misanweb

.: هدیه عید غدیر قالب سامانه پیام کوتاه

47 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و احترام و تشکر فراوان از جناب misanweb عزیز که به قول خودشون عمل کردن و زحمت این بسته نصبی جالب رو کشیدن.

دوستان حتما توجه داشته باشند بعد از نصب این بسته یک نسخه از آخرین نسخه جوملا روی آن ریپلیس کنند تا مشکلات احتمالی برطرف و نسخه جوملاشون هم بروز بشه

این قالب و افزونه هاش به خوبی کار می کنند و فقط مشکل در border هاست که خواهش من از جناب misanweb اینه که این مشکل رو هم رسیدگی و برطرف نمایند و یا راه حلش رو همین تاپیک اعلام کنند.

امیدورام با نظر مثبت مدیران این بسته نصبی برای عیدی میلاد رسول اکرم به صورت عمومی در انجمن منتشر بشه.

پیروز باشید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام من مدیرسامانه پیام کوتاه بصیر پیامک هستم این قالب اختصاصی بنده بوده هر کسی که از این قالب داره استفاده میکنه شرعاً حرام است و در صورت رویت از طریق مراجع قاونی برخورد خواهد شد با تشکر بصیر پیامک

www.basir-sms.ir

ویرایش شده در توسط ehsanb

قالب

با سلام من مدیرسامانه پیام کوتاه بصیر پیامک هستم این قالب اختصاصی بنده بوده چرا در معرض عموم قرار داده اید من ازتون شکایت میکنم پولشو گرفتید اختصاصی باشه نه این که در معرض عموم قرار بدید هر کسی که از این قالب داره استفاده میکنه شرعاً حرام است و در صورت رویت از طریق مراجع قاونی برخورد خواهد شد با تشکر بصیر پیامک

www.basir-sms.ir

قالب

با سلام من مدیرسامانه پیام کوتاه بصیر پیامک هستم این قالب اختصاصی بنده بوده چرا در معرض عموم قرار داده اید من ازتون شکایت میکنم پولشو گرفتید اختصاصی باشه نه این که در معرض عموم قرار بدید هر کسی که از این قالب داره استفاده میکنه شرعاً حرام است و در صورت رویت از طریق مراجع قاونی برخورد خواهد شد با تشکر بصیر پیامک

www.basir-sms.ir

دوست عزیز بابت این مشکل انجمن مقصر نیست کاربری که منتشر کرده اصلا اسمی از سایت شما نبرده و کسی هم که منتشر کرده فک کنم طراح خود قالب هست پس بهتره مشکل رو به صورت تلفنی یا هر شکل دیگر با خود منتشر کننده بررسی کنید .

باسلام خدمت همه دوستان گرامی

سال نو مبارک

من متوجه شدم کسی به جای من تیکت زده و اعلام کرده که قالب منو منتشر کردن اینطوری نیست طراح قالب با مشورت من و اجازه من قالب را منتشر کردن و هیچ گونه مشکلی ندارد دوستان گرامی میتوانند از این قالب هدیه استفاده کنند از مدیر انجمن میخواهم که قالب را در دسترس عموم قرار دهند با تشکر

بائ سلام لطفا از مدیر کل انجمن درخواست دارم تا قالب دوباره در دسترس عموم قرار بگیرد من خودم مدیر سامانه پیام کوتاه بصیر هستم . لطفا قالبی که اقای سید یاسر طراحی کردند را دوباره در دسترس دوستان قرار دهید تا استفاده کنند از تجربیات اقای سید یاسر ممنون از طراح قالبم که در این مدت با همکاری خودش کار منو انجام داد ممنون

دوست عزیز بابت این مشکل انجمن مقصر نیست کاربری که منتشر کرده اصلا اسمی از سایت شما نبرده و کسی هم که منتشر کرده فک کنم طراح خود قالب هست پس بهتره مشکل رو به صورت تلفنی یا هر شکل دیگر با خود منتشر کننده بررسی کنید .

باسلام لطفا لینک قالبو بزارید ممنون

سلام

از مدیران محترم انجمن تقاضا دارم تا مشکل این بحث را حل کنند

صاحب امتیاز قالب کیست ؟

آیا صاحب یا صاحبان آن رضایت کامل برای استفاده قالب دارند اگر دارند لطفاً لینک اصلی را احیاء بفرمایید.

با تشکر

امیرجان ممنون از راهنمایی خوبت دوست داشتم تکلیف این تایپیک مشخص بشه که فک کنم نمی شه :ds6a5d::ds6a5d::ds6a5d::ds6a5d:

دوستان عزیز تکلیف این تاپیک مشخص هست

شما فکرش رو بکنید که یک قالبی رو طراحی می کنید و آن رو بصورت رایگان منتشر می کنید فرداش یکی بیاد بگه این قالب مال منه!!

آیا این حرف قابل استناد هست؟!!

ان شاء الله سعی می کنم برای عید نوروز یک قالب با این موضوع در انجمن منتشر کنم

من این قالب رو نصب کردم دو روز بعد هاستم ساسپند شد و گفتن به دلیل شل های خطرناکه :jan: واسه کسه دیکه هم این مشکل پیش اومده یا نه؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری