joom

برچسب ها!

47 پست در این موضوع

سلام دوستان یه افزونه عالی برای کار برچسب میخوام چیزیکه سایت های زیر در گوشه سمت راست پایین انجام دادند

http://takwd.ir/

این یکی زده جست و جو سریع آیل همون برچسب هست؟

http://www.joomina.ir/

برای جوملا 2.5 میخوام

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان یه افزونه عالی برای کار برچسب میخوام چیزیکه سایت های زیر در گوشه سمت راست پایین انجام دادند

http://takwd.ir/

این یکی زده جست و جو سریع آیل همون برچسب هست؟

http://www.joomina.ir/

برای جوملا 2.5 میخوام

ممنون

دوست عزیز خود جوملا به صورت پیش فرض برچسب گذاری رو داره که میتونید ماژولش رو تنظیم کنید و در موقعیت دلخواه منتشر کنید برای مثال وبلاگ منو نگاه کنید

در خصوص سوال دوم بله این همون برچسب هست

موفق باشید

ممنون ااز جوابتون

خیر این سایت ها از افزونه بهره بردند!

افزونه ای مناسب برای این کار وجود نداره؟(جوملا 2.5)

ممنون صابر حان

کدوم از همه معروفتر و حرفه ای تر هست؟

اونی که خیلی از همه سر تر باشه؟

ممنون

سلام بعد از 1 هفته کسی جوابی به ما نمیده!

من همه رو دیدم ولی یا وا ارز بودند با برای جوملا 1.5 بودند یا اون کار رو نمیکردند

کمکم:hoy::hoy:

ممنون

صابر جان ممنون خیلی لطف کردید باز من رو شرمنده خودتون کردید

تنها یه مشکل هست اگر میشه لینک مستقیم دانلودشون رو قرار بدید چون من وقتی گزینه دانلود رو میزنم یه صفحه دیگه ای باز میشه و نمیدونم باید کدوم رو دانلود کنم

یه خورده گیج میشم:5:

ممنون میشم این بار هم شرمنده کنی من رو

برای هردوشون لینک دانلود مشخه فقط برای tortag رو روی free بزنید دانلود کنه چون هم تجاری داره هم رایگان...

صابر جان ممنو شرمنده که باز مزاحمت شدم

عزیز من یکیش رو تونستم دانلود کنم به نام UNZIP_ME_FIRST_tortags_1.3.5(GNU).zip این خودش چند تا پلاگین کامپونت و ماژول داشت من باید کدو رو نصب کنم فقط میخوام

plg_system_tortags.zip

plg_search_tortags.zip

plg_finder_tortags.zip

plg_editors-xtd_tortags.zip

plg_content_tortags.zip

mod_tortags_often_clouds.zip

com_tortags.zip

من فقط میخوام یه چیزی شبیه به جومینا یا تک وب دیزاین داشته باشم گوشه سمت راست پایین

افزونه سئو هم دارم اسمش sh404sef این هست فقط میخوام چیزی شبیه به چیزی که جومینا یا تک وب دیزاین داره داشته باشم

از ماژول های بالا این رو نصب کردمmod_tortags_often_clouds.zip ولی اصلا چیزی برام نیورد!

میشه یه چیزه ساده تر و قویتر نام ببرید که تنها یه افزونه باشه نه چند تا

شما خودتون برای سایت ها تون از چی استفاده میکنید؟یا دوستان دیگه

کمکم کنید لطفا:21:

ما خودمون از همینی که شما دانلود کردین استفاده میکنیم البته نسخه تجاریش میتونید از طریق امضای من ببینید

این فایلها هم همشون رو باید نصب کنید شما فقط ماژول رو نصب کردید باید کامپوننت و پلاگینها رو هم نصب و فعال کنید

این شکلش با اونی که میگید فرق داره اون بالا لینک جوملا جهانی رو گذاشتم بگردید داخلشون دموهاشون رو ببنید چیزی رو که میخواین پیدا میکنید...

mr.saber

ممنون از پاسخ شما مدیر زحمت کش

اما من همه رو نصب کردم و بهشون موقعیت سمت راست دادم ولی هیچی هیچی نیومد:dadad4:

میشه بیشتر کمک کنید؟

ممنون

این کامپوننت رو باید تنظیماتش رو درست کنید براش کامپوننتهاش رو تعیین کنید و کلمات کلیدی رو هم تعیین کنید

زیر مطالب کلمات کلیدی رو میاره....اگر به شکل یه بخش مجزا در کنار سایت میخواین نمونه های دیگه رو جوملا جهانی که لینک دادم بررسی کنید...

آقا صابر من یه کاربری هستم که تازه با اینترنت و جوملا آشنا شدم به این چیزها وارد نیستم!

میخوام برای مطالب خودم هم کلمات کلیدی بیاره زیرش و کنار سایت هم بخشی مثل سایت های دکر شده می خوام

میشه پله به پله کمک کنید

اولین کاری که باید انجام بدم چی هست

میشه لطف کنی تنظیمات دقیق بگید که نیازی نباشه مجدد پست بزنم بگم نفهمیدم

میشه کمک کنید تا بقیه دوستان هم با مشکل من مواجه شدند این تایپیک کمکشون کنه

ممنون

مثل اینکه آقا صابر از ما خسته شدند

دوستان دیگه نظری در این باب ندارند؟

مثل اینکه آقا صابر از ما خسته شدند

دوستان دیگه نظری در این باب ندارند؟

دوست خوبم شما پس از نصب همه افزونه ها و فعال سازی پلاگینها به مدیریت کامپوننت برید یه قسمت هستش تگهاتون رو باید ایجاد کنید

اول تگهاتون رو ایجاد کنید بعد پلاگینها رو هم که فعال کنید زیر ویرایشگر مطالب یه گزینه میاد میتونید تگ ها رو اضافه کنید تا زیر مطالبتون بیاد

ماژول رو هم در موقعیتی که منتشر میکنید تگهایی رو که ایجاد کردین براتون میاره...

باور کنید کردم نشد

میشه با عکس مشخص کنید یا حداقل لینک مشتقیم دانلود افزونه رو بدید شایئ من اشتباها دانلود کردم:auau:

صابر جان نصب کردم حالا باید اون تگهایی که تو گوشه سمت راست میاد و اونهایی که زیر مطلب میاد کجا وارد کنم؟

کئ.م قسمت کامپونت؟

ممنون

پلاگینها رو فعال کنید زیر مطالب گزینه وارد کردن تگ میاد تگ ها رو دونه دونه مینویسید و اضافه میکنید زیر هر مطلبی

بعد توی خود مدیریت کامپوننت هم سربرگ دومش برای افزودن تگ هستش اون رو میزنید بعد بالا گزینه جدید رو میزنید و تگها رو یکی یکی مینویسید و ذخیره میکنید

ماژولش رو هم در موقعیتی که میخواین منتشر کنید تا تگهایی رو که ایجاد کردید بیاره همین...

صابر جان من هم دقیقا همین کار رو میکنم تو تنظیمات ماژول چند تا گزینه هست نمیدونم چی باید بنویسم

یه کادر هست به نام Module Class Suffix چی بزارم اینو؟

" " "* " Count tags " "* "؟

یه چک باکس هست به نام Sort by چند تا گزینه داره اینو چی بزارم؟

من در حالت عادی منتشر میکنم هیچ اتفاقی تو صفحه نمیوفته و چیزی اضافه نمیشه:auau:

ممنون میشم کمک کنی باز

گفتم پست قبلی هم اول باید در کامپوننت تگها رو ایجاد کنید تا ماژول تگها رو نشون بده

اونها هم تنطیمات ماژول هستن اولی کلاس ماژول هستش که اکثر ماژولها دارند وقتی بخواین css خاصی به ماژول بدید از اون استفاده میشه که آموزشش انجمن هست

دومی هم تعداد تگهایی رو که میخواین ماژول نشون بده مشخص میکنید گزینه سوم رو هم بذارید روی tag name تا اسم تگها رو نشون بده...

در ضمن ماژول رو دقت کنید در حالت انتشار باشه و صفحات نمایشش رو هم مشخص کنید...

آقا صابر ببنید من این کار رو کردم جایی مشکل داره

ابتدا تمامی پلاگین ها رو نصب و بعد فعال کردم

بهد ماژول و کامپونت رو نصب کردم

رفتم تو کامپونت در سر برگ manage tags

بعد جدید رو زدم

تو پنجره جدید که باز شد شامل گزینه های زیر بود:

Tag :نام تگ رو وارد کردم

Hits:هیچی وارد نکردم

وضعیت:منتشر شده قرار دادم

حالا کجا اشتباه کردم صابر جان؟

ممنون

الان این کارها رو که کردید زیر ویرایشگر مطالب یه گزینه میاد add tag از طریق اون میتونید تگهاتون رو وارد کنید تا هم زیر مطالب بیاد

هم ماژول نشون بده البته اینم بگم از طریق این گزینه هر تگی رو وارد کنید به قسمت تگهای کامپوننت افزوده میشه...

سلامی دوباره

برای مطالب درست هست و کار میکنه اما ماژول رو فعال کردم اما اون ابر برچسب ها نمیاد!

میشه بیشتر توضیح بدید؟

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری