امیر حاجیان

درخواست قالب هاستینگ و طراحی وب سایت و پیام کوتاه

8 پست در این موضوع

با سلام

وقت همگی بخیر

امیدوارم همیشه خوب و خوش و خرم باشید

دوستان مدتی هست که دنبال قالب با موضوعات هاستینگ و طراحی وب سایت و خدمات پیام کوتاه می گردم (برای جوملا 1.5 باشه)

می خوام قالب با طرح و سلیقه ایرانی همخوانی داشته باشه و همچنین از همه مهمتر با سرعت اینترنت ایران مشکلی نداشته باشه - طوری که کاربران دیال آپ هم به راحتی بازش کنند و گرافیکش در حد خوبی باشه

قالب رایگان باشه خیلی بهتره اما اگر کسی قالبی برای فروش داره یا می تونه زحمت طراحیشو بکشه لطف دمو + قیمت را همین جا بزاره

در ضمن این نکته را هم عرض کنم خدمت دوستان گلم - متاسفانه فعلا نمی تونم پول نقد تقدیم کنم و فقط می تونم هاست تقدیم کنم

امیدوارم این پست خلاف قوانین انجمن نباشه

با سپاس فراوان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مرسی عزیز

این خوبه

قیمتش چقدره ؟

فکر کنم این قالب زبان اصلیش انگلیسی باشه

سایر دوستان قالبی ندارن ؟

اگر قالب اختصاصی میخواید باید طراحی بشه براتون . اگر نه قالب یاسین جان خیلی مناسب هستند ...

داخل http://mitratemplate.com/ هم میتونید قالب های زیبایی را مشاهده کنید .

دوست عزیز نیما جان

قالب های سایت میترا تمپلیت با تکنولوژی دایو طراحی نشدند و با تیبل طراحی شدند

دایو برای سئو بهتره

اگر کسی قالبی برای فروش داره یا می تونه زحمت طراحیشو بکشه لطف دمو + قیمت را همین جا بزاره

در ضمن این نکته را هم عرض کنم خدمت دوستان گلم - متاسفانه فعلا نمی تونم پول نقد تقدیم کنم و فقط می تونم هاست تقدیم کنم

امیدوارم این پست خلاف قوانین انجمن نباشه

با سپاس فراوان

با توجه به موضوع ذکر شده تقریبا(نه کاملا) مربوط به بخش درخواست های تجاری است و به همین دلیل انتقال یافت و با روال درخواست های تجاری موضوع بسته شد.

اعلام قیمت و نمونه کار در پست خلاف قوانین انجمن هست و کاربران فقط از طریق پیغام خصوصی، شماره تماس، ایمیل یا سامانه های آنلاین ارتباطی قادر به تماس با شما خواهند بود.