Pooyan Afzali

حضور در نمایشگاه الکامپ 19 -21 آذر

65 پست در این موضوع

آقای مردان زاده یه گله ازتون بکن!!!!!!!!

این لحن صحبت کردن شما اصلا جالب نیست که به همه میگید گل پسر!!!!!!!!!!!!!!

احتمالا فکر میکنید دانشتون از همه بالاتره که همه رو با این لحن خطاب میکنید.

در ضمن شاید افرادی باشن که سنشون از شما هم بالاتر باشه اصلا درست نیست که اینجوری خطابشون کنید.

میدونم جای این پست اینجا نیست ولی بنده از این نوع طرز برخورد اصلا خوشم نیومد و خواستم اینمورد رو گوش زد کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام علیکم عزیز دل جنابpckavir

ممنون از نظرتون .

شاید شما نشناسید ...ولی کسایی که در این چندساله منو میشناسن و باهام برخود داشتن میدونن که اصلا چیزی بلد نیستم. و همیشه هم گفتم!!!

اگر در این حرفم شک دارید، از هرکسی که تو این انجمن و انجمنهای دیگه میشناسید میتونید بپرسید که آیا تابحال کلمه ای از من ؛ پیرامون اینکه ؛ " من چیزی بلـــــــــدم " " من حرفه ای ام" "من الم " من بلم " و.... شنیده یا نه!!!؟

نمیگم ؛ چون نیستم و هیچوقت در هیچ کجا هم هیچ ادعایی نداشتم وندارم و نخواهم داشت....

ضمناً سن بنده هم آنچنان که فکر میکنید زیاد نیست!!! :128fs318181:

سعی کنین نیمه ی پر لیوان رو ببنین. دنیا و مایحتویات دنیا همونجوری هستن که ما بهشون نگاه میکنیم...به هرچی هرجوری نگاه بکنی اونو همونجوری میبینی...

موفق باشی ، مــَـــــرد....:35:

سلام

میگم جناب افضلی عینکتون رو بی زحمت بردارید تا با چهره زیباتون آشنا بشیم

آفتاب بدم خدمت تون:yeah:

یه س.ال داشتم این هدیه هایی که میگید رایگان هستند؟

آخه معنای هدیه یعنی چیزی رو به صورت رایگان دادن و خشنود کردن دل طرفgift

درود

مرسی عزیزمgift

حالا اومدی نمایشگاه از نزدیک همدیگه رو میبینیم گلم :yoho::128fs318181:

هدیه من رایگان هست

بدرود

خب گلپسر هدیه ، اسمش روشه...هدیه ست دیگه...

بابا ما دیگه برای خودمون مردی شدیما:didi:

ولی اونی که بنام (رابین ) هلوی جوملایی قراره منتشر بشه، تجاری هست... با اندک مبلغ ناچیز....

باور کنین پول 4تا پفک چی توز هم نمیشه!!

هر پفک چی توز تو این زمون و گرونی در میاد دونه ای 1 هزار تومن.خوب 1*4=4هزار تومان

باور کنین پول 4تا پفک چی توز هم نمیشه!!

یعنی کمتر از چهار هزار تومن.:bala:

شاید هم تو بهشت گیلان (شهر رشت)چی توز گرونتر از این حرف هاست:didi:

امیدوارم هلویی که میدید پولش کاری نکونه که تو گلو بمونه:didi:

آقای مردان زاده یه گله ازتون بکن!!!!!!!!

در ضمن شاید افرادی باشن که سنشون از شما هم بالاتر باشه اصلا درست نیست که اینجوری خطابشون کنید.میدونم جای این پست اینجا نیست ولی بنده از این نوع طرز برخورد اصلا خوشم نیومد و خواستم اینمورد رو گوش زد کنم

نگاه کنید این رو میشه رو برداشت افراد حساب کرد،برخی از افراد از این لحن احساس صمیمیت میکنند و برخی دیگر برداشت های دیگر...

مطمئن باشید ایشون اینگونه تفکری ندارند

در ضمن شاید افرادی باشن که سنشون از شما هم بالاتر باشه اصلا درست نیست که اینجوری خطابشون کنید.

اشون تازه رفتند تو 18 سالگی:didi: ولی مطمئن باشید کسی از این لحن بدش نمیاد باز بر میگرده به برداشت طرف...

سعی کنین نیمه ی پر لیوان رو ببنین. دنیا و مایحتویات دنیا همونجوری هستن که ما بهشون نگاه میکنیم...به هرچی هرجوری نگاه بکنی اونو همونجوری میبینی...

موافقم.موافقم.موافقم:13: ای بابا موافقم دیگه:didi:

درود

مرسی عزیزم

حالا اومدی نمایشگاه از نزدیک همدیگه رو میبینیم گلم

هدیه من رایگان هست

بدرود

حتما اونجا زیارت تون خواهیم کرد.

شما چه زمانی در نمایشگاه تشریف دارید؟

ممنون از همگی

سلام علیکم عزیز دل جنابpckavir

ممنون از نظرتون .

شاید شما نشناسید ...ولی کسایی که در این چندساله منو میشناسن و باهام برخود داشتن میدونن که اصلا چیزی بلد نیستم. و همیشه هم گفتم!!!

اگر در این حرفم شک دارید، از هرکسی که تو این انجمن و انجمنهای دیگه میشناسید میتونید بپرسید که آیا تابحال کلمه ای از من ؛ پیرامون اینکه ؛ " من چیزی بلـــــــــدم " " من حرفه ای ام" "من الم " من بلم " و.... شنیده یا نه!!!؟

نمیگم ؛ چون نیستم و هیچوقت در هیچ کجا هم هیچ ادعایی نداشتم وندارم و نخواهم داشت....

ضمناً سن بنده هم آنچنان که فکر میکنید زیاد نیست!!! :128fs318181:

موفق باشی ، مــَـــــرد....:35:

عجب سخنرانی بابا تکبییییییییییییییییییر:4d564ad6:

آقا سلام و احترام

دوستان تاپیک رو منحرف نکنید من 4 صفحه ورق زدم فقط قربون صدقه دیدم حداقل اگه می خواین دیدو بازدید کنید آدرسی، شماره غرفه ای، چیزی همنجوری بیایم تهران کوچه اول در سفیدرنگ پلاک 2:37:

جناب پویان خان شماره غرفه رو بگو اگر طالب فیضی، هرگز نخورد ............. :nasihat:

همچنین اساتید عزیز آقایان طالبی ، مردانه زاده و .......... بابا مشخصات بدین اگر خودتون رو بخوایم ببینید صبح تا عصر هستید؟ یا شیفتی می کنید. ما بچه دهاتیها این همه راه بیایم و شما رو نبینیم که خیلی ستمه.:didi:

درود خدمت دوستان

جزئیات کامل و خدمات ارائه شده در نمایشگاه امسال از فردا در تاپیکهای اختصاصی عنوان خواهد شد.

ضمنا مهندس جان در در نمایشگاه حتما مشتاق دیدار جنابعالی هستیم

ممنونم

از شما به یک اشاره از ما به سر دویدن مهندس جان.

حتما خدمت می رسیم.

آقا سلام و احترام

دوستان تاپیک رو منحرف نکنید من 4 صفحه ورق زدم فقط قربون صدقه دیدم حداقل اگه می خواین دیدو بازدید کنید آدرسی، شماره غرفه ای، چیزی همنجوری بیایم تهران کوچه اول در سفیدرنگ پلاک 2:37:

جناب پویان خان شماره غرفه رو بگو اگر طالب فیضی، هرگز نخورد ............. :nasihat:

همچنین اساتید عزیز آقایان طالبی ، مردانه زاده و .......... بابا مشخصات بدین اگر خودتون رو بخوایم ببینید صبح تا عصر هستید؟ یا شیفتی می کنید. ما بچه دهاتیها این همه راه بیایم و شما رو نبینیم که خیلی ستمه.:didi:

درود

دوست عزیز توی این تاپیک قرار نبوده اسم غرفه و جزییات گفته بشه بلکه من فقط یه خبر دادم و قرار بود طی نمایشگاه باشم و گفتگو و کارگاه گزاشته بشه و صرفا جهت اطلاع رسانی بود

اطلاعات تکمیلی مثل محل و.... جداگانه بیان میشه

بدرود

با سلام

حتی پیشنهاد بنده اینه که مطالب و تجربه هاتونو تو یه سی دی به دوستان ارائه بدید که من شخصا میتونم برای ساخت اتورانش بهتون کمک کنم چون زمانه کمی باقی مونده رایگان بودن و پولی بودنش دیگه با خودتون

با سلام...

بنده هم بعنوان کوچکترین عضو انجمن؛ از تمامی دوستان دعوت میکنم.که حتما تو این 4روز به نمایشگاه سر بزنند.مطمئن باشند که ضرر نمیکنند.

به امید خدا از روز 19 ام تا ساعت پایانی روز 22ام در نمایشگاه بصورت یکسره خواهم بود...

صمیمانه مشتاق دیدار دوستان گل هستیم...

انشاا... حتما به نمایشگاه میام و با اساتید گرامی ملاقات کنم

به امید دیدار

sojr

عالییییه واقعا خوشحال می شم دوستان عزیز رو ببینم و بیشتر باهاتون آشنا بشم. :ds6a5d:

زمینه های همکاری هم که مهیاست :did2:

هدیه هم که به به! :128fs318181:

خيلي خوب شد.

آْقاي مرادي شماهم هديه اي براي ما دارين يا نه؟ از لحاظ سئو

آقا فلاح عزيز

قصد بر اين است اولين محصول آموزشي سئو

*** اكسير جاودانگي سايت ويرايش1***

را برايگان به تمامي اعضاي انجمن البته كساني كه در نمايشگاه حضور دارند ارائه دهم

100% رايگان

به اميد خدا

پیشنهاد میکنم یه روز و ساعت معینی و قرار بزاریم به همراه اساتید و مدیران محترم و بقیه دوستان یه عکس دسته جمعی بندازیم.

همین چیزا بعدا خودش کلی نوستالژی بازی داره.:28::28:

سلام به تمامی اساتید محترم و دوستان عزیز

به امید خدا من هم یک روز در خدمت خواهم بود.

منم حتما میام

فقط یه یه ساعت و تاریخی اعلام کنید تا بچه ها همون ساعت بیان بیشتر با هم آشنا بشن

اگه امکانش وجود داره توی نمایشگاه چند برنامه آموزشی هم داشته باشید؟ خیلی خوب میشه

اگه امکانش وجود داره توی نمایشگاه چند برنامه آموزشی هم داشته باشید؟ خیلی خوب میشه

محمد جان کلاً هولیــــــــــــــــــــا!!!!

حالا بذار در گوشی بت بگم:128fs318181:

همون چیزی که تو میخوای رو ؛ داریم یه جورایی!!! :128fs318181:

سلام.

با اینکه تازه وارد انجمن شدم و سوال پرسیدم و از نمایشگاه باخبر شدم....ان شاالله اگر خدا بخواد به نمایشگاه خواهم آمد.

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و خدا قوت

انشاءالله همیشه و در تمامی مراحل موفق و سالم و پایدار باشید دوستان عزیز جناب آقایان طالبی - مردانه زاده - افضلی - دلجو و ... و... و... و تمامی دوستان عزیز جوملا فرومی

ویرایش شده در توسط Komail