Morteza Fard Saffari

نظر شما اینجا خیلی مهمه :: خواهشا نظر بدید ::

10 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان گل جوملا فرومی از دیشب قصد داشتم این پست رو بزنم مه نظرتون رو بپرسم ولی جوملا فروم قطع بود و نمیشد واردش شد.

خب بالاخره حالا الان این پست رو دارم میزنم و امیدوارم ما با نظر های خوبتون همراهی کنید.

دوستان دقت کنید سایت جعبه آموزش که سایت تیم خودم باشه تقریبا 2 ماه اندی پیش شروع به کار کرد البته قبلش تقریبا نسخه دمو سایت برای تست کردن پذیرش سایت در بین کاربران اینترنتی انتشار داده بودو مدتها در حال فعالیت بود

اینم بگم که همون طور که از اسمش معلومه سایت کاملا آموزشی هست

حالا با جمع شدن چند تیم دیگه به دور ما و تشکیل یه گروه بزرگتر و قوی تر بر آن شدیم که یه مجموعه یا انجمن ( منظورم فروم نیست منظورم محل جمع آوریه ) تشکیل بدیم که تموم زمینه های نت رو تحت پوشش بگیریم و از تک موضوعه بودن دربیام دقیقا مثل گوگل

که مثلا بخش سرچ ، کتابخانه ، وبمستر ، ایمیل ، فیلم و ... رو داره ما هم الان بخش های جدید رو قصد داریم رو ساب دوماین هایی تشکیل بدیم

( دوستانی هم که علاقه به فعالیت دارن می تونن با من در ارتباط باشن )

و هرکدوم رو به موضوعات خاصی اختصاص بدیم ولی خوب دامنه EDUBOX.IR فقط به سایت آموزشی بر میگیره و نمیشه برای همچین کاری ازش استفاده کرد بنابر این میخوایم یه دامنه جدید .com نهیه کنیم که چه جوری بگم مثل اسم گوگل و ... تک باشه و به راحتی بر سر زبون هات جاری بشه

و برای اینکه یکی از قطب های بزرگ در سطح دنیای عظیم نت بشیم نیاز به همیچین دامنه ای داریم بنابر این تصمیم گرفتم که از شما در این باره کمک بخوام

بنابر این هرگونه نظری دارید که چه اسمی بهترینه بگین

حتی اگه به مسخره کردن ما باشه که هدفمون خیلی بلند پروازانه هست و این امکان نداره

چیزی نا ممکن وجود نداره و اگه ما خوب شروع کنیم تا آخرش رو خوب پیش میریم بنابر این از شما میخوام در این امر ما رو همراهی کنید.

منتظر نام ها دامنه ای که شما معرفی میکنین هستم

نظر من :

به نظر من بهترین اسم می تونه یه اسم اصیل ایرانی باشه که به جهان بفهمونه اگه یه گروه ایرانی اگه دور هم جمع بشن و چه کارهایی که نمی تونن انجام بدن

تمام قالب ها و چیز های دیگه آماده هست و فقط منتظر تهیه دامنه هستیم

ممنون از همگی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نام های خیلی خاص و تک که معنا و مفهوم خاص و خوبی داشته باشن

معمولا قبلا ثب شده اند و خیلی سخته یه دامنه خاص پیدا کنید که برای ثبت آزاد هم باشد

ارسال شده در (ویرایش شده)

نام های خیلی خاص و تک که معنا و مفهوم خاص و خوبی داشته باشن

معمولا قبلا ثب شده اند و خیلی سخته یه دامنه خاص پیدا کنید که برای ثبت آزاد هم باشد

خوب این واضحه ولی هیچ چیزی باز هم میگم غیر ممکن نیست

مثلا دقت کنید که msn مخفف کلمه Microsoft Network هست

شما به این موارد هم توجه کنید و نظرتون رو بیان کنید حتی اگه فکر میکنید جالب نیست چون بعضی موارد چیز هایی که از نظر شما جالب نیست می تونه از همه بهتر باشه و بشه با اونها ترکیب های جالب تری ساخت

باز هم ممنون از شما بابت همفکری با ما

ویرایش شده در توسط Morteza Fard Saffari

مهم اينه كه چقدر سايتت جذاب باشه اگه خوب باشه خواه نا خواه كاربر مجبور ميشه اسم دامنه اونو ياد بگيره

به نظرت سايتي بي خود تر از ادرس سايت دانشگاه ما هست

borujen.chb.pnu.ac.ir

ولي خوب ما اكثرا اسم سايتو بلديم

مثلا همين گوگل همچين اسم راحتي و به درد بخوري نيست ولي چون روزانه همه افراد به اون نياز دارن همگي اونو حفظ كردن حالا شده يه اسم تك

ولي در كل به نظرم تا ميتوني اسم دامنت كوتاه و فارسي انتخاب كن

elm.com

بله من هم با نظر پست بالایی کاملا موافق هستم ولی باید دامنه ای رو ثبت کنید هم ایرانی بودن رو مشخص کنه(چه کسی بهتر از کوروش کبیر)هم راحت تر تو ذهن بره

ارسال شده در (ویرایش شده)

مهم اينه كه چقدر سايتت جذاب باشه اگه خوب باشه خواه نا خواه كاربر مجبور ميشه اسم دامنه اونو ياد بگيره

به نظرت سايتي بي خود تر از ادرس سايت دانشگاه ما هست

borujen.chb.pnu.ac.ir

ولي خوب ما اكثرا اسم سايتو بلديم

مثلا همين گوگل همچين اسم راحتي و به درد بخوري نيست ولي چون روزانه همه افراد به اون نياز دارن همگي اونو حفظ كردن حالا شده يه اسم تك

ولي در كل به نظرم تا ميتوني اسم دامنت كوتاه و فارسي انتخاب كن

elm.com

با سلام و تشکر از شما مسعود جان بابت نظر خوبت

نمیدونم دقیقا این سه حرفی که نوشتی مخفف چی هست شایدم منظورت کلمه "علم" باشه که اینجوری نوشته شده

ولی اگه منظورت کلمه علم باشه که فکر نکنم زیاد مرتبط با موضوع بشه چون سایتی که قراره تشکیل بشه قرار تموم مباحث رو تحت سیتره بگیره و نه فقط آموزش رو یعنی آموزش فقط یکی از زیر مجموعه ها خواهد بود

در مورد دامنه دانشگاه شما هم که دیگه فوق العاده هست . آدم باید یه ترم اختصاص بده تا بتونه اونو فقط حفظ کنه

آقا مسعود از نظر خوبت ممنون منتظر نظر های دیگه ای هم از شما هستیم.فقط اینبار یکم بیشتر توضیح بدید که دقیق منظورتون رو بفهمم

بله من هم با نظر پست بالایی کاملا موافق هستم ولی باید دامنه ای رو ثبت کنید هم ایرانی بودن رو مشخص کنه(چه کسی بهتر از کوروش کبیر)هم راحت تر تو ذهن بره

با سلام و تشکر از شما آقای JOOM که نمیدونم اسمتون چیه

اگه دقت کرده باشی آقا مسعود از طولانی بودن دامنه دانشگاهشون و سخت بودنش گله کردن ولی اگه دامنه کوتاه و راحت بود ایشون هرگز همچین کاری رو نمیکردن پس کوتاه بودن یه اصل مهمه

مثلا دقت کنید اگه برای بخش تصاویر یه ساب دامین بخوره چقدر طولانی میشه

images.koroshbozorg.com

با اینکه برای کوروش بزرگ احترام ویژه ای باید قائل شد ولی دامنه جالی واسه همچین کاری نخواهد بود باز هم از انتخاب جالب شما ممنون منتظر نظر های دیگه هم از شما هستم

در ضمن کلمه باید به تلفظ نزدیک باشه تا کسی که تازه اسم سایت رو بشنوه با این مشکل که ندونه چه جوری باید اسمش رو بنویسه بر نخوره

مجدادا از تمام دوستانی که تا به حال نظر دادن تشکر میکنم و منتظر نظرات و ارزندشون هستم

ویرایش شده در توسط Morteza Fard Saffari

سلام به همه

دوستان

هنوز منتظر نظر های شما هستیم

فقط تعداد اندکی از دوستان نظر لطفشون رو به ما نشون دادن و نظرهایی رو دادن که ازشون تشکر میکنم

سلام . اگر بتونی دامینی که از کلمه ای مانند pars درونش به کار رفته استفاده کنی خیلی زیبا میشه مثل boxpars.com یا parsbax.com یا ....

سلام

اینم نظرات من دوس داشتی انتخاب کنشون

netiran.ir

netiran.com

irannet.ir

irannet.com

netir.ir

irnet.com

سلام . اگر بتونی دامینی که از کلمه ای مانند pars درونش به کار رفته استفاده کنی خیلی زیبا میشه مثل boxpars.com یا parsbax.com یا ....
سلام

اینم نظرات من دوس داشتی انتخاب کنشون

netiran.ir

netiran.com

irannet.ir

irannet.com

netir.ir

irnet.com

از هر دو شما تشکر میکنم بابت نظر هاتون ولی خیلی منتظر نظر های اینچنینی شما بودیم و جوابی نبود حالا دیگه نام تجاری گروه انتخاب شده ولی چون دات کامش پیدا نشد از آی آرش استفاده شد

نام تجاری : سایت های ایرانی (irsi)

که دامنه به صورت زیر هست :

irsi.ir

و در حال اتمام سازی طراحی های کل گروه هستیم تا به حال دو بخش کامل تموم شده که ولی هنوز خود سایت اصلی طراحیش تموم نشده ولی امیدواریم که اون هم خیلی زود تموم بشه و در مجموع کل سایت ها رو افتتاح کنیم

در صورتی هم که کسی خواست به خانواده بیاد و تو گروه باشه به من پ خ بده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری