aligoli

نمایندگی سرور اختصاصی

7 پست در این موضوع

امیدوارم منافع شخصی بعضی از دوستان باعث نشه تا واقعیت هایی رو پنهان کنند .

شخصا علاقه دارم بدونم که سایت های ایرانی که سرور اجاره میدند و یا خدمات میزبانی وب میدند ، این سرورها و فضا ها رو چطور به نمایندگی میگیرند خودشون ، قطعا باید سایت های خارجی باشه ، اگر هست چه سایتی هست که ایران رو تحریم نکرده و خدمات ارایه میده ؟ و اگر همه این کارو کردند ، چگونه هست این روش کار ؟ یعنی مراحل گرفتن خدمات از سایت های خارجی ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یعنی از داخل سرور دارند ، این و میدونم ... میخوام بدونم چه سایتی هست که سایت های فارسی باهاشون کار میکنن !

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست من سوال کلی و نسبتا سردرگمی هست که شما کردین چرا چون هر کسی سیاست خاصی برای خرید از دیتاسنترهای مختلف داره.

تنها دیتاسنترهای آسیایی هستن که با ایران موردی ندارن و بدون مشکل می تونید با مشخصات ایرانی خرید کنید (مثل آلمان، چین ، ترکیه و ...).

من حدود 2 ساله با دیتاسنتر Hetzner و giga که هردو در آلمان مستقر هستن کار می کنم و تا الان موردی نداشتم (تویه این 3روز مشکلاتی از hetzner رو داشتیم که امروز برطرف گردید.)

و دیتاسنترهای اروپایی رو باید سعی کنید با هویت ایرانی خرید نکنید چرا چون یا اصلا باهاتون مذاکره نمی کنن برای فروش یا هم خررید کردین در پشتیبانی و سرویس دهی 100% به مورد می خورید.

مثل آمریکا که اگه بدونه ایرانی هستید و سرویس از اونا دارین بدون هیچ اخطاری سرویس بسته و هارد سرور رو فرمت می کنن و هزینه شما بلوکه میشه.

برای خرید هم هرکسی طرفندی داره که هیچ کسی نمیاد توضیح بده چرا چون ممکنه از همون کس ضربه ای دریافت کنه.

ویرایش شده در توسط it-net

اینم یادم رفت برای خرید از دیتاسنتر خارج ایران نیاز به master card یا visa card و یا کارت paypal که بیشتر این دیتاسنترها این کارت رو مورد قبول دارن و باید بگم داشتن حساب بین المللی هم دنگ و فنگ و مشکلات خودشو داره.

برای حساب های بین المللی میدونم دردسر هاشو ... سخته اما ممکنه ، اینم درک میکنم بحث ضربه و اینا ...

یکی از دوستان من از دیتاسنتر softlayer داره که مرکزش آمریکاست ، یا ... من شنیدم دیتاسنترهای دیگه خوب نیستن و .. خواستم ببینم حرف تا واقعیت دقیقا چقدر فاصله داره ، شما از دیتاسنترت راضی هستی ؟ مشکل دان نداری یا دیگه ؟

طریقه سرویس دهیشون ، از یاهو مسنجر ، چت انگلیسیه ، یا تیکت و این حرفها ؟

دوست من دیتاسنتر های آمریکایی هر از چندگاهی جو میگیرتشون از شما مدرک هویت برای تایید هویت شما می خوان گه باید کپی پاسپورت ارائه بدین و اگه بدین و ببینن ایرانی هستین همون دقه هارد سرور رو ریست می کنن بدون اینکه ببینن توش چیه.

من با هتزنر موردی نداشتم و ندارم درسته خلیا اودن سرویس از اینا گرفتن و اینقدر ضربه خوردن از abus ، spam ، hack و ... ولی من هر از چند گاهیی یه abus میگیرم چون قلق این دیتاسنتر رو میدونم و میدونم نباید به هرکسی که نا وارد هست سرور داد و باید پرتایی خاصی رو بست.

ارگه قوانین رعایت کنید می تونید با هزینه سرور خوبی رو اجاره کنید.

هتزنر ساپورت نرم افزاری نداره و فقط مسئول بررسی مشکلات سخت افزاری رو دارن و کمی نصبت ضعیف هستن ولی تا االان من بشخصه بجوز تعویض پورت و خرید آیپی نیازی نداشتم به پشتیبانی.

و باید بگم پشتیبانی از شخص خریدار انجام میشه و بصورت میل هست.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری