Mohammad Yousefi

قالب محرم 1391 برای جوملا 2.5 کاری از لیمان وب

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت همه دوستان عزیز جوملافورومی

بعد از مدت ها که برمی گردم و به عنوان مدیر بازنشسته!!! خدمت می رسم، دست خالی نیومدم که نگید بی معرفت بود:21:

قالب رو بنده با الهام از طرح دوستان میهن قالبیمون برای جوملا 2.5 آماده کردم و فونت BYekan رو هم برای بخش ها و عناوینش اضافه کردم که زیباتر باشه

توضیحات قالب از وب سایت سازنده (لیمان وب) :

نام قالب : محرم 91

نسخه : 2.5.8

حجم : 1 مگابایت (البته به دلیل تصویر پیش نمایش اینقدر شده و گرنه سنگین نیست)

طراحی و آماده سازی : محمدرضا یوسفی (لیمان وب)

سایت سازنده

لینک دانلود

دمو تصویری (اسکرین شات)

joomlaforum.ir_13528887511.jpg

ویرایش شده در توسط Mohammad Yousefi
اضافه کردن دمو

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

عالیه

من نسخه ی وردپرس این قالب رو دیده بودم ولی خوب جوملا چیز دیگس

منتظر دموش هستیما

از تصویر کوچک که گذاشتی جالب به نظر میاد .... لطفی کن و تصویری بزرگتر آماده کن تا قالب بهتر معرفی بشه .... امیدوارم دوباره شما را بین مدیران ببینیم...

از تصویر کوچک که گذاشتی جالب به نظر میاد .... لطفی کن و تصویری بزرگتر آماده کن تا قالب بهتر معرفی بشه .... امیدوارم دوباره شما را بین مدیران ببینیم...

ممنون بهرام جان، لطف داری

یه تصویر اضافه کردم با عنوان دموی تصویری (اسکرین شات)

قالب رو بنده با الهام از طرح دوستان میهن قالبیمون برای جوملا 2.5 آماده کردم و فونت BYekan رو هم برای بخش ها و عناوینش اضافه کردم که زیباتر باشه

توضیحات قالب از وب سایت سازنده (لیمان وب) :

نسخه : 2.5.8

طراحی و آماده سازی : محمدرضا یوسفی (لیمان وب)[/size]

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران جوملا

واقعا" باعث تاسف هست که هنوز تو وب فارسی کپی رایت رعایت نمیشه و خیلی راحت میتونیم حقوق دیگران رو پایمال کنیم

دوست عزیز که طراحی ، آماده سازی این پوسته رو به نام خودت زدی واقعا" این به دور از انسانیت هست کافیه خودت رو جای دیگران بگذاری برای یک چیز کلی زحمت بکشی و کسی بیاد بدون احترام گذاشتن به حقوقت اون رو به اسم خودش تموم کنه

این قالب توسط ماندگار وب آماده و در این نوشته ارسال شده حداقلش این بود که لینک سایتت رو به عنوان مترجم قرار میدادی با تغییر دادن دو تا عکس کسی طراحی رو به اسم خودش نمیزنه

پیش نمایش قالب اصلی

امیدوارم کسی رو ناراحت نکرده باشم و دوستان درک کنن

با احترام تقدیم به کاربران جوملا {گل}

این قالب مگه جوملایی نیست؟

قالبی که شما معرفی کردید که وردپرس هست؟ متوجه نشدم منظور از کپی رایت چیه که شما میگین؟ :37:

اگر تصاویر استفاده شده را میفرمائید که بله حق دارید و باید اشاره ای میشد که تصاویر برگرفته از کجاست به نظرم

خیر نسخه اصلی این قالب برای وردپرس هست که توسط بنده آماده شده

قالبی که در این انجمن قرار گرفته فقط برای جوملا ترجمه شده

اما اینجا طراحی ، آماده سازی و ... بدون احترام گذاشتن به حقوق دیگران به نام کسه دیگه ای منتشر شده

کمترین امکان این قالب سئوی بالای اون بوده که من اتنظار داشتم بابت این همه زحمت لینک فوتر تغییر نکنه درسته این کاربر زحمت ترجمه رو کشیده ولی اصولا" لینک طراح نباید حذف میشد و خودشون رو به عنوان مترجم معرفی میکردن ( ترجمه شده توسط لیبان وب )

در این موارد خوبه شخص خودش رو جای طرفش بذاره ببینه اگه کسی همچین کاری با خودش بکنه ، براش سخت نیست؟

به هر حال بابت پاسخ سپاسگذارم

دوست عزیز tansu68، مطلع باشید که این قالب از ابتدا و توسط بنده و بوسیله ی نرم افزار آرتیستر طراحی شده است.

اگر دقت داشته باشید در پست ابتدا مشاهده می کنید که به الهام گرفتن طرح از کجا اشاره شده است.

قالب رو بنده با الهام از طرح دوستان میهن قالبیمون برای جوملا 2.5 آماده کردم

برای طراحی این قالب به هیچ وجه ترجمه ای صورت نگرفته و تنها نکته ای که از صحبت های شما می توان به اکراه قبول کرد واژه کپی رایت است که بازهم اگر دقت کنید اشاره شده است که قالب با الهام از قالب دوستان میهن قالب طراحی شده است و الهام گیری یا استفاده از یک هدر دیگر نیازی به توضیحات بیشتر از این ندارد.

اگر از این مسئله که در هدر یا بکگراند قالب از تصاویر شما استفاده شده است گله مندید، پوزش می خواهم و از تمامی دوستان خواهش میکنم که هدر و بکگراند جناب آقای کاربر tansu68 را از قالب به تصاویر مورد علاقه شون تغییر بدند.

ممنون از همگی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری