saber

کامپوننت اختصاص یک آیتم به چند مجموعه k2

23 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

کامپوننت اختصاص یک آیتم به چند مجموعه k2

با استفاده از این کامپوننت شما میتوانید براحتی آیتمهای خود را به مجموعه های مختلف اختصاص بدید.

پس از نصب این کامپوننت یک قسمت به زیر ادیتور در کامپوننت k2 اضافه میشه که از اونجا میتونید تعیین کنید آیتم شما

در کدام مجموعه ها به نمایش در بیاد...

لینک جوملا جهانی

دانلود از آپلود سنتر انجمن

ویرایش شده در توسط saber
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزيز اين كامپوننت رو دانلود و در سايت فعال كردم و در بخش كامپوننت ها اضافه شده ولي پايين قسمت اديتور چيزي اضافه نشده گويا يك كدي بايد در اين كامپوننت اضافه بشه چون از وردپرس امدم و ويرايش افزونه و قالب فرق داره با جوملا لطفا روش تغيير كدها كامپوننت را راهنماي كنيد و از كجا بايد دسترسي داشته باشم از خودم مديريت جوملا يا كنترل پنل هاست ؟

شما از k2 استفاده میکنید؟ باید k2 نصب باشه وقتی آیتم جدید میخواین ایجاد کنید زیر ویرایشگر اضافه میشه مثل تصویر:

[ATTACH=CONFIG]2805[/ATTACH]

در قسمت ایجاد مطلب خود جوملا نمیاد این فقط برای k2 هستش...

شما از k2 استفاده میکنید؟ باید k2 نصب باشه وقتی آیتم جدید میخواین ایجاد کنید زیر ویرایشگر اضافه میشه مثل تصویر:

[ATTACH=CONFIG]2805[/ATTACH]

در قسمت ایجاد مطلب خود جوملا نمیاد این فقط برای k2 هستش...

دوست عزيز از كامپوننتي كه خود شما اول همين پست معرفي كرديد استفاده ميكنم و نصب هست و گفتم در بخش كومپوننت ها وجود داره

ميخواهم وقتي يك مطالب جديد ارسال ميكنم مطلب جديد به چندتا دسته بندي اختصاص پيدا كنه ولي موقع ارسال مطلب جديد اين كامپوننت در هيچ بخش

مدیریت مطالب: ایجاد مطلب جدید

نيست

منظورتون از ايتم جديد چي هست

دوست خوبم این کامپوننت برای کامپوننت k2 هستش و در بخش ادیتور کامپوننت k2 میاد شما اگر برای مدیریت مطالبتون از کامپوننت k2 استفاده کنید

میتونید در کنارش از این کامپوننت هم استفاده کنید...

دوست خوبم این کامپوننت برای کامپوننت k2 هستش و در بخش ادیتور کامپوننت k2 میاد شما اگر برای مدیریت مطالبتون از کامپوننت k2 استفاده کنید

میتونید در کنارش از این کامپوننت هم استفاده کنید...

دوست عزيز چطور بايد در مدیریت مطالبم از کامپوننت k2 استفاده كنم از كجا دانلود كنم

ببخشد كاملا مبتدي هستم

کامپوننت k2 داخل انجمن هستش جستجو کنید نصب کنید فک کنم جدیدا نسخه آخرش رو هم دوستان ترجمه کردن و انجمن گذاشتنش...

سلام و خسته نباشید

من از این کامپوننت استفاده کردم ولی کار نمیکنه !

در قسمت پایین کی2 مجموعه های دیگه را مشخص میکنم ولی در اون مجموعه نمایش داده نمیشه

کامپوننت بهتری ک درست کار کنه سراغ دارید؟

یا میشه همین کامپوننت را رفع مشکل کرد؟

کسی هست ماژول برای کی2 معرفی کنه که بشه یم مطلب را در چند مجموعه منتشر کرد؟

هم اکنون نیازمند یاری شما عزیزان هستیم

یواش یواش میخوام مطلب بنویسم

مرسی

متاسفانه ی مشکل در بسته نسبی وجود داره !

فرمت فشرده سازی فایل درست نیست

موقع نصب ارور میده " ناتوان در یافتن بسته نسبی "

اگر امکانش هست ی نگاه بندازید و بسته نصبی درست را آماده کنید

از لینکی ک شما دادید دانلود کردم

فرمت خاصی داره !

با winrar میشه بازش کرد

با همون فرمتی ک ناشناخته هست برای نصب اقدام میکنم خطا میده

اگر نسخه تجاری خوب دارید حاضرم ازتون خریداری کنم

نمیشه ک یک مطلب را کپی کرد!

لطفا کمکم کنید

این که پلاگین روی جوملای شما نصب نمیشه یک بحثه. و اینکه با کارکردش مشکل دارید مورد دیگه. از لینکی که ارسال کردم دانلود و نصب و تست کردم و به خوبی کار میکنه

نکته. این پلاگین ها ، مطالب رو کپی نمیکنند. فقط به صورت انتزاعی در چند مجموعه نمایش میده.

این لینکی ک شما دادید نصب نمیشه

با لینک پست قدیمی تر دانلود و نصب کردم کار نمیکنه

لطفا کمک کنید

الان چند مطلب نوشتم میخوام به چند مجموعه اختصاص بدم نمیتونم

مستقیم از خود سایت سازنده لینک دادم نصب شد

ولی متاسفانه کار نکرد!

اگر کسی نسخه تجاری داره ارائه بده بخرم

من به سایت بزرگ دارم فکر میکنم ولی چند تا سنگ سر راه هست تنهایی نمیتونم ردشون کنم

لطفا یکی کمکم کنه

با هزینه هم باشه مشکلی نیست

چرا فکر میکنید بابت یک افزونه پول بدید کار میکنه? این افزونه رو دو بار عرض کردم شخصا تست کردم و به خوبی کار میکنه .

اول که چند بار گفتید نصب نمیشه.. حالا با url نصب کردید ..پس مشکل از سایت شما بوده ..نه افزونه .و با این که گفتم افزونه سالمه شما بدون توجه به این نکته، فقط میفرمایید نصب نمیشه !!!

حالا این متاسفانه کار نکرد شما رو متوجه نمیشم یعنی چی ?

چی کار نکرد ? مشکل رو در سایت خودتون جستجو کنید ..نه اینکه در پی افزونه ی پولی باشید .

اگر میخواید کسی کار سایتتون رو انجام بده باید در قسمت بازارچه تاپیک بزنید و مشکل رو تشریح کنید.

با سلام

من همیشه افزونه را دانلود میکنم و آرشیو نگه میدارم بعد آپلود و نصب میکنم

اینکه میگم کار نمیکنه یعنی اینکه مجموعه دیگه ای را از زیر ویراشگر که افزونه قرار داره انتخاب میکنم ولی فقط در همون مجموعه اصلی مشاهده میشه

برای اطمینان بیشتر افزونه قبلی را از مدیریت حذف کردم و دوباره لینک سایت اصلی را مستقیم برای نصب زدم

در مورد اینکه دنبال افزونه پولی هستم، خوشم نمیاد ک الکی پول خرج کنم وقتی رایگان هست و درست کار میکنه

خودتون بهتر میدونید ی سری افزونه های رایگان ممکنه درست کار نکنه یا امکانات کمی داشته باشه درحالی ک افزونه پولی با امکانات بیشتر و بهتر کار میکنند

بازم ممنون ک وقت گداشتید و پاسخ دادید

در چند پست قبل تر شما اگه مطالعه میکردید کامل بنده عرض کردم این افزونه ها به صورت انتزاعی ،مطلب رو در چند مجموعه قرار میدن. نه اینکه بیاد مطلب رو کپی کنه داخل مجموعه ها.

یعنی چی? یعنی من میزنم فلان مجموعه داخل این ماژول نمایش داده بشه. اون مطلب که توسط پلاگین داخل مجموعه مذکور قرار گرفته هم به نمایش در میاد ولی در اصل خود مطلب داخل مجموعه نیست. نداریم چیزی که از مطلب کپی کنه داخل مجموعه ها

کاملا متوجه هستم

یک مطلب فقط در یک مجموعه هست

ولی ارتباط پیدا میکنه با چند مجموعه دیگه

نمیدونم چرا این افزونه این ارتباط را برای مطالب من برقرار نمیکنه!

جوملا را از اول نصب کردم بدون نصف افزونه خاصی

افزونه ای ک معرفی کردید با لینک نصب کردم

در زیر ویرایشگر متن اون افزونه ظاهر شده

مجموعه دیگه ای را انتخاب کردم

ولی فقط در مجموعه اصلی نمایش داده میشه!

دوستان لطفا چاره ای بیندیشید

سایتم تقریبا آماده انتشار مطالب هست

فکر کنم یکی از مدیران عزیز گفته بود از تنظیمات خود کی2 میشه کاری کرد که یک مطلب در چند مجموعه باشه ولی آدرس دقیقی نداشتم

از کامپوننت کی2 نسخه ارس استفاده میکنم

یادم میاد در جوملا 2.5 که برای تمرین داشتم کار میکردم در قسمت انتخاب مجموعه با نگه داشتن دکمه ctrl کیبورد چند مجموعه را انتخاب میکردم

دوستان

اساتید

همکاران

لطفا بنده را یاری کنید

مرسی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری