Morteza Fard Saffari

آموزش طراحی قالب جوملای 2.5 (فارسی و تصویری)

85 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

بابت زحمت و تلاشتون خیلی ممنون و خسته نباشید.

پارت 6 موقع اکسترکت این ارور رو میده که فکر میکنم مشکل از پسورد هست که قبول نمیکه www.edubox.ir رو

! : CRC failed in the encrypted file Design Joomla 2.5 Template(www.edubox.ir)part6.wmv. Corrupt file or wrong password.

ویرایش شده در توسط BahramElf

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

بابت زحمت و تلاشتون خیلی ممنون و خسته نباشید.

پارت 6 موقع اکسترکت این ارور رو میده که فکر میکنم مشکل از پسورد هست که قبول نمیکه www.edubox.ir رو

! : CRC failed in the encrypted file Design Joomla 2.5 Template(www.edubox.ir)part6.wmv. Corrupt file or wrong password.

فایل چک شده و پسورد سالم هست :

www.edubox.ir

چک کنید که قبل از www یا بعد از ir فاصله نیافتاده باشه.

موفق باشید

خیلی ممنون از زحمت شما خیلی کار کردید روش

فقط یه نکته

فایل ضمیمه جلسه اول دانلود نمیشه

میشه زحمت بکشید یه جای دیگه بذارید؟

در ضمن یه تشکر ویژه میکنم از آقای بهنام احدپور عزیز دوست گلم که زحمت زیادی کشیدن و کمک کردن تا مشکل صدا حل بشه و با کمک و لطف ایشون الان صدا مثل آیینه هست.

دوست عزیزم مرتضی فرد صفاری عزیز جان شما لطف دارید من کاری نکردم چیزی که در توانم بود را گفتم به امید اینکه سطح سواد بار علمی همه ما ایرانیها به اوج برسه و حتما به جایی که می خواهیم برسیم

یه چیزی یادم رفت بگم. در بین پست ها امروز کاربرانی گفتند که صدای محیط بیشتر از صدای مهندس هست.من چک کردم دیدم بله یه صدایی توی فیلم ها موجوده که کمی آزار دهنده و هست به سختی میشه صدا رو فهمید.

راه حلی برای این مشکل پیدا کردم: فایل رو با KMPlayer باز کنید و روی پلیر کلیک راست نموده و از منوی باز شده این مسیر ها رو دنبال کنید و تیک گزینه ها رو بزنید:

Audio --->Normalizer

Audio ---> Rare Filters --> Voice Emphasis

البته گزینه های دیگه رو هم که در بخش Audio هستن رو میتونید امتحان کنید تا به اون صدای دلخواه برسین ولی من با این تنظیمات تونستم به نحو چشمگیری صدای ویدئو رو بهبود ببخشم

موفق باشید

آقا من این مراحل که فرمودید رو گشتم نبود. چه کنم؟

سلام،با تشکر از اموزش خوبتون....سوال داشتم...من وقتی دستور فراخوانی ماژول را در index.php می زنم هیچ کدام از موقعیت هام نمایش داده نمیشه.....ولی وقتی این دستور را پاک می کنم موقعیت هام میاد...مشکل از کجاست؟؟؟ و اگه این دستور کلا پاک بشه چه مشکلی پیش می یاد؟ مرسی

<?php if($this->countModules('search')): ?>

<?php endif; ?>

آقا کسی نیست مشکل صدا رو راهنمایی کنه؟ من دستوراتی که دوستان گفتند رو پیش رفتم چیزی پیدا نکردم؟

سلام و خسته نباشید . ممنون از آموزشتون . این مجموعه آموزشی فکر کنم تنها مرجع اموزشی رایگان فارسی هست .

یه پیشنهاد : در صورت امکان آموزشتون رو از طریق تبدیل psd به قالب جوملا بسازید .

چند سوال :

بنده منو رو با جی کوئری ساختم اما چند تا مشکل خوردم :

1- اینکه اصلا منو ها نشون داده نمی شه . ( من رفتم از بخش مدیریت مثلا درباره جوملا رو به حالت پیش فرض تبدیل کردم اما اصلا متنی نشون داده نمی شه . ) در صورت امکان اختصاص منو رو بگین شاید من اشتباه می کنم .

2- خطایه

Notice: Undefined variable: superfish in C:\xampp\htdocs\Joomla\templates\araztmir\index.php on line 14

رو میده .

3- قالبی که بنده طراحی کردم با دستور tp=1 بدین شکل هست

[ATTACH=CONFIG]5766[/ATTACH]

و بدون اون بدین شکل ...

[ATTACH=CONFIG]5767[/ATTACH]

ایرادی که از این حیث نداره ؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

با اجازه استاد فرد صفاری :yoho:

سلام،با تشکر از اموزش خوبتون....سوال داشتم...من وقتی دستور فراخوانی ماژول را در index.php می زنم هیچ کدام از موقعیت هام نمایش داده نمیشه.....ولی وقتی این دستور را پاک می کنم موقعیت هام میاد...مشکل از کجاست؟؟؟ و اگه این دستور کلا پاک بشه چه مشکلی پیش می یاد؟ مرسی

<?php if($this->countModules('search')): ?>

<?php endif; ?>

منظورتون رو دقیق متوجه نشدم. اما توضیح درباره این کدی که آخر پستتون گذاشتید : این یک کد شرطی هست که میگه اگر ماژولی در موقعیت search قرار نگرفته بود ، موقعیت رو نشون نده.

آقا کسی نیست مشکل صدا رو راهنمایی کنه؟ من دستوراتی که دوستان گفتند رو پیش رفتم چیزی پیدا نکردم؟

بعید میدونم مشکل صدا بصورت کامل رفع بشه ولی سعی میکنم باز روش کار کنم و یه راه حل ارائه بدم

سلام و خسته نباشید . ممنون از آموزشتون . این مجموعه آموزشی فکر کنم تنها مرجع اموزشی رایگان فارسی هست .

یه پیشنهاد : در صورت امکان آموزشتون رو از طریق تبدیل psd به قالب جوملا بسازید .

چند سوال :

بنده منو رو با جی کوئری ساختم اما چند تا مشکل خوردم :

1- اینکه اصلا منو ها نشون داده نمی شه . ( من رفتم از بخش مدیریت مثلا درباره جوملا رو به حالت پیش فرض تبدیل کردم اما اصلا متنی نشون داده نمی شه . ) در صورت امکان اختصاص منو رو بگین شاید من اشتباه می کنم .

2- خطایه

Notice: Undefined variable: superfish in C:\xampp\htdocs\Joomla\templates\araztmir\index.php on line 14

رو میده .

3- قالبی که بنده طراحی کردم با دستور tp=1 بدین شکل هست

[ATTACH=CONFIG]5766[/ATTACH]

و بدون اون بدین شکل ...

[ATTACH=CONFIG]5767[/ATTACH]

ایرادی که از این حیث نداره ؟

1-چک کنید که در در تنظیمات ماژول منو ، منوی مورد نظر انتخاب شده باشه ، بر روی منتشر شده باشه ، موقعیتش درست باشه و بخش پایین تنظیمات اختصاص ماژول به منو ها بر روی " همه ی صفحات باشه ".

2- در صورت امکان فایل index.php یا قالبتون رو قرار بدین تا بررسی بشه

3- مشکلی که نیست ولی چرا ماژول منو توی موقعیت menu قرار نگرفته ؟

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

ممنون منم مشکلم همین بود و فک کردم شاید از همین خطا باشه .

در فایل index.php قالب خط 14 ( یعنی : <?php if ($superfish == 'yes' ) : ?> ) و در خط 29 ( <?php endif; ?>) رو پاک کنید و تست بگیرید.

ممنون از راهنماییتون .

خطایی که می داد حل شد . (مشکل شماره 2 )

مشکل شماره 1 یعنی عدم نمایش عناوین منو رو دارم : من قالب رو عوض کردم در اون یکی ها نشون میده اما در قالب خودم خیر . بنده از مدیریت قالب و بخش ویرایش رویه تمام عنواین منوهای اصلی مانند خانه و درباره جوملا و ... تیک زدم اما بازم نمایش نمیده .

مشکل شماره 3 رو هم دارم .

تشکر ویژه.در مورد ادامه فیلم هایی آموزشی کسی خبری نداره !؟

بصورت حرفه ای تر ادامه میدین!؟

تشکر ویژه.در مورد ادامه فیلم هایی آموزشی کسی خبری نداره !؟

بصورت حرفه ای تر ادامه میدین!؟

در حال حاضر برنامه ای برای این کار در نظر گرفته نشده

با سلام و تشکر بابت آموزش بسیار عالی تون

برای من سوالی پیش اومده که متاسفانه راهی برای حلش پیدا نکردم

به طور مثال ما 4 موقعیت به نام های user1 تا user4 داریم خوب فرض کنید ما یکی از جایگاه ها رو نخوایم فعال کنیم در این حالت ظاهر سایت وضع نا جوری پیدا می کنه ، لازمه کدی وجود داشته باشه که مشخص کنه مثلا در حالتی که همه جایگاه ها فعال باشن ( به طور مثال ) عرض هر جایگاه 25px باشه و وقتی 3 تا شدن 33px و ... حتی اگر این مقادیر بصورت درصدی هم در نظر گرفته شده باشن باز به همین مشکل بر می خوریم

اساتید اگر راه حلی می شناسن که قطعا می شناسن بزرگواری کنن و ارائه بدن

با تشکر

بسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسیار از سیل جواب هاتون متشکرم

خدا بخواد ما هم همینطور در انجمن فعال باشیم

:hehe:

از قالب های مرجع استقاده می کنید؟ فریمورکها

نه دوست عزیز دارم با توجه به آموزشهای همین تاپیک قالب طراحی می کنم که البته خیلی هم موفق بودم ولی مشکلاتی مثل سوال قبلم وجود داره که طبیعتا توی بخش طراحی سایت پیشرفته قرار می گیرن ولی چون متاسفانه آموزشها کامل تر نشدن مجبورم اینجا اونها رو مطرح کنم

با سلام و تشکر بابت آموزش بسیار عالی تون

برای من سوالی پیش اومده که متاسفانه راهی برای حلش پیدا نکردم

به طور مثال ما 4 موقعیت به نام های user1 تا user4 داریم خوب فرض کنید ما یکی از جایگاه ها رو نخوایم فعال کنیم در این حالت ظاهر سایت وضع نا جوری پیدا می کنه ، لازمه کدی وجود داشته باشه که مشخص کنه مثلا در حالتی که همه جایگاه ها فعال باشن ( به طور مثال ) عرض هر جایگاه 25px باشه و وقتی 3 تا شدن 33px و ... حتی اگر این مقادیر بصورت درصدی هم در نظر گرفته شده باشن باز به همین مشکل بر می خوریم

اساتید اگر راه حلی می شناسن که قطعا می شناسن بزرگواری کنن و ارائه بدن

با تشکر

موقعیت های خودتون رو عرض به px نمیدید به درصد عرض میدید

موقعیت ها رو شرطی میکنید هر کدوم نبود عرض کامل به خودش اختصاص بده

موقعیت های خودتون رو عرض به px نمیدید به درصد عرض میدید

موقعیت ها رو شرطی میکنید هر کدوم نبود عرض کامل به خودش اختصاص بده

جناب طالبی عزیز ممنون از پاسختون

من موقعیت ها رو شرطی تعریف کردم ولی نمی تونم جوری تنظیمشون کنم که اگر یکی نبود اندازه بقیه تغییر کنه چون :

اگر اونها رو بصورت درصدی هم تعریف کنم در حالتی که مثلا هر 4 تا user وجود دارن عرض هر کدوم 25% خواهد بود حالا اگر یکی از اونها نباشه باید اندازه اونها بشه 33% .... خوب این رو چطوری مشخص کنم ؟

سلام

ممنون از اقا مرتضی برای اموزش عالی ای که در اختیار ما گذاشتن.

دوستان میخوام بدونم که اگر طبق این اموزش و فایل های ضمیمه ای که تو هر بخش قرار داده شده،من قالبم رو طراحی کنم میتونم ازش تو جوملا 3 استفاده کنم؟ یا باید حتما از جوملا 2.5 استفاده کنم؟

سپاس

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری