Morteza Fard Saffari

آموزش طراحی قالب جوملای 2.5 (فارسی و تصویری)

85 پست در این موضوع

آقا مرتضی آموزش طراحی سایت جوملا پیشرفته که قبلا صحبتشو کرده بودید کی تو سایت برای دانلود قرار میدید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

ممنون از اقا مرتضی برای اموزش عالی ای که در اختیار ما گذاشتن.

دوستان میخوام بدونم که اگر طبق این اموزش و فایل های ضمیمه ای که تو هر بخش قرار داده شده،من قالبم رو طراحی کنم میتونم ازش تو جوملا 3 استفاده کنم؟ یا باید حتما از جوملا 2.5 استفاده کنم؟

سپاس

کسی نیست که منو راهنمایی کنه؟؟

سلام

ممنون از اقا مرتضی برای اموزش عالی ای که در اختیار ما گذاشتن.

دوستان میخوام بدونم که اگر طبق این اموزش و فایل های ضمیمه ای که تو هر بخش قرار داده شده،من قالبم رو طراحی کنم میتونم ازش تو جوملا 3 استفاده کنم؟ یا باید حتما از جوملا 2.5 استفاده کنم؟

سپاس

فکر نمیکنم تفاوت چندانی داشته باشه.

شما یه قالب ساده بسازید یا از جایی دانلود و نصب کنید. مشخص میشه.

اگر نصب نشد باید فایل های قالب های جوملا 3 مخصوصا فایل templateDetails.xml رو چک کنید و با جوملا 2.5 مقایسش کنید.

ولی در اکثر مواقع افزونه ها و قالب های جوملا 2.5 روی 3 جواب میده

آموزش بسیار عالی بود تشکر از بانی آموزش ، فقط سوالی که پیش آمده این هستش که ما آخرش نفهمیدیم این منو چطوری ایجاد کردی ؟ کدش رو چطور ساختی ؟ چون فقط کپی پیست بود ؟ اگر راه کار ساده تری داره خوشحال میشم یاری کنید ؟ با تشکر

درود

زحمت زیادی کشیده شده بابت این آموزشها ، اما بیشتر اعصاب خورد کنه تا آموزنده ! کاش یه فکری برای حذف پارازیتها و صدای لود آزاردهنده ای که روی فیلمهاست میکردید.

قسمت اموزش منو خیلی مقدماتی بود اصن نفهمیدیم چطور درست شد لطفا تو رو خدا راهنمایی کنید بخدا همه چیز این انجمن عالیه ولی سطح مقدماتی این جور اموزشات کمه توش

Sent from my HUAWEI G610-U20

با سلام استاد گرامی ممنون از آموزش من که تا به حال یک خط هم کد نویسی بلد نبودم حالا یک قالب ساختم ممنونم از شما

ولی یک مشکل بوجود آمد است . من تو قسمت center قالب که پست ها در آن قرار می گیرد یک مشکل دارم.

مشکل اینه که در سی اس اس center وقتی کد height:auto; را قرار می دهم center حذف می شه و باکس ها روی فوتر می یوفته ولی من وقتی به جای auto اندازه می دهم درست می شه ولی من نمی خواهم که ثابت باشه و می خواهم با محتوا ی سایت حرکت کنه ممنون می شم کمک کنید

فکر کنم با این عکس متوجه میشین.

من از سیستم مدیریت نظرات کومنتو-ارس دیزاین و پلاگین امتیازدهی مطلب:extra-vote استفاده میکنم.

میخوام از پیشفرض جوملا که بالای خط آبی هست به زیر خط آبی تغییر کنه .

طراحی قالب فتوشاپ و کدنویسی HTML رو کامل کردم ولی همین قسمتش مونده نمیدونم چیکار باید کنم. خواهشا کمک خیلی واجبه

Untitled.png

دوستان خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید

ضمن تشکر فراوان از آموزش عاااااااااااااااااااااااالی و کسب اچازه از اساتید ، دوستان برای رفع مشکل noise صدا فقط کافیه base اسپیکر رو کاملا قطع کنید ، اگر از طریق خود اسپیکر این امکان رو ندارید با هر نرم افزاری که فیلم را باز میکنید به قسمت equalizer رفته و بیس را تا حد امکان کم کنید صدا کاملا واضح میشود.

سلام دارم کلافه میشم چون تا پارت 4 بدون مشکل دانلود شد ولی 567 اصلا دانلود نمیشه خواهش میکنم برام خیلی مهمه به دادم برسید kamali.moslem@yahoo.com

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری