saeedtkh

کمک بلاعوض در طراحی قالب سایت بین المللی اسلامی

12 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان عزیز طراح و عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم

بنده و چند نفر از دوستان و اسلام پژوهان و متخصصین در مبحث دین اسلام تصمیم به ایجاد یک وب سایت بین المللی با سه زبان فارسی و انگلیسی و عربی در رابطه با اسلام گرفته ایم . مطالب سایت در حال آماده سازی است و مشکلی که وجود دارد این است که قالبی در خور سایت اسلامی که حالت وبلاگ به بیننده القا نکند نیافته ایم و قالب های ارتیستیر هم دردی دوا نمی کند.

هدف ما حمایت همه جانبه از دین مبین اسلام است که متاسفانه در حال حاضر اسیر توهین های فراوانی شده است.

قصد داریم سایت را به زبان های دیگر نیز منتشر نماییم و این محقق نمی شود مگر با همکاری عزیزان با ما...

قالبی که نیاز داریم باید هم RTL باشد و هم LTR...

اگر کسی مایل به همکاری با ما هست لطفا با ایمیل من تماس بگیرد و یا در یاهو مسنجر ...

یاهو آی دی: saeedtkh

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز، داشتن سایت زیبا و با کیفیت تنها به یک قالب خوب نیاز تدارد، بلکه طراحی بخش های مختلف آن و همچنین لوگوها و آیکون ها بیشترین تاثیر را در زیبایی یک طرح دارند و پیشنهاد میکنم از همان نرم افزار آرتیستر استفاده کنید چرا که پایه اصلی قالب را از آن می توانید استخراج کنید و با استفاده از css آن را شکل دهید و همچنین استفاده از افزونه های زیبا

دوستانی هم که تمایل دارند می توانند کمکهای خودشون رو اعلام کنند، خود بنده می تونم در چیدمان سایتتون کمکتون کنم:5:

موفق باشید

salam

man ham ba nazare baradar usefi movafegham

har komaki khasti man ham hastam

age betoonid chandta site ro ke ta hododi made nazarete begi bishtar ham mishe komak kard

be har hal ma hastim az sefr ta sad

salam

man ham ba nazare baradar usefi movafegham

har komaki khasti man ham hastam

age betoonid chandta site ro ke ta hododi made nazarete begi bishtar ham mishe komak kard

be har hal ma hastim az sefr ta sad

سلام دوست خوبم لطفا به زبان فارسی در تاپیکها تایپ کنید...

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان عزیز از اینکه همکاری خودتان را صمیمانه ابراز کردید ممنونم...

سایتی که مد نظر من هست http://anthropology.ir/ هست...

قالبی هم با ارتیستیر طراحی کردم اما اصلا چیزی که مد نظر من بوده از آب در نیامده....

این هم قالب طراحی شده: http://www.islamfa.ir/index.php?lang=fa

ویرایش شده در توسط saeedtkh
تصحیح ادرس ها

سعید جان باید ببخشی اما قالبی که مد نظر قرار دادی به نظرم مناسب نباشه

اگه تو سایت ها بگردی قالب های خبری بهتری هم میشه پیدا کرد

به ظاهرش زیاد توجه نکن چون میشه با دستکاری و ویرایش css درست کرد

هر وقت انتخاب کردی بگو من تو تغیراتش کمکت میکنم.

سعید جان باید ببخشی اما قالبی که مد نظر قرار دادی به نظرم مناسب نباشه

اگه تو سایت ها بگردی قالب های خبری بهتری هم میشه پیدا کرد

به ظاهرش زیاد توجه نکن چون میشه با دستکاری و ویرایش css درست کرد

هر وقت انتخاب کردی بگو من تو تغیراتش کمکت میکنم.

من منظورم ایده گرفتن از نوع طراحی این سایت بود... مثلا ساختار شکنی در رابطه با منو اصلی سایت که منو سایت به صورت دو ستونه کار شده است. چون اگر سایت مارو هم دیده باشید منو زیاد داریم که البته هنوز کامل نشده است...

نمیدونم ممنون می شوم شما هم در انتخاب قالب نظرتان را سهیم کنید چون قصدم از مطرح کردن این مسئله در انجمن جوملا کمک گرفتن از دوستان بود و اینکه سایت ما باید مخاطب را جذب کند و این امر مهمی هست...

در این سایت http://www.islamfa.ir/index.php?lang=fa منوی اصلی با چه افزونه ایی کار شده که منوی بازشونده دارد؟؟؟

هیچ افزونه خاصی نبوده...

اگر جوملا کار باشید احتمالا باید با این کار آشنا باشید.

برای منو ها زیر منو می سازید، یعنی به اصطلاح والد برای منو تعریف می کنید، سپس در تنظیمات ماژولی که منو شما را نمایش می دهد، نمایش زیر منو ها روی بله قرار می دهید.

سعید جان ایدت ناقصه . شما یک ایده مطرح کردی. به عواقبش نگاه کن + سیاست سایت رو تعیین کن .

ایجاد یک سایت اسلامی ، با شرایط حال حاظر نیاز به یک سرور قدرتمند و امنیت بالا داره که زیر سوال نره . هم کار شما هم موضوع شما و هم اشخاصی که همکاری میکنند .

استفاده از سی ام اس های شناخته شده برای این کار کمی کار رو دشوار میکنه . چرا که میتونن یک راه نفوذ پیدا کنند و رحت سایت شما را مورد حمله قرار بدند . چون تمام هسته و کامپوننت های شما دست هکر هم هست . مگر اینکه یک تیم امنیتی قوی داشته باشی.

دوم سیاست کار.. یک سیات اسلامی و در کل مذهبی ، فعالیت های خیلی وسیعی داره و در یک چیز خلاصه نمیشه .. دین همیش یک فلسفه است و فلسفه همیشه وسیع و جامع هست . فقط قرار دادن تفسیرهای قرآن ، در یک سایت شاید 3 ماه شبانه روزی وقت بخواد . ( فقط وارد کردن دیتا ) شما باید سیاست رو مشخص کنی... این پروژه یک پروژه بلند هست و باید به آینده این کار توجه کرد ..

سعید جان ایدت ناقصه . شما یک ایده مطرح کردی. به عواقبش نگاه کن + سیاست سایت رو تعیین کن .

ایجاد یک سایت اسلامی ، با شرایط حال حاظر نیاز به یک سرور قدرتمند و امنیت بالا داره که زیر سوال نره . هم کار شما هم موضوع شما و هم اشخاصی که همکاری میکنند .

استفاده از سی ام اس های شناخته شده برای این کار کمی کار رو دشوار میکنه . چرا که میتونن یک راه نفوذ پیدا کنند و رحت سایت شما را مورد حمله قرار بدند . چون تمام هسته و کامپوننت های شما دست هکر هم هست . مگر اینکه یک تیم امنیتی قوی داشته باشی.

دوم سیاست کار.. یک سیات اسلامی و در کل مذهبی ، فعالیت های خیلی وسیعی داره و در یک چیز خلاصه نمیشه .. دین همیش یک فلسفه است و فلسفه همیشه وسیع و جامع هست . فقط قرار دادن تفسیرهای قرآن ، در یک سایت شاید 3 ماه شبانه روزی وقت بخواد . ( فقط وارد کردن دیتا ) شما باید سیاست رو مشخص کنی... این پروژه یک پروژه بلند هست و باید به آینده این کار توجه کرد ..

نیما جان که ممنون مثل همیشه با راهنمایی هات کمکم میکنی...

راستش یک تیم جمع کردیم که بتونیم از پس دیتا ها بر بیایم و همچنین سرور جداگانه و اختصاصی تهیه کردیم و ساعت ها بحث و گفت و گو بر سر موضوع و نحوه مدیریت سایت انجام شده است.ما قرار نیست کل اسلام را تحت پوشش قرار بدیم و فقط موضوع خاصی از بحث اسلام قرار است مورد توجه قرار گیرد که متاسفانه فعلا نمیتوانم صحبتی درباره اش کنم...مطرح کردن این بحث در این انجمن برای کمک و راهنمایی همه بود تا بتوانیم این بار سنگین به دوش بکشیم.ممنون می شوم در رابطه با سیستم مدیریت محتوا هم توضیحات بیشتری بدی که چه سیستمی استفاده کنیم بهتره؟

اما بعد استفاده از سی ام اس جوملا واقعا در نظر نگرفته بودم... شما استفاده از چه سی ام اس پیشنهاد می کنی که مواردی که گفتی بشه توش رعایت کرد؟

اگر تیم امنیتی داری ، جوملا میتونه خوب باشه . اما اگر نداری از وردپرس کمک بگیر. دلیل اینکه این حرف رو میزنم این نیست که جوملا خوب نیست .. جوملا خیلی حفه ای هست و باید باهاش حرفه ای برخورد کرد . جوملا 3 روو میتونی باهاش کار کنی اما واقعا باید دقت کنی که همه راه ها بسته بشه ... به ی شخص حرفه ای در زمینه امنیت نیاز داری...

اما وردپرس آسونتره و همه چیز در پلاگین خلاصه میشه . متناسب با گفته های من انتخاب کن .

برای جوملا هم در مورد قالب ، قالب میشه زد .. اما آماده برای چنین سایتی استفاده کردن ، باعث پایین اومدن اعتبار سایت میشه . ( چون همه توقع داشتن یک تیم خبره دارن )

نیما جان همونطور که میدونی و با من آشنایی داری من معمولا برای هیچ کدوم از کار هام قالب آماده استفاده نمی کنم...

به لطف خدا مشکل امنیت هم برطرف شد و تیمی حرفه ای از لحاظ امنیت و نویسندگی آماده شروع فعالیت هستند...

تنها مشکل ما در حال حاضر قالب سایت هست که درواقع دوست داشتم دوستان خودشون طرح و نظر بدن و بگن که چه نوع قالبی میتونه مخاطب را جذب و در سایت نگه دارد...

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری