Morteza Fard Saffari

آموزش طراحی قالب جوملای 2.5 (فارسی و تصویری)

85 پست در این موضوع

با تشکر از مهندش تهرانی که این تایپیک شلوغ رو خلوت کردن واقعا ممنون البته یه تشکر دیگه هم که مهم کردن تایپیک رو

خواهش میکنم. حمایت از آموزش سازنده وظیفه ی ماست.راستی بنده طاهری هستم نه تهرانی :25r30wi:

یه پیشنهاد دیگه براتون دارم.این که آموزش رو توی تاپیک جدید بزارید و این آموزشات رو به دو بخش مبتدی و حرفه ای تقسیم کنید تا دو تاپیک سبک به جای یک تاپیک سنگین باشه و دسترسی هم آسون تر باشه.

اگر هم کمکی بود که از دستم بر میومد خوش حال میشم خبرم کنید :ad54ad:

موفق باشید gift

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
خواهش میکنم. حمایت از آموزش سازنده وظیفه ی ماست.راستی بنده طاهری هستم نه تهرانی :25r30wi:

یه پیشنهاد دیگه براتون دارم.این که آموزش رو توی تاپیک جدید بزارید و این آموزشات رو به دو بخش مبتدی و حرفه ای تقسیم کنید تا دو تاپیک سبک به جای یک تاپیک سنگین باشه و دسترسی هم آسون تر باشه.

اگر هم کمکی بود که از دستم بر میومد خوش حال میشم خبرم کنید :ad54ad:

موفق باشید gift

آخ مهندس عذر میخوام این آثار عینک نزدنه

چشم مهندس بنابر این آموزش رو با تایپیک جدید ارائه میکنی تو سطح حرفه ای اینجوری یکم باید فشار بیاریم و وقت بذاریم آموزش نوشتن قالب با HTML5 و Selection ها رو هم یاد بدیم... که اونجا فکر کنم دیگه هرکدوم از دوستان طراح منو تو خیابون ببینه ترور کنه

سلام

از زحماتی که کشیدی تشکر میکنم آقا مرتضی واقعا عالی بود.فقط فایل های ضمیمه آموزش قسمت اول دانلود نمیشه.ممنون میشم اگه دوباره بزارید

داش خيلي آقايي واقعا خسته نباشي بابته آموزش..

يه مشكل هست نويزش زياده داداش صداي شما خيلي ضعيفه..اون نويزم ميره رو مغز حيفه واسه اين همه زحمت..

اگه ميشه يكاريش كنيد

آقا مرتضی اگه امکانش هست ساخت قالب های ریسپانسیو رو آموزش بده

راستش قالب معمولی دیگه منسوخ شده به حساب میاد

البته همینم واسه خیلیا کاربرد داره و پیش زمینه ای هست واسه طراحی حرفه ای تر

خسته نباشی و ممنون بابت وقتی که میزاری :ds6a5d:

داداش یه سوال به ذهنم رسید. اول اینکه فایل error.php دقیقاً چیکار میکنه؟ چون تو خیلی از قالب ها وجود نداره

و اینکه داخل این فایل error.php یه فایل error.css فراخوانی شده ممنون میشم اونم بزاری واسه دانلود:35:

فایل error.php برای نمایش پیغام های خطا استفاده میشه (سفارش کردن قالب پیغام های خطا). مثلا خطای 404

برای همین خیلی از قالب ها دارن و یه سری ها هم ندارن

سلام ممنون از آموزش عالیتون

طی جلسات تو جلسه پنجم من با ی مشکلی برخورد کردم و اون اینکه کدای منو رو ب تمپلتم اضافه کردم و هم در خود جوملا متن های منو رو نوشتم ولی زمان اجرای قالبی ک خودم ساختم منو رو نشون نمیده ولی تو قالب پیش فرض جوملا نشون میده لطفا منو راهنمایی کنید...

الان چکار کنم؟؟؟؟

تشکر ویژه میکنم از این آموزش خوبتون ای کاش میشد کیفیت صداش رو کمی بهتر میکردید ولی درکل عالی بود مرسی . یکمی از بهینه سازی سایت میگفتید در آینده هم بد نیود و اینکه طرز کار با فریم وورک ها و ...

در کل میخوام بگم اگه آموزش های دیگه ای تو آستین دارید (که قطعا دارید) بزارید و ایم حرکت خداپشندانه رو قطع نکنید

داش خيلي آقايي واقعا خسته نباشي بابته آموزش..

يه مشكل هست نويزش زياده داداش صداي شما خيلي ضعيفه..اون نويزم ميره رو مغز حيفه واسه اين همه زحمت..

اگه ميشه يكاريش كنيد

دوست عزيز اين مشکل قبلا حل شده است لطفا به تاپيک هاي قبلي نگاه کنيد

آقا مرتضي اگه امکانش هست ساخت قالب هاي ريسپانسيو رو آموزش بده

راستش قالب معمولي ديگه منسوخ شده به حساب مياد

البته همينم واسه خيليا کاربرد داره و پيش زمينه اي هست واسه طراحي حرفه اي تر

خسته نباشي و ممنون بابت وقتي که ميزاري :ds6a5d:

طراحي قالب ريسپانسيو اتفاقا خيلي آسان است فقط کافيه در گوگل بزنيد آموزش طراحي قالب ريسپانسيو براي سايت

سلام ممنون از آموزش عاليتون

طي جلسات تو جلسه پنجم من با ي مشکلي برخورد کردم و اون اينکه کداي منو رو ب تمپلتم اضافه کردم و هم در خود جوملا متن هاي منو رو نوشتم ولي زمان اجراي قالبي ک خودم ساختم منو رو نشون نميده ولي تو قالب پيش فرض جوملا نشون ميده لطفا منو راهنمايي کنيد...

الان چکار کنم؟؟؟؟

در قسمت ماژول ها نوع ماژول منو را انتخاب کنيد و اسم موقعيت خود را بزاريد اگر لينک بديد مي تونم چک کنم مشکل از کجا هست

تشکر ويژه ميکنم از اين آموزش خوبتون اي کاش ميشد کيفيت صداش رو کمي بهتر ميکرديد ولي درکل عالي بود مرسي . يکمي از بهينه سازي سايت ميگفتيد در آينده هم بد نيود و اينکه طرز کار با فريم وورک ها و ...

در کل ميخوام بگم اگه آموزش هاي ديگه اي تو آستين داريد (که قطعا داريد) بزاريد و ايم حرکت خداپشندانه رو قطع نکنيد

به زودي اتفاقا يک آموزش طراحي قالب پيشرفته تر جناب صفاري آماده کرده اند که قرار خواهيم داد با کيفيتي بهتر

سلام به دوستان

من طبق آموزش ها عمل کردم اما بعد ازجلسه 4 که موقعیت ها رو تعریف کردم موقعیت user 4 کمی پایین تر ازبقیه موقعیت ها هستش لطفا" راهنمایی کنید.

اسکرین شات روضمیمه کردم.

در اینجا باید بگم که این اموزش بسیار مفید هست مخصوصا در زمینه شرطی نمودن موقعیت ها

فقط مواردی که میمونه اینه که مثلا رفع مشکلات نمایش لیست مطالب و ...

فکر میکنم می بایست اموزش ها جلوتر بره و در جزئیات بیشتر وارد بشه

با احترام فراوان

ضمن تشکر و خسته نباشید

من تا جلسه پنجم پیش رفتم فقط نمیدونم چرا منو نمایش داده نمیشه .ماژول منوی اصلی جوملا رو هم در موقعیت menu قرار دادم نمیدونم اشکال کارم کجاست؟؟ ممنون میشم اگر راهنمایی فرمایید

با سپاس

ضمن تشکر و خسته نباشید

من تا جلسه پنجم پیش رفتم فقط نمیدونم چرا منو نمایش داده نمیشه .ماژول منوی اصلی جوملا رو هم در موقعیت menu قرار دادم نمیدونم اشکال کارم کجاست؟؟ ممنون میشم اگر راهنمایی فرمایید

با سپاس

با عرض سلام. به انجمن جوملای ایران خوش آمدید . :25:

از طریق مشاهده موقعیت ها ( /?tp=1 ) چک کنید که موقعیت موجود باشه

2- چک کنید که منو در حالت منتشر شده باشه

3- چک کنید که صفحات انتساب داده شده به ماژول همه ی صفحات باشند

موفق باشید:yoho:

ممنون از پاسخگویی

تمامی مواردی رو که فرمودید چک کردم ولی نشون داده نمیشه !!!!!!!

با سلام و تشکر از آموزش خوبتون

پارت 4 مشکل داره و دانلود نمیشه لطفاً درستش کنید ممنون

لینک دانلود فایل های ضمیمه و کلیه لینک های مربوط به edubox.ir خرابه متاسفانه

لینک دانلود فایل های ضمیمه و کلیه لینک های مربوط به edubox.ir خرابه متاسفانه

لینک دانلود در سایت دیگه ایی بود که براتون پ خ شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری