ابوالفضل طالبی

ویژه محرم :: قالبها ، افزونه ها و آموزشهای اختصاصی انجمن جوملای ایران

12 پست در این موضوع

[ATTACH=CONFIG]2748[/ATTACH]

با درود خدمت کاربران گرامی انجمن جوملای ایران

ضمن عرض تسلیت شهادت امام عاشورا ، امام حسین (ع) به کاربران عزیز

در آستانه ورود به ایام سوگواری امام حسین (ع) ، انجمن جوملای ایران طبق روال همیشگی و به مناسبت ایام جاری از کاربران گرامی دعوت مینماید که قالبها ، افزونه ها و آموزشهایی که تمایل دارند در این ایام منتشر کنند را در این تاپیک معرفی و برای عرضه عمومی ارائه کنند.

لازم به ذکر است که ترجیحا آثار کاربران مرتبط با ایام محرم باشد.قطعا علاوه بر دعای خیر کاربران در این ایام از عجر معنوی برخوردار خواهید شد.

قوانین:

لطفا از کپی کردن آثار دیگران در انجمن خودداری نمایید و اثر مربوط به خود شما باشد

انتشار اثر از هر کاربر شامل اعطا امتیاز خواهد شد که بر اساس ویژگی های اثر معرفی شده متفاوت است.

از ارائه خدمات هاست و پیامک خودداری نمایید.

اثر خود را در انجمن مربوطه منتشر کنید و فقط و فقط لینک آن را در این تاپیک قرار دهید.

کپی کردن آثار دیگران شامل جریمه خواهد شد.

به 3 اثر برگزیده طبق نظرسنجی ، از طرف انجمن جوملای ایران هدایایی اعطا خواهد شد.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام خدمت ابوالفضل عزیز، استاد بزرگ من و همه جوملافورومی های عزیز:35:

اینم قالب من برای ماه محرم، التماس دعا داریم!!

لینک تاپیک : http://joomlaforum.ir/showthread.php/7376-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%85-1391-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2.5-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%84%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A8

قالب عاشورا ویژه ایام محرم

http://joomlaforum.ir/showthread.php/7378-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7?p=43907#post43907

ارسال شده در (ویرایش شده)

طراحی پوستر ویژه دهه محرم

به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین(ع)

چون دیدم که این پست ویژه ایام محرم است ، از اين رو بنري را تقدیم به انجمن جوملای ایران و کاربران دوست داشتنی آن نیز می کنم.

امید است مورد پسند واقع بشه

joomlaforum.ir_13529823091.jpg

اجر همه شما با امام حسین (ع)

منتظر نظرات پر مهر و محبت شما نيز هستم

ویرایش شده در توسط Mohammad Moradi

با عرض تسلیت وخسته نباشید به همه ...

من یکی از قالب هایی که اینجا بود رو برداشتم کمی تغیرات دادم اما یه تنظیم داره باری margin o pading که نمدونم چی کا کنم من میخوام اسلایدر که که ماژولش داخل کادر قرمزه کمی بره بالاتر و استایل منو اصلی از بین بره.....

باید چی کار کنم...."

با عرض تسلیت وخسته نباشید به همه ...

من یکی از قالب هایی که اینجا بود رو برداشتم کمی تغیرات دادم اما یه تنظیم داره باری margin o pading که نمدونم چی کا کنم من میخوام اسلایدر که که ماژولش داخل کادر قرمزه کمی بره بالاتر و استایل منو اصلی از بین بره.....

باید چی کار کنم...."

دوست خوبم برای مشکلتون یک تاپیک جدا باز کنید و اونجا مشکلتون رو مطرح کنید تا بررسی بشه

این تاپیک برای پاسخگویی به مشکلات نیست...

ارسال شده در (ویرایش شده)

کاش بودیم آن زمان کاری کنیم ******************** از تو و طفلان تو یاری کنیم

کاش ما هم کربلایی می شدیم ******************* در رکاب تو فدایی می شدیم

السلام علیک یا ابا عبدالله

کامپوننت مدیریت Quick Icons های فرهاد

n7787_3.png

ویرایش شده در توسط reza.sh
درج تصویر