Morteza Fard Saffari

قالب محرم برای جوملای 2.5

3 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت همه عزیزان و عرض تسلیت و ابراز همدردی به همه جوملا فرومی ها بابت این ایام

طی دوشب گذشته یعنی امشب و دیشب یکم بی خوابی کشیدم و یه قالب برای ماه محرم طراحی کردم

این قالب دارای 25 موقعیت است و برای جوملا 2.5 طراحی گردیده

سه ستونه بوده و سرعت لود خوبی هم دارد

تقریبا تمام جلوه ظاهری قالب با css نوشته شده به جز 4 مورد عکس بکار برده شده در موقعیت هدر سایت ، زمینه سایت ، هدر منو ها ، و هدر مطالب

از دیویژن و چند مورد تیبل برای طراحی استفاده شده است

هزینه استفاده از قالب هم فقط 3 صلوات به نیت سلامتی خودتون و خانواده خودتون هست

اینم اسکرین شات قالب - پایین تر دموی آنلاین قالب هم هست

joomlaforum.ir_13530307821.png

دوستان خواهشا اگه دیدی مشکلی در قالب بود بهم اطلاع بدید تا رفعش کنم چون تو خواب و بیداری قالب رو طراحی کردم بالاخره احتمال داره جایی رو جا انداخته باشم

ولی فعلا که تست کردم چیز خاصی به چشمم نخورد فقط چنتا بود که رفعشون کردم

دموی آنلاین قالب : ورود

دموی آنلاین موقعیت های قالب : ورود

لینک دانلود از آپلود سنتر انجمن

دوستان اگه کسی خواست از ما حمایت کنه تا فعالبت های اینچنینی تیم بیشتر بشه می تونه به این تایپیک بیاد و نظر خودش رو در باره موضوع تایپیک بده

ورود به تایپیک برای نظر دادن

ویرایش شده در توسط Morteza Fard Saffari

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قالب زیبا ست و لی برای من دو مورد مشکل دار نمایش داده شد که در تصویر نشان داده ام......

joomlaforum.ir_13530827631.png

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام به همه

ببخشید بابت ضعف هایی که در قالب بود همونطور که گفتم دوشب بی خوابی کشیدم و تو خواب و بیداری قالب رو زدم پس باید ازش انتظار ضعف رو داشت

خوب در مورد اشکال فیلد جستجو

به خاطر اینه که من تو کد نویسی ها از دستور

position: absolute;
left: 20px;
top: 322px;

هست که داره موقعیت خود فیلد جستجو رو از بالای و سمت چپ صفحه میگیره کهبه همین خاطر ایسن مشکل براش پیش میاد که تا چند دقیقه دیگه کدش رو میذارم که اصلاح کنین ببخشید اشتباه از من بود حواسم نبود که از یه صفحه فیکس و با اندازه ثابت دارم استفاده نمیکنم

در مورد مشکل دوم هم که امام حسین سمت راست هم نشون داده شده کافیه حالت تکرار عکس رو به حالت تکرار نشدن تغییر بدیم برای این کار کافیه فایل Template.css در پوشه CSS قالب رو باز کنین در انتهای خط 394 یه اینتر بزنید و در خط بعدی این کد رو اضافه کنید

background-repeat:no-repeat;

یه ایراد دیگه هم هست که خودم الان متوجه شدم و اونم در بخش صفحه بندی زیر صفحه هست

فایل Template.css در پوشه CSS قالب رو باز کنین و در خط 403 دو تا اینتر بزنید و در خط 404 این کد رو اضافه کنید تا اون صفحه بندی های پایین سایت تو یه خط قرار بگیره الان به صورت ستونی هست

.pagination ul, .pagination ul li, ul.pagenav li, .pagination ul li a, ul.pagenav li a, .ja-content-main .counter span,pagination ul li a.pagenav,.pagination ul li span.pagenav
{
font-family: 'pars-ff' !important;
color: #fff;
font-size: 16px;
 	display: inline;
 	padding-top: 0px;
padding-right: 5px;
padding-bottom: 0px;
padding-left: 5px;
}

تا یه چند ساعت دیگه قالب رو ویرایش میکنم و لینک دانلود رو اصلاح میکنم

بازم از همه عذر خواهی میکنم

ویرایش شده در توسط Morteza Fard Saffari

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری