ho3in

مشکل با fox contact

14 پست در این موضوع

سلام

یه صفحه ارتباط با ما, با fox contact درست کردم.ولی وقتی میخوایم درسایت نظر ارسال کنیم میگه "خطای ارسال ایمیل. نمی توان تابع ایمیل را فراخوانی کرد" . میخوام بدونم مشکلش چیه؟ چه جوری درست میشه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما سایتتون رو روی هاست اپلود کردید یا لوکال هاست؟

اگه روی لوکال هاست دارید کار میکنید با آپلود سایتتون روی هاست این مشکل برطرف میشه

این خطا قبلا انجمن بررسی شده شما باید تنظیمات ایمیلتون رو از تنظیمات کلی سایتتون درست کنید

مثل این تصویر

[ATTACH=CONFIG]2791[/ATTACH]

این تنظیمات رو انجام دادم حالا این errorرو میده"خطای ارسال ایمیل. SMTP Error!نمی توان به هاست smtp وصل شد".

قسمت هاست SMTP باید همون Localhost بمونه؟

بله باید روی localhost باشه توی هاستتون ایمیل ساختین؟ یا ایمیل دیگه ای وارد میکنید؟

ببخشید دیر جواب دادم.

نه تو یاهو ایمیل ساختم و اونو وارد کردم.البته با هاستم هم یه ایمیل ساختم,اینو وارد کنم درست میشه؟

آقا همه این کارارو کردم ولی باز این ارور رو میده. "خطای ارسال ایمیل. SMTP Error!نمی توان به هاست smtp وصل شد"

یعنی چی؟من تمام تنظیماتی رو که آقای saber گفته بود انجام دادم.حالا باید چی کار کنم تا درست شه؟

سلام

منم همین مشکل را دارم و در نهایت هم درست نشده.تنظیمات را چه روی smtp میذارم چه روی ارسال ایمیل php.بازم خطا میده.چه کنم؟

دوستان گرامی

تنظیمات ایمیل را زمانی باید روی smtp قرار دهید که ایمیل gmail را بخواهید استفاده کنید.در این حالت گزینه smtp را انتخاب میکنید و یوزر و پسورد خودتون را در فیلدهای آن وارد کنید

اگر ایمیل شما ایمیل مرتبط با دامنه یا همان ایمیل هاست میباشد مانند myemail@mydomain .com در اینصورت نیازی نیست تنظیمات را دست بزنید و هیچ تغییری در تنظیمات انجام ندهید و پیشفرض روی php mail باید باشد گزینه های دیگه هم همه خیر

با سلام به همگی،

آقا من تنظیمات رو انجام دادم

و ایمیل الان کار می کنه

ولی یه مشکل دارم و اینه که نمی تونم ایمیل فرستنده رو بگیرم ازش !!!

تو فرم تماس اگه فیلد "ایمیل شما" رو فعال کنم، یعنی ایمیل کسی که پیام رو می فرسته بخوایم , چه اجباری چه اختیاری ، اگه فیلد رو پر کنه , در فرم بعد از ارسال کاراکترهای . و @ از ایمیل حذف می شه و پیام فیلد نامعتبر می ده ! یعنی خودش اونارو حدف می کنه بعد گیر می ده ؟!!!

کمکککککککککککککککککککک :D

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری