aminebi

تبدیل قالب وبلاگ به قالب جوملا

9 پست در این موضوع

با سلام- میخواستم بدونم میشه قالب های وبلاگ رو به قالبهای مورد استفاده در جوملا تبدیل کرد؟؟ من میخواستم که قالب سایتم دقیقا همون قالب فعلی وبلاگم(بلاگفا و میهن بلاگ) باشه. میدونم که میشه چون چند نفرو دیدم که واسه سایتشون این کارو کردن. ممنون میشم راهنمایی کنین. البته من مبتدی هستم. کسی میتونه این کارو برام انجام بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستانی تو انجمن هستن که میتونن دقیقا همون قالب وبلاگ رو براتون واسه جوملا طراحی کنند. در ضمن خودتون هم میتوند با نرم افزار آرتیستر قالب رو طراحی کنید ...

کافیه با استفده از APi جوملا تمام کد اچ تی ام ال قالب بلاگ رو روی جوملا منتقل کنید و داخل ایندکس جوملا ذخیره کنید . فایل سی اس اس هم داخل پوشه ای به همین اسم قرار بدید . تمام . ( فایل های دیگه مربوط به همون ای پی آی هست که باید باشن داخل فولدر قالب )

مشکل اینجاس که من نمیدونم api چیه. و یا بقیه چطوریه. میشه با عکس یا با جزییات دقیقتر توضیح بدین. ممنون

دوست عزیز منظور از Api کد های اصلی قالب جوملا ونحوه نوشتن قالب جوملاست شما اگه می خواهید خودتون این کارو انجام بدین اول باید با طراحی قالب جوملا وکد های وبیس اون آشنا بشین وبعد از اون اگر مشکلی داشتین مطرح کنید توضیح داده خواهد شد

با سلام.

اگر مبتدی هستید و از طراحی قالب هیچ چیز نمی دانید، کمی کار شما مشکل است و باید وقت زیادی برای آموزش بگذارید.

اگر وقت و حوصله دارید حتما خودتان انجام بدهید تا چیزی هم یاد بگیرید. اما اگر عجله دارید و حوصله این کار را ندارید پیشنهاد می کنم

به یک طراح قالب سفارش دهید تا کارتان را انجام دهد. در همین انجمن اساتید بسیاری وجود دارند.

API :

به هسته و موتور اصلی هر سی ام اس و اسکریپت API میگن . برای مثال جوملا برای عملکرد قویتر نیاز به یک هسته جداگانه از پی اچ پی دارند ( ولی به زبان پی اچ پی ) که مجموع توابع و کلاس هاست که یک عمل را برای سی ام اس تعریف میکنند .

حالا API جوملا برای قالب ( که موتور pat Template قالب را ایجاد کرده است ) دارای یک سری باید هاست مانند فایل xml داخل همه قالب های جوملا که با کمک این فایل یک نصب کننده باری قالب داریم . یا فایل index.php که اصلی ترین فایل جوملا برای طراحیست که اچ تی ام ال کار در آن قرار میگیرد .

و یک سری فایل فرعی داریم مثل پوشه html و .....

توضیحات مفصله .. تا همینجا میگم که بدونید طرز کار به چه صورت است .

واقعا این کار ممکنه؟

من قالب وبلاگی داشتم از این قالبهای اماده.بعد یه مدت خودبه خود تصاویر هدرش و کلی از قسمتاش حذف شد!!حالا اگه بخوام این جوری قالبو ورداری ببریش تو جوملا که ممکنه هر لحظه یه تغییری توش ایجاد بشه!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری