدم که در تنها فولدر مربوط به محتویات دیتابیس را از نشانی C:\wamp\bin\mysql\mysql5.5.20\data بک آپ گرفتم و فایل های ib_logfile و ibdata1 در بک آپ موجود نیست. آیا بدون این فایل ها امکان احیای دیتابیس وجود دارد؟

اگر این 2 فایل را کپی نگرفتید دیتابیس شما قابل استفاده نیست .

سلام-دوستان لطفا راهنماییم کنید فوریه

من ومپ سرورم mysql ش مشکل پیدا کرد آیکونش زرد شد با استفاده از راهنمایی های این تاپیک تلاش کردم درستش کنم نشد در آخر طبق گفته تاپیک دو فولدر www و data رو کپی کردم ومپ رو پاک کردم دوباره نصب کردم و این دو فولدر رو کپی کردم سر جاشون اما الان سایتام هیچکدوم بالا نمیان این اررو رو میدن به عنوان مثال یکی از سایتام

Table 'onepage.es0hl_session' doesn't exist SQL=DELETE FROM `es0hl_session` WHERE `time` < '1477151415'

به فولدر دیتابیس مربوطه رفتم session که گفته وجود داره اما در phpmyadmin نیست تو جدولای مربوطه!!!

چیکار باید بکنم راهی هست که سایتامو برگردونم؟

:(:(:(:$:$:$

در ۱ ساعت قبل، s.f.m گفته است :

سلام-دوستان لطفا راهنماییم کنید فوریه

من ومپ سرورم mysql ش مشکل پیدا کرد آیکونش زرد شد با استفاده از راهنمایی های این تاپیک تلاش کردم درستش کنم نشد در آخر طبق گفته تاپیک دو فولدر www و data رو کپی کردم ومپ رو پاک کردم دوباره نصب کردم و این دو فولدر رو کپی کردم سر جاشون اما الان سایتام هیچکدوم بالا نمیان این اررو رو میدن به عنوان مثال یکی از سایتام

Table 'onepage.es0hl_session' doesn't exist SQL=DELETE FROM `es0hl_session` WHERE `time` < '1477151415'

به فولدر دیتابیس مربوطه رفتم session که گفته وجود داره اما در phpmyadmin نیست تو جدولای مربوطه!!!

چیکار باید بکنم راهی هست که سایتامو برگردونم؟

:(:(:(:$:$:$

بزرگترین اشتباه پاک کردن ومپ قبلی است قبل از اینکه از نصب ومپ جدید مطمئن باشید اگر 2 فایل logfile و ibdata1  را بک آپ گرفتید که مشکلی نخواهید داشت در غیر اینصورت دیتابیس شما ناقص میباشد این 2 فایل در پوشه mysql و پوشه data وجود داره

این دو فایلی که گفتید هم در بک آپ داشتم در جای خودشون کپی کردم اما به محض کپی کردن مشکل اولیم برگشت :( یعنی الان ومپم زرد شده و به mysql وصل نمیشه وقتی به بخش سرویس ویندوز میرم تا wampmysqld64 رو ران کنم اررو میده اررو 1067:(

در 20 ساعت قبل، s.f.m گفته است :

این دو فایلی که گفتید هم در بک آپ داشتم در جای خودشون کپی کردم اما به محض کپی کردن مشکل اولیم برگشت :( یعنی الان ومپم زرد شده و به mysql وصل نمیشه وقتی به بخش سرویس ویندوز میرم تا wampmysqld64 رو ران کنم اررو میده اررو 1067:(

خیلی دلایل هست که میتونه عامل غیر فعال شدن سرویس mysql بشه شما باید لاگ این سرویس را ببینید و علت را ریشه یابی کنید . ممکنه یکی از دیتابیس های شما مشکل داره و اجازه نمیده سرویس درست ران بشه

wamp > mysql> mysql log

در در 10/21/2016 در 19:58، امیر طالبی گفته است :

اگر این 2 فایل را کپی نگرفتید دیتابیس شما قابل استفاده نیست .

تشکر از راهنمایی شما

در در 10/21/2016 در 09:55، حجت مردانه زاده گفته است :

با سلام

یک مورد رو توجه کنید: اگر فایل هایی که در این پوشه هستند رو کپی بگیرید و در جایی نگه دارید به این معنی نیست که از دیتابیسهاتون بکاپ درستی گرفته اید!

برای بکاپ گیری از طریق خودِ نرم افزار phpmyadmin دیتابیسهایی که نیاز دارید رو Export بگیرید تا بهتون یک فایل درست SQL خروجی بده.

موفق باشید و سربلند

سپاس از شما

در 14 ساعت قبل، امیر طالبی گفته است :

خیلی دلایل هست که میتونه عامل غیر فعال شدن سرویس mysql بشه شما باید لاگ این سرویس را ببینید و علت را ریشه یابی کنید . ممکنه یکی از دیتابیس های شما مشکل داره و اجازه نمیده سرویس درست ران بشه

wamp > mysql> mysql log

در mysql log من 2049 خط اررور و وارنینگ و مطلب نوشته شده!!!! از کجا بفهمم مشکل چیه؟!!! :(:$O.o

در 1 دقیقه قبل، s.f.m گفته است :

در mysql log من 2049 خط اررور و وارنینگ و مطلب نوشته شده!!!! از کجا بفهمم مشکل چیه؟!!! :(:$O.o

حدودا 10  خط آخرو چک کنید

در 14 ساعت قبل، امیر طالبی گفته است :

wamp > mysql> mysql log

با سلام خدمت شما

ومپ من نصب کردم سبز میشه و جفت آپاچی و اسکیو ال ران میشه اما تو بروزر مختلف که چک کردم لوکال هاست بالا نمیاد در واقع ارور dns not found

میده و سرور نات فاند میزنه ... چیکار باید کنم؟

من پروکسی بروزر را هم دیزایبل کردم .و با 127.0.0.1 هم همین مشکل هست. در واقع فولدرهای اصلی را نشان میده اما داخلش نمیره و ارور میده.

در 18 دقیقه قبل، hushidari گفته است :

با سلام خدمت شما

ومپ من نصب کردم سبز میشه و جفت آپاچی و اسکیو ال ران میشه اما تو بروزر مختلف که چک کردم لوکال هاست بالا نمیاد در واقع ارور dns not found

میده و سرور نات فاند میزنه ... چیکار باید کنم؟

من پروکسی بروزر را هم دیزایبل کردم .و با 127.0.0.1 هم همین مشکل هست. در واقع فولدرهای اصلی را نشان میده اما داخلش نمیره و ارور میده.

وقتی فولدرها رو نشون میده یعنی فایل اجرایی ندارید روی مسیر . الان دقیقا چیو توی فولدر www‌قرار دادید ؟ بیشتر توضیح بدید

سلام

من ومپ روی سیستمم نصب بود  و پروژه هام رو توی فولدر www میگذاشتم و ران میشد ومشکلی نداشتم تا اینکه یک روز نارنجی شد و من آن اینستالش کردم و دوباره نصب کردم آیکونش سبز نشد. من رفتم زمپ نصب کردم. با اون هم مشکل داشتم و آپاچی ران نمیشد یعنی سبز نمیشد من پورت تغییر دادم به 8080 با توجه به راهنمایی که از گوکل  گرفته بودم و بعدکه سبز شد واجرا شد اما  هنگامی نصب جوملا در قسمت نهایی نصب جوملا با مشکل مواجه میشد و پیش نمیرفت( حتی یک ساعت )و  نهایتا من  دوباره اون را آن اینستال کردم و مجدد ومپ(  از روی سیدی جدید) نصب کردم .نارنجی شد من هم ریپورتر اسکیو ال را استاپ کردم درست شد و سبز شد. البته در این حین یا قبلش فولدر ومپ پاک کردم قبل نصب دوباره که بعد دوباره ریستور کردم چون احساس کردم نبایدپاک میکردم.اما الان موقعی که  تو بروزر لوکال هاست میزنم فولدر ها رانشان میده و غیره اما داخل فولدرهای پروژه نمیره وو ارور سرور نات فاند میزنه

سلام من توی ومپ ورد پرس نصب کردم  در   /localhost/phpmyadmin/ مشکل زیر رو با روشهای گفته شده برطرف کردم اما توی localohost/wordpress مشکل زیر همچنان هست

Forbidden

You don't have permission to access /wordpress/ on this server.

سلام.بابت مطالب مطرح شده ممنون. من مشکلی دارم که از هر طریق وارد شدم به نتیجه نرسیدم  ممنون میشم راهنماییم کنید.

هنگام نصب ومپ سرور 3 به ارورهای مختلفی از نوع dll برمیخورم که حتی ویژوال استادیو را هم نصب کردم اما نتیجه نگرفتم. اولین خطاش اینه :

The program can't start because api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll
is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix
this program

در 17 دقیقه قبل، rahaAlborzi گفته است :

سلام.بابت مطالب مطرح شده ممنون. من مشکلی دارم که از هر طریق وارد شدم به نتیجه نرسیدم  ممنون میشم راهنماییم کنید.

هنگام نصب ومپ سرور 3 به ارورهای مختلفی از نوع dll برمیخورم که حتی ویژوال استادیو را هم نصب کردم اما نتیجه نگرفتم. اولین خطاش اینه :

The program can't start because api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll
is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix
this program

باسلام

گویا یک نفر عینا مشابه مشکل شما برخورد کرده...ویدئوی زیر رو مطالعه کنید

http://www.aparat.com/v/neNLl

موفق و سربلند باشید

سلام

به دلیل از کار افتادن ومپ مجبور شدم دوباره نصب کنم. ومپ قبلی رو هم پاک نکردم. ولی حالا وقتی فولدر ساید و فولدر دیتابیس رو به ومپ جدید انتقال میدم همه جداول دیتابیس در ومپ جدید باز نمی شن. البته در لیست سمت چپ دیده می شن ولی وقتی روی دیتابیس کلیک می کنم در قسمت سمت راست لوکال هاست نمایش داده نمی شن و تعدادی از جداول دیده می شه و سایت هم باز نمی شه و خطای پیدا نکردن جداول رو میده.

برای این مشکل باید چکار کنم؟

سلام

به دلیل از کار افتادن ومپ مجبور شدم دوباره نصب کنم. ومپ قبلی رو هم پاک نکردم. ولی حالا وقتی فولدر ساید و فولدر دیتابیس رو به ومپ جدید انتقال میدم همه جداول دیتابیس در ومپ جدید باز نمی شن. البته در لیست سمت چپ دیده می شن ولی وقتی روی دیتابیس کلیک می کنم در قسمت سمت راست لوکال هاست نمایش داده نمی شن و تعدادی از جداول دیده می شه و سایت هم باز نمی شه و خطای پیدا نکردن جداول رو میده.

در در ۱۳۹۵/۱۱/۵ ه‍.ش. در 12:24، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

گویا یک نفر عینا مشابه مشکل شما برخورد کرده...ویدئوی زیر رو مطالعه کنید

http://www.aparat.com/v/neNLl

موفق و سربلند باشید

سلام. ممنون از راهنماییتون. اما متاسفانه اینکار رو تا به انتها انجام دادم اما جوابی نگرفتم.

حتی بهم گفتن IIS نصب نشده.اما حتی طی کردن مراحل نصب IIS هم نتیجه نداد.

راه حل دیگه ای سراغ ندارید؟؟؟

در 20 ساعت قبل، roozeabi گفته است :

سلام

باسلام

تصور میکنم روزگذشته در تاپیک دیگری این مسئله رو مطرح فرمودید و اونجا خدمتتون عرض شد که شکل صحیح خروجی گرفتن از دیتابیس این هست که از ط ریق محیط phpmyadmin اقدام به اکسپورت گرفتن دیتابیسهاتون بکنید.

موفق باشید و سربلند

سلام

wamp رو نصب کردم و خطایی که توی عکس هست رو نشون میده

قابل اجرا نیست

پایین روش کلیک کنم چیزی در نمیاد

زرد میشه و میمونه دگ نه قرمز میشه نه سبز

اولین باره میخوام باهاش کار کنم

بخاطرش ویندوز رو عوض کردم ولی باز همین مشکل رو دارم

از پکیج لرد 2016 نصبش کردم و چیز خاصی برای نصبش توضیح نداده بود و اون جا که در موردش ی توضیحی میده اصلا نمیاد که بخوام تنظیمش کنم!

لطفا سریعتر جواب بدید خیلی کارم گیر کرده

58ce61f0bfaea_.png.fd810bf609a641694781af0d8a3e4968.png

باسلام

لطفاً سوالاتتون رو در یک تاپیک مطرح کنید و منتظر پاسخ در همون تاپیک بمونید...

موفق باشید و سربلند

در در 1/27/2017 در 14:16، roozeabi گفته است :

سلام

هر دو نسخه رو پاک کنید و از ابتدا فقط آخرین ورژن رو نصب کنید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری