hamed323

لود نشدن عکس های ادامه مطلب

11 پست در این موضوع

سلام دوستان

عکس هایی که در ادامه مطلب در بین نوشته ها قرار میدم بعد از انتشار لود نمیشن ..

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

عکسات شاید مورد داره /حجم عکس/فرمت عکس/سایزعکس واندازه عکستو بگو /دمو هم بزار

دوباره چک کردم ..بعد از آپلود عکس و ذخیره اون در متن ..لینک عکس ها به این صورت تغییر میکنن

\""images/yt-sampledata/custom/web-app.png"\"

یعنی / تبدیل به بک اسلش میشه ..

منم دقیقا همچین مشکلی داره سایتم. راه حلش چی بود؟

دوباره چک کردم ..بعد از آپلود عکس و ذخیره اون در متن ..لینک عکس ها به این صورت تغییر میکنن

\""images/yt-sampledata/custom/web-app.png"\"

یعنی / تبدیل به بک اسلش میشه ..

سلام

نه استفاده نمی کردم. تا بحال هم استفاده نکردم.

سلام

از شورتکدزهای اسمارت برای درج عکس(افکت دار و ....) استفاده میکنید؟

از تنظیمات کلی ، آدرس های بهینه برای موتورهای جستجو رو روی خیز بذارید و تست کنید

نسخه جوملا تون چنده؟

آیا جوملا رو به روز کردید یا نه؟

آقا دستت درد نکنه! کار کرد! رفتم تنظیمات و آدرس بهینه رو ورداشتم و درست شد. دو هفته بود به هر کی میگفتم نمی دونست.

ولی خب یه چیزی که هست قبلا هم توی تنظیمات آدرس بهینه فعال بود ولی عکسا رو نشون میداد. یعنی چه اتفاقی میتونه افتاده باشه؟

نسخه جوملا 2.5 هست و بروز رسانی شده است. توی کنترل پنل زده نسخه جوملای شما بروزرسانی شده است.

بازم متشکرم

از تنظیمات کلی ، آدرس های بهینه برای موتورهای جستجو رو روی خیز بذارید و تست کنید

نسخه جوملا تون چنده؟

آیا جوملا رو به روز کردید یا نه؟

اگه gzip رو فعال کردید غیر فعال کنید و دوباره آدرس بهینه رو روی بله تنظیم کنید. ببینید درست میشه یا نه!

چون قبلا روی آدرس بهینه کار می کردید پس سایت شما با همان آدرس ها درگوگل ایندکس شده و غیرفعال کردن آدرس بهینه نمی تونه راه حل درستی باشه چون کلا لینک های سایت رو بهم میریزه

اول بررسی کنید روی جوملا چه تغییراتی اعمال کردید که این اتفاق افتاده اگه تغییراتی ندادید از شرکت میزبان سوال کنید که آیا تغییراتی در سرور ایجاد شده یا خیر؟!

اگه فایل htaccess رو هم دستکاری کردید پاک کنید و از جوملای خام دوباره آپلود کنید.

منظورم از بروزرسانی، ارتقای جوملا مثلا از 2.5 به 3 بود

بازم گل کاشتی. gzip رو غیر فعال کردم و سئو رو فعال و سایت عین روز اولش شده. دمت گرم.

هیچ دستکاری ولی من نکردم. نمیدونم چرا اینطور شد. به شرکت میزبان هم گفتم اما اون گفت این مشکل به ما ربطی نداره.

اگه gzip رو فعال کردید غیر فعال کنید و دوباره آدرس بهینه رو روی بله تنظیم کنید. ببینید درست میشه یا نه!

چون قبلا روی آدرس بهینه کار می کردید پس سایت شما با همان آدرس ها درگوگل ایندکس شده و غیرفعال کردن آدرس بهینه نمی تونه راه حل درستی باشه چون کلا لینک های سایت رو بهم میریزه

اول بررسی کنید روی جوملا چه تغییراتی اعمال کردید که این اتفاق افتاده اگه تغییراتی ندادید از شرکت میزبان سوال کنید که آیا تغییراتی در سرور ایجاد شده یا خیر؟!

اگه فایل htaccess رو هم دستکاری کردید پاک کنید و از جوملای خام دوباره آپلود کنید.

منظورم از بروزرسانی، ارتقای جوملا مثلا از 2.5 به 3 بود

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری