senobarrr

خطا در نصب بصته آماده

11 پست در این موضوع

سلام دوستان گرامی من هنگامی که بسته نصبی قالب bazaar رو روی لوکال نصب می کنم این پیغام خفن رو میده نمیدونم از چیه یا باید چه کارش کنم من تازه کارم لطفا راهنماییم کنید

برخی از خطاهای رخ داده زمان جمع شدن دیتابیس: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'USING BTREE ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=9' at line 11 SQL=CREATE TABLE IF NOT EXISTS `wypeg_usergroups` ( `id` int(10) unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT COMMENT 'Primary Key', `parent_id` int(10) unsigned NOT NULL DEFAULT '0' COMMENT 'Adjacency List Reference Id', `lft` int(11) NOT NULL DEFAULT '0' COMMENT 'Nested set lft.', `rgt` int(11) NOT NULL DEFAULT '0' COMMENT 'Nested set rgt.', `title` varchar(100) NOT NULL DEFAULT '', PRIMARY KEY (`id`), UNIQUE KEY `idx_usergroup_parent_title_lookup` (`parent_id`,`title`), KEY `idx_usergroup_title_lookup` (`title`), KEY `idx_usergroup_adjacency_lookup` (`parent_id`), KEY `idx_usergroup_nested_set_lookup` (`lft`,`rgt`) USING BTREE ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=9

در ضمن من wamp v.2 روی کامپیوترم نصب کردم

دموی آنلاین قالب هم اینه

http://www.bonusthemes.com/demo/joom...zaar/index.php

راستی میخواستم نظر دوستان کارشناس رو در مورد راه اندازیه یه فروشگاه با این قالب بدونم آیا این قالب خوبی هست یا نه؟ تعداد موقعیت ماژولش کمه 22 به درد سایت فروشگاه میخوره؟

ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

این خطا میگه نوع نوشتن برنامه با نسخه mysql شما سازگار نیست پیشنهاد میکنم برای استفاده و نصب روی لوکال از xampp به جای wamp استفاده کنید

به این تاپیک سر بزنید و مطالعه کنید

آموزش کامل جوملا 2.5

خیلی آقایی ممنون از پاسخ سریع چشم امتحان می کنم نتیجه رو اعلام میکنم باز هم ممنونم

وارد بسته نصبی بشین و در فایل sql جدول usergroups را حذف کنین و سپس با یک بسته جوملا د یگه جدول usergroups را جایگزین نمایید

دوستمون هم درست میگن البته نیازی به حذف نیست فقط با یه ویرایشگر مثل notpade++ فایلتون رو باز کنید

و در اون قسمت بجای wypeg_usergroups این رو بنویسید

#__usergroups

و ذخیره کنید. انگار موقع ایجاد بسته نصبی درست ویرایش نکردن اینجوری با xampp هم خطا میده به شما...

دوستان خوبم مممنونم از راهنمایییتون xampp v1.8.1 نصب کردم بسته رو نصب کردم و به راحتی نصب شد اما به تعداد موهای سرم داخل سایت پیغام خطا میده یعنی از خیلی ماژول ها و کامپوننت ها ایراد می گیره خطا میده سایت باز میشه اما داخل صفحه همه جاش پر از پیغام خطا هست حتی من بسته های جوملای دیگه ای که به راحتی با wamp5 نصب میکردم و راحت سایت رو بی هیچ ایرادی نشون میداد حالا که با xampp باز میکنم خطاهای خیلی زیادی میده از ماژول ها و پلاگینا و کامپوننت ها ایراد میگیره علتش ممکنه به خاطر ورژن xampp باشه؟ آخه آخرین نسخش همینه که دارم اگر مشکل از این ورژن xampp هست لطفا بگید کدوم ورژنش بهتره و بی اشکاله؟

یه مشکل دیگه هم دارم در بسته نصبی فولدر installation داخلش یه فولدر به نام sql وجود داره و داخل این هم 3 تا فولدر به نامهای migration mysql sqlazure وجود داره و داخل اینها فایلهای زیادی با پسوند sql وجود داره منظورتون کدومه؟

راستش من همشون رو چک کردم توی همشون جدول به این نام بود #__usergroups

دوستان عزیز من یه ورژن دیگه از xampp 1.7.3 رو نصب کردم و تمام مراحل نصب به خوبی انجام شد اما سایت باز نمیشه این خطا رو میده علتش چی هست و برای رفعش چه کار باید کرد؟

Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in C:\xampp\htdocs\bazaar\templates\beez_20\index.php on line 121

دوستان عزیز من یه ورژن دیگه از xampp 1.7.3 رو نصب کردم و تمام مراحل نصب به خوبی انجام شد اما سایت باز نمیشه این خطا رو میده علتش چی هست و برای رفعش چه کار باید کرد؟

Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in C:\xampp\htdocs\bazaar\templates\beez_20\index.php on line 121

در قسمت مدیریت هم این خطا را میده و وارد قسمت مدیریت نمیشه علتش چی هست؟

JAuthentication: :__construct: Could not load authentication libraries.

JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

Error loading component: com_users, 1

Error loading component: com_login, 1

از یه جوملای دیگه قالب پیش فرض سایت و مدیریت رو تو این بسته نصبی جایگزین کن ببین مشکل حل می شه ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری