امیر طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز ویرچومارت کاملا فارسی و بهینه شده اختصاصی انجمن جوملای ایران

109 پست در این موضوع

همانطور که قبلا قول داده بودیم افزونه ویرچومارت اختصاصی انجمن جوملای ایران منتشر شد.نسخه حاضر 1.1.9 میباشد و برای اولین بار مشکل نمایش سربرگها در زبان فارسی و نسخه های مختلف جوملا فارسی برطرف شده است.

همچنین دیتابیس و جداولی که مشکلاتی برای زبان فارسی و همچنین نحوه قیمت گذاری کالا بوجود آورده بودند بهینه سازی شده اند.

پرچم انجمن جوملای ایران بالاست!:auizz3ffy9vla57584x

2 کاربر پسند شده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آقا یکی بیاد این مشکل دکمه تشکر رو رفع کنه دیگه...:auizz3ffy9vla57584x

سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز

چون تنها بخش مربوط به سوالم اینجا بود اینجا پرسیدم

من جوملا 1.7.3 فارسی رو روی لوکال نصب کردم. حالا که میخوام ویرچومارت 1.1.9 فارسی رو نصب کنم این خطا رو میده :

http://s2.picofile.com/file/7230412040/untitled.jpg

و اینکه وقتی فایل ویرچومارت رو اکسترکت میکنم داخلش چندین فایل هست که دو تا فایل به نام های :

frontend_files.tar.gz و admin_files.tar.gz هم هست. آیا باید اینها رو هم اکسترکت کنم ؟ و در کل روش نصب صحیح این افزونه چطوریه ؟

ممنون

ماشالله

یعنی کسی نیست جواب ما رو بده اینجا ؟؟!!!!!!:65d6a5d6s:

ماشالله

یعنی کسی نیست جواب ما رو بده اینجا ؟؟!!!!!!:65d6a5d6s:

چرا اینقدر عجله دارید . کسی باشه و بدونه جواب می ده.

خوب نوشته که کامپوننت جوملا 1.5 :37:

ارسال شده در (ویرایش شده)

اینو میشه جایگزین قاطر استور:D کرد؟

چطور نصب میشه؟

ویرایش شده در توسط tiyam

سلام جناب طالبي عزيز

تشكر بابت اين افزونه فوق العاده

هديه بزرگ همين بود يا منتظر بمونيم؟!

خیر مهندس کار هدیه بزرگ تقریبا تمام هست و تست هاش رو میگیریم!

آخ قلبم! مهندس هیجان این هدیه آخر یه کاری دستمون میده ها ، زودتر منتشرش کنید...

ولی به صورت کلی باید بگم ، طالبی عزیز واقعا خسته نباشید . عالیست.;)

ویرایش شده در توسط novinfard
صحبت بیجا

رو لوکال نصب کردم

وقتی تو آدرس بار localhost رو میزنم به جای صفحه فروشگاه صفحه اصلی جوملا رو میاره. تنظیماتی چیزی داره؟

ویرایش: یه کم باهاش کار کردم چیز خوبی به نظر میاد..

چطور میشه بعضی از فیلد های زمان ثبت نام رو حذف کرد؟

ویرایش شده در توسط tiyam

رو لوکال نصب کردم، توسنتم صفحه اول رو فروشگاه قرار بدم .. اما

ماژول فروش پین رو نصب کردم اون ارورها تو عکس رو میده

چطور می شه شبیه قاطر استور اش کرد؟ نه منویی داره، نه گزینه های سبد خرید، ثبت نام و ..

جوملا رو چطور باید برداشت؟

jcWCIj.jpg

سلام

احساس میکنم شما تازه وارد دنیای جوملا شده اید و در همین ابتدای کار به سراغ یک کامپوننت پیچیده هم رفته اید. پیشنهاد میکنم ابتدا کمی با جوملا و محیط کاربری اون آشنا بشید. مواردی که میگین وجود ندارد، وجود دارد اما یا فعالشان نکرده اید و یا موقعیتهای لازم برای نمایش آنها در قالب شما وجود ندارد.

یاحق

سلام

احساس میکنم شما تازه وارد دنیای جوملا شده اید و در همین ابتدای کار به سراغ یک کامپوننت پیچیده هم رفته اید. پیشنهاد میکنم ابتدا کمی با جوملا و محیط کاربری اون آشنا بشید. مواردی که میگین وجود ندارد، وجود دارد اما یا فعالشان نکرده اید و یا موقعیتهای لازم برای نمایش آنها در قالب شما وجود ندارد.

یاحق

سلام

درسته با جوملا آشنایی زیادی ندارم. اما قاطر استور رو دیدم به نظرم کامل اومد، قبلاً میخواستم با اوپن کارت کار کنم اما دیدم ویرچو مارت چیزایی که میخوام رو داره، ماژول فروش پین رایگان، درگاه های پرداخت زرین پال و پرداخت امن پاسارگاد،

پرداخت رو میشه ساده تر کرد، قسمت check out رو تغییر داد، چند مورد اضافی رو حذف کرد تا پرداخت راحت تر انجام بشه. بر عکس اوپن کارت که برای پرداخت باید 5-6 مرحله رو انجام داد و قابل تغییر هم نیست.

سلام

درسته با جوملا آشنایی زیادی ندارم. اما قاطر استور رو دیدم به نظرم کامل اومد، قبلاً میخواستم با اوپن کارت کار کنم اما دیدم ویرچو مارت چیزایی که میخوام رو داره، ماژول فروش پین رایگان، درگاه های پرداخت زرین پال و پرداخت امن پاسارگاد،

پرداخت رو میشه ساده تر کرد، قسمت check out رو تغییر داد، چند مورد اضافی رو حذف کرد تا پرداخت راحت تر انجام بشه. بر عکس اوپن کارت که برای پرداخت باید 5-6 مرحله رو انجام داد و قابل تغییر هم نیست.

این جور اسکریپت ها مختص فروشگاه هستند. اما این بسته ها محیط فروشگاهی رو در جوملا براتون تامین می کنند. جوملا یک پلت فرم برای مبتدیان تا برنامه نویسان. هرچه قدر بیشتر بدونید و سطحتون بالاتر بره، می تونید از امکانات بیشتری ازش استفاده کنید.

به نظرم اگه می خواهید که با جوملا این سایت رو بزنید، در ابتدا سایت تقریبا متوسطی رو خواهید داشت، که به مرور زمان اگه مطالعه بیشتری در مورد جوملا داشته باشید می تونید customize کنید و سایت رو به شکل دلخواه و سفارشی و Professional دربیارید.

اما اگه حوصله یا زمان این کار رو ندارید از اسکریپت های فروشگاهی مثل opencart، Prestashop و ... استفاده کنید که این ها در ابتدا سایتی با جلوه ای کمی حرفه ای تر(در رابطه با فروشگاه) می دهند، ولی سفارشی سازی این اسکریپت ها دشوار خواهد بود.

این جور اسکریپت ها مختص فروشگاه هستند. اما این بسته ها محیط فروشگاهی رو در جوملا براتون تامین می کنند. جوملا یک پلت فرم برای مبتدیان تا برنامه نویسان. هرچه قدر بیشتر بدونید و سطحتون بالاتر بره، می تونید از امکانات بیشتری ازش استفاده کنید.

به نظرم اگه می خواهید که با جوملا این سایت رو بزنید، در ابتدا سایت تقریبا متوسطی رو خواهید داشت، که به مرور زمان اگه مطالعه بیشتری در مورد جوملا داشته باشید می تونید customize کنید و سایت رو به شکل دلخواه و سفارشی و Professional دربیارید.

اما اگه حوصله یا زمان این کار رو ندارید از اسکریپت های فروشگاهی مثل opencart، Prestashop و ... استفاده کنید که این ها در ابتدا سایتی با جلوه ای کمی حرفه ای تر(در رابطه با فروشگاه) می دهند، ولی سفارشی سازی این اسکریپت ها دشوار خواهد بود.

حوصله یاد گرفتن جوملا رو ندارم :دی یه کم هم پیچیده اس

میتونن یه کم تغییر تو قاطر استور بدن. ویرچو مارت واسه ما که آشنایی چندانی با جوملا نداریم، قابل استفاده میشه. اسمش رو عوض کنن و ورژن استفاده شده رو ارتقا بدن (1.1.6 هست، ورژن کامپوننت این تاپیک 1.1.9 هست) ایرادی کوچیکی که داره برطرف کنن. وسه فروم هم فکر کنم خوب باشه

قاطر استور تقریباً کامله http://joomlaforum.ir/storedemo

سلام به همه دوستان

آقای طالبی آیا در این نسخه مشکل ارقام بالای ده میلیون ریال حل شده چون تو نسخه هایی که من کار کردم ارقام بالای ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ رو نمیشد به یک کالا نسبت داد مثلاٌ اگه وارد میکردم ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بصورت خودکار به ۹٫۹۹۹٫۹۹۹ تبدیل میشد.

من برای این مشکل به سایت اصلیش رفتم و سوال را مطرح کردم ولی هنوز بعد از گذشت ۲ ماه هنوز کسی تو اون انجمن به من پاسخ نداده.

تا جایی که حضور ذهن دارم این مشکل برطرف شده ولی اگر مشده بود بعد از نصب وارد دیتابیس بشید و جدول زیر رو پیدا کنید:

product_price 

نوع فیلد را از :

decimal(12,5)

به :

bigint(20)

تبدیل فرمائید

با سپاس

طبق دستورالعملی که شما نوشتین٬ در نسخه ای که قبلاٌ داشتم اعمال کردم و جواب داد٬ حالا امکان درج قیمت بالای ده میلیون ریال وجود دارد.

خیلی لذت بردم

عالی بود استاد

سلام دوستان

برای این کامپوننت آموزش فارسی هم هست؟

حالا انگلیسی هم بود مشکلی نیست

این آخرین ورژن فارسی برای جوملا 1.5 هست ؟

برای جوملا 1.7 یا 2.5 فارسی شو از کجا میشه پیدا کرد ؟

من پس از نصب با این خطا مواجه شدم.

Update Log

Critical Error:

Some Core Files for VirtueMart are missing, but they are required for installing and running VirtueMart. If you see this message it's recommended to attempt the Manual Installation of VirtueMart!

Click here to return to Joomla!

چه کنم؟

چطوری میشه زمانی که فروشگاه رو نصب کردیم بر روی یک ساب دامنه انتشار پیدا کند

مثال : shop.cible-co.com

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری