mbahman82

کامپوننت برای آرشیو سایت نشریه

14 پست در این موضوع

من یه کامپوننت می خوام که بتونه شماره های مختلف چندین نشریه رو آرشیو کنه و نمایش بده

مثل www.magiran.com البته اون سایتش جوملا نیست ولی یه پیزی شبیه اون میخوام. کسی می تونه کمک کنه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

میتونی از کامپوننت کتابخانه استفاده کنی و بجای کتاب، مجله واردش کنی

با کمی تغییر در کامپوننت میشه یه سیستم جالب بدست آورد. من برای کتابخانه سایتم همین کار رو کردم. میتونی اینجا یه نگاه بندازی ببینی خوشت میاد یا نه

http://www.iranmarine.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87/158/showcategory

اقا مسعود ضمن تشکر

من می خواستم در سایت تعداد بی شمار نشریه بتوان تعریف کرد و وقتی صفحه میزه هر نشریه را باز کرد بتوان آرشیو شماره های قبلی ان نیز قابل دسترسی به صورت منو باشد آیا این کامپوننت این خاصیت را دارد ؟

اگر دارد لطفا در صورت امکان لینک دانلود کامپوننت؟

با تشکر مجدد

نامحدود بودنش ممکنه

دسته بندی کردنش هم ممکنه

اینکه آرشیو به صورت منوی بازشونده در صفحه ظاهر بشه هنوز امتحان نکردم ببینم. به حالت پیشفرض همچین چیزی نداره اما احتمال زیاد بشه اضافه کرد.

یعنی بعد از گذشت این همه مدت کسی تو این انجمن در این مورد نمی تونه کمک کنه؟

کامپوننتی به این شکل ندیدم،

درنهایت اگر نبود می تونید بدید بسازند براتون.

اگه کسی می تونه همچین کامپوننتی بنویسه قیمت بده

لطفا در درخواست های تجاری یک موضوع جدید ایجاد کنید، با توضیحات دقیق تر و همراه ایمیل ارتباطی.

پیروز باشید

منم یه همچسن کامپوننتی می خوام ولی ظاهرا کسی تو این انجمن جوابشو نمیدونه که تا جالا پیزی نزده. جالبه

سلام

1- با استفاده از كامپوننت كتابخانه (Book Library Basic or Pro) و ماژول هاي همراهش ميشه اين كار رو كرد. مثلا يه ماژول داره كه كتاب هاي نويسنده مربوطه رو ليست ميكنه. ميشه از همين امكان براي نمايش آرشيو مجله استفاده كرد (با كمي تغيير).

لينك دانلود و توضيحات افزونه

تو صفحه اي كه لينك دادم ميتونين نسخه هاي Basic و Pro رو هم با هم مقايسه كنين.

2- با استفاده از يه افزونه ساخت دايركتوري مثل K2 ميتونين شبيه سايت magiran بسازين. براي آرشيو شدن مجلات هم ميشه از ماژول هاي مربوطه و تگ ها استفاده كرد. امكان ايجاد فيلد توي اين كامپوننت براي وارد كردن مشخصات مجلات ميتونه كارايي داشته باشه.

سایت من رو ببینید

به نظر من کار با کامپوننت کار سختیه

با کا2 خیلی راحت میتونید کار کنید

البته میشه یه نمونه از نشریه رو مثلا آخرین شماره رو به صورت کاتالوگ قرار داد که کامپوننتش هم هست. البته اسمش خاطرم نیست

سلام بر دوستاران و زحمت كشان جوملا

اگر ممكه چند لينك مفيد براي ايجاد سايت مجله اينجا معرفي كنيد چون اين تاپيك توي گوگل اول مياد بالا و مي تونه به تاپيك راهنماي اين موضوع تبديل شود

مرسي

سلام بر دوستاران و زحمت كشان جوملا

اگر ممكه چند لينك مفيد براي ايجاد سايت مجله اينجا معرفي كنيد چون اين تاپيك توي گوگل اول مياد بالا و مي تونه به تاپيك راهنماي اين موضوع تبديل شود

مرسي

دوست عزیز شما می تونید از لینک زیر استفاده کنید:

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1046-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7

سلام. در اين آدرسي كه قرار داديد يك سري افرونه است كه بنده چيزي كه به درد مجله بخوره را پيدا نكردم

لطفا بگوييد منظور شما كدام يك از افزونه هاي درون اين ليست است؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری