Pooyan Afzali

حضور در نمایشگاه الکامپ 19 -21 آذر

65 پست در این موضوع

روز اول نمایشگاه در غرفه انجمن خواهم بود....امیدوارم دوستان عزیز و اساتید گرامی رو ملاقات کنیم....

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلامممممممممممممممممممممممم

اینبار مجی داره میاد

مج مج قندی چرا نمیخندی

مجییییییییییییییییییییی داره میا تهران اما تهرانا بلد نیست چیکار کنم

بنده هم روز اول رو ممئن نیستم اما روز دوم حتما حضور دارم امیدوارم دوستان باشن تا از نزدیک باهاشون بیشتر اشنا بشیم

منم نمیتونم روز اول بیام فردا کلاس دارم ولی دوشنبه حتما میام

سلام من هم 3 شنبه میام ایران انشالله نمایشگاه هم میام فقط کدوم سالن هستیم ؟

درود

قرار عمومی بچه های انجمن فردا 21 آذر در محل غرفه انجمن جوملا ساعت 14

بعد از جمع شدن بچه ها به بیرون از سالن میریم و در فضای باز با حضور مدیران انجمن با هم از نزدیک آشنا و به بحث و تبادل نظر و پرسش و پاسخ انجام میشه

سعی کنید حتما حضور داسته باشید

درود

انجمن برای الکامپ امسال ( 92) برنامه ای داره ؟ اگه داره چرا اطلاع رسانی نشده اگه هم نداره خوب چرا نداره ؟ bitarbiat

درود

انجمن برای الکامپ امسال ( 92) برنامه ای داره ؟ اگه داره چرا اطلاع رسانی نشده اگه هم نداره خوب چرا نداره ؟ bitarbiat

سلام و درود

چرا فكر كنم داشته باشه آخه يك جا اطلاعيه اش رو خوندم كه 14 تا 17 توي الكامپ 92 انجمن حضور داره :auau:

آخه سوالم همینه اگه حضور داشته باشه باید خیلی بیشتر از یه جایی در موردش اطلاع رسانی بشه . نا سلامتی مثل بازدید سال تحویل میمونه برای ما که همه خونواده رو یه جا ببینیم .

من فقط تو امضای یکی از مدیران یه نوشته گنگ در این مورد دیدم

آقا من دو تا سوال دارم... یک اینکه اینجا چه خبره؟ اگه امسال نمایشگاه الکامپ حضور دارین، بهتره تو یه پست جدید اطلاع رسانی کنین... حالا یکی یه توضیح کامل میده؟

سوال دوم: آقا خداییش شما میخواین مثلا از کرمانشاه و شیراز و اصفهان و ... بیاین تهران واسه نمایشگاه؟ بابا خیلی کارتون درسته... خداییش من زورم میاد از اینجا بلند شم برم تهران. حالا اگه برنامه ای، چیزی هست مارم در جریان بزارین... باعث افتخارمه که زیارتتون کنم.:25:

درود

ما هم مثل شما نمی دونیم انجمن شرکت کرده یا نه . پارسال شرکت کرده بود امسال هنوز اطلاع رسانی نشده . من به نوبه خودم حتما میام با اینکه مشغله کاریم زیاده و راهم دوره . تنها زمانیه که دوستان جوملایی دور هم جمع میشن و بی خیال جوملا و برنامه نویسی و ..... فقط و فقط رفاقت و صمیمیت

عزیزان عجله نفرمایین....

اطلاع رسانی ها هم تو راهه...!!!:didi:

شما شال و کلاه هاتون رو آماده کنین:4d564ad6:

:28: :28::28::28:

درود

مهندس هفته دیگه نمایشگاهه خب زود تر بگید دیگه بلیط گیر نمیاد . می خوایم بیایم بترکونیم

:did2::motat::4d564ad6:[ghelyion]:28::a2d3::thanks: