حجت مردانه زاده

شماهم جوملا راباطعم هلو بخورید*گنجینه رابین 2012منتشر شد*7سال جوملای جهان دردستان شما

109 پست در این موضوع

استا حجت تو امضاتون عكس رابين را قرار بديد كه rsseo در مقابل اون خيلي ناچيزه :auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

يعني آقا ما هر فكري كرديم كه بتونيم يه نقطه ضعف ازش پيدا كنيم نشد كه نشد. :image177: تو سر خودم

واقعا كه كارتون حرف نداره. آقا ما هم مي خوايم شما را بزنيم. تشريف بياريد جلو

:35::35::35::35::35::35::35::35::35::35::35::35::35::35::35::35:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مجموعه عظیمی گردآوری شده واقعا جای تقدیر وتشکر داره واقعا می تونه به خیلی ها این بسته کمک کنه تبریک می گم حجت جان واقعا پروژه زمان بر و سنگینی بوده امیدوارم با استقبال کاربران خستگی از تنت در بیاد

تبریک می گم به تیم جوملا فرم

:1:

اقا حجت مرسی از زحمتتون

فقط این کار یکم تداخل نداره با شعار افزونه هاتون...؟؟؟!!!:auau:

تائید میشه!!!!!!!

شما توی شعار سایت افزونه ها نوشتید اینترنت رو از دست دزدان پاک میکنیم ولی خود شما.............................!!!!!!

جای تاسف داره

آقا بنده هم به نوبه خودم تبریک میگم ...:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

با سلام خدمت دوستان...

اقا حجت عزیز

صمیمانه تبریک می گم

مشخصه که کار عظیمی انجام شده...

فقط یه سوال

ما که تهران نیستیم و نمی تونیم برای نمایشگاه بیاییم، چیکار کنیم؟؟؟

طبعاً فروش این بسته منحصربه نمایشگاه نیست. برای ارسال به تمامی نقاط ایران هیچ مشکلی وجود نداره. پکیج بصورت پست سفارشی برای خریداران محترم ارسال خواهد شد.( هزینه پست هم رایگان هست!)

اقا حجت مرسی از زحمتتون

فقط این کار یکم تداخل نداره با شعار افزونه هاتون...؟؟؟!!!

به هیچ وجه..دقیقا در راستای همون شعاره!

چون در این بسته هیچگونه افزونه تجاری قرار داده نشده. هرچیزی که هست و نیست .کار رایگان شرکتهای توسعه دهنده ی جوملایی دنیا بوده و بس!!!

و یکی از حسنهای بزرگ دیگر این بسته هم همینه که هیچگونه بسته ی نال شده، کرک شده، مخرب و یا غیرمجاز داخلش گنجونده نشده. دقیقا تمام محصولاتی که در جوملای جهانی و مابقی سایتها به رایگان قرار داده شده، در این بسته هم ارشیو شده.

تائید میشه!!!!!!!

شما توی شعار سایت افزونه ها نوشتید اینترنت رو از دست دزدان پاک میکنیم ولی خود شما.............................!!!!!!

جای تاسف داره

خیلی جالبه .چون من هم دو چندان از این حس رو دارم نسبت به شما و برای شما!!! (جنابpckavir محترم!)

با این حرفها کسی خراب نمیشه.عزیزدلم. چهره ی مارو شما درست نکردی که بتونید با این حرفهاتون خرابش کنی... بیخودی خودتون رو خسته نکنین...از من نمیتونی آتو بگیری گلپسر!!!!

:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

با سلام

واقعا کار بزرگیه و جمع اوری این همه ارشیو کار خیلی سختیه.

خرید انلاین نداره این پکیجتون؟؟

انشالله تا امروز یا فردا پرداخت آنلاین اوکی خواهد شد...

برادرای عزیز و گلم حالا چرا افتادید به جون هم قراردادن افزونه مطلب و ... در هرجایی باذکر منبع ومعرفی نویسنده دزدی نیست وکارزشتی هم نیست اینترنت خیلی وسیعه من یه مطلب یا افزونه ای رو تو یه سایت ویا وبلاگی مبینم و حس می کنم که بدرد بخوره چه اشکالی داره برای استفاده دیگران باذکرمنبع اونو قراربدم تا دیگران هم از اون استفاده کنند.بالاخره هر سایتی مخاطب خودشو داره من اگه تو یه سایتی میرم قرار نیست همه ایران تو اون سایت برن اصلا بخشی فلسفه اینترنت هم همینه به اشتراک گذاری مطالب . یا این کاری رو که این دوستان کردن یه سری مطلب وافزونه مفید و تو یه پکیج جمع کردند تا مردم راحت تر بتونن بهش دسترسی پیداکنند.حالا اگه مبلغی هم دارن بابتش می گیرند به خاطر اینه که بالاخره روش زحمت کشیدند و وقت گذاشتند.به نظر من که قابل تحسینه هر کی ناراحته نخره / دیگه چرا تیکه میندازید بنده های خدا

[/url]با این حرفها کسی خراب نمیشه.عزیزدلم. چهره ی مارو شما درست نکردی که بتونید با این حرفهاتون خرابش کنی... بیخودی خودتون رو خسته نکنین...از من نمیتونی آتو بگیری گلپسر!!!!

:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

آقای مردانه زاده عزیز

شما همیشه سوالاتی رو که نمی تونید جواب بدید رو با این نوع برخورد پاسخ می دید...

شما برای بنده متاسفید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه بپرسم از چه جهت:::شاید چیزی هست که خودم ازش بی خبرم.

کسی قصد خراب کردن شمارو نداره. فقط می خواستم مسئله شعاری که توی هر جا رسیدید گذاشتید، برای خودم روشن بشه::: همین!!!

بنده توهینی نکردم که شما اینگونه پاسخ میدید:::

لطفا اگه میتونید روشن پاسخ بدید و از سفسطه خودداری کنید!!!!!!!

سلام

مثل اینکه من دیر رسیدم | :hooom:

حجت جان با این که من میدونستم چیه ولی دهنم باز موند :5::5::5:

مرسی مرسی مرسی

فقط میتونم بگم

زنده باد ایران :auizz3ffy9vla57584x | زنده باد جوملای ایران :1:

هدیه ما رو کی میدی ؟ :128fs318181:

آقای مردانه زاده عزیز

شما همیشه سوالاتی رو که نمی تونید جواب بدید رو با این نوع برخورد پاسخ می دید...

شما برای بنده متاسفید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه بپرسم از چه جهت:::شاید چیزی هست که خودم ازش بی خبرم.

کسی قصد خراب کردن شمارو نداره. فقط می خواستم مسئله شعاری که توی هر جا رسیدید گذاشتید، برای خودم روشن بشه::: همین!!!

بنده توهینی نکردم که شما اینگونه پاسخ میدید:::

لطفا اگه میتونید روشن پاسخ بدید و از سفسطه خودداری کنید!!!!!!!

بنده به شخصه با سوال پرسیدن هیچگونه مشکلی ندارم و همیشه هم خوشحال میشم کسی از سوءتفاهمات. برای خودش کینه نسازه و باعث دلخوری فی مابین نشه.

نمونه ش هم این بوده .به سوال جناب علیرضا .پاسخ داده شد بدون هیچ عکس العملی...

اما شما طبق دو مرتبه ی قبل بدون نگاه کردن به درستی و غلطی حرفتون ، همچنان هدف تخریبی خودتون رو در پیش گرفتید و بس!

هر وقت یک هدیه بزرگ و یا یک کار عالی تو انجمن ارائه میشه یک یا چند نفر زود ثبت نام میکنند وپست های بودار منتشر میکنند....:auau::auau::auau: ما که نمیدونم چرا ؟؟؟؟؟:yeah::yeah:

بنده به شخصه با سوال پرسیدن هیچگونه مشکلی ندارم و همیشه هم خوشحال میشم کسی از سوءتفاهمات. برای خودش کینه نسازه و باعث دلخوری فی مابین نشه.

نمونه ش هم این بوده .به سوال جناب علیرضا .پاسخ داده شد بدون هیچ عکس العملی...

اما شما طبق دو مرتبه ی قبل بدون نگاه کردن به درستی و غلطی حرفتون ، همچنان هدف تخریبی خودتون رو در پیش گرفتید و بس!

بنظر شما بنده متوجه حرفم نمیشم فقط شما میفهمی چی میگی دیگه!!!!!!!!!!

هر وقت یک هدیه بزرگ و یا یک کار عالی تو انجمن ارائه میشه یک یا چند نفر زود ثبت نام میکنند وپست های بودار منتشر میکنند....:auau::auau::auau: ما که نمیدونم چرا ؟؟؟؟؟:yeah::yeah:

شما همون بهتر که ندونی!!!!!!!!! تهمت زدن خیلی راحت نه!!!!!!

شما به تاریخ عضویت بنده یه نگاه میکردی این حرف رو نمیزدی.

سلام

مثل اینکه من دیر رسیدم | :hooom:

حجت جان با این که من میدونستم چیه ولی دهنم باز موند :5::5::5:

مرسی مرسی مرسی

فقط میتونم بگم

زنده باد ایران :auizz3ffy9vla57584x | زنده باد جوملای ایران :1:

هدیه ما رو کی میدی ؟ :128fs318181:

pckavir شما هر وقت امدی تو این انجمن جز توهین به اشخاص کاری نکردی!!

به دلیل توهین و برخود بد شما با مدیران انجمن به مدت 10 روز از انجمن اخراج میشوید تا بدون اطلاع از موضوعی تهمت به کسی نزنید

جناب مهندس مردانه زاده با این کارتون دست دزدایی که پول مردم رو به خاطر چند افزونه رایگان می کشن بالا قطع کردین.

زحمتی که شما برای این مجموعه کشیدین رو فقط حرفه ای هاا می دونن.و اون مبلغی که برای این مجموعه انتخاب کردین در قبال فقط زمانی که برای این مجموعه صرف شده خیلی نا چیزه حالا طراحی و کار بر روی مجموعه بماند ....

ازتون به خاطر همه زحماتتون تشکر می کنم.

ان شالله هلو پیوند شده با میوه دیگر ببینیم.

اما این رو بگم همه کاربران این انجمن منتظر یه هدیه از طرف شما هستند.

:D

کاری عالی و شایسته تقدیر است:25:

به نظر من مبلغی که گذاشتید برای این بسته، نیت خیر شما را در ارتقای جوملای ایران نشون میده که بدون چشم داشت مالی انجام شده است، چرا که اگر غیر از این می بود مبلغ بسیار بالایی در نظر میگرفتید.

با سپاس از زحمات شما

امیدوارم همیشه در کارهایتان موفق باشید.

آقا حجت که پاسخ ما رو نمیدند:auau:

ولی درکل عرض کنم کاره خوبیه در مورد قیمت هم قیمتش مناسب هست ولی برای دانشجوها کمی...

در کل ممنون بابت زحماتتون

موفق باشید:dadad4:

آقا حجت که پاسخ ما رو نمیدند:auau:

ولی درکل عرض کنم کاره خوبیه در مورد قیمت هم قیمتش مناسب هست ولی برای دانشجوها کمی...

در کل ممنون بابت زحماتتون

موفق باشید

والله این روزا پولدارترین قشر ، قشر دانشجوها هستند!!!

ماشالله با پولهای میلیونی ای که دانشجوهای عزیز میدن به دانشگاها، دیگه اینها سکه ی ته جیبشونه...!book]:ds6a5d:!book]

ارسال شده در (ویرایش شده)

بـــــــــــــــــــــــازمــــــــــــ مــــــــــــــــــــثل هــــــــــــــمیشه بترکوننننننننننننننننن

دمت گرم داداش ایشالا همیشه بترکونیو همیشه پله های ترقی طی کنی خیلی حال کردم دمت گرممممممممممممممgift:1::1:

ویرایش شده در توسط saman etasi

دوست عزیز pckavir بنده از زمان عضویت شما خبر دارم ولی ارسال هائی که به تعداد انگشتان دست نمیرسه از آن زمان یعنی اینکه شما یک مصرف کننده صرف بوده اید و با این حال نیز سعی دارید برای کسانی که وقت و زمان خود را صرف کارهای بزرگ و کمک به شما میکنند نظر خود را تحمیل کنید و یا با صحبت های خود ایشان و کارشان را کوچک بشمارید....

موفق باشید و پایدار

درود

واقعا جوملا را با طعم هلو میشه خورد . :thanks::thanks::a2d3::a2d3:

همیشه موفق و سربلند باشید

واقعا جای تشکر و تحصین داره این حرکتتون و من هم به نوبه ی خودم بهتون خسته نباشید میگم.

ولی حقیقتش من قبل از اینکه اعلام کنید رابین چیه و چه حرکت بزرگی انجام دادید فکر میکردم در حال ساخت یک کامپوننت یا فریم ورک بومی با امکانات مورد نیاز داخلی هستید که البته هنوز هم میشه روی یه همچین چیزی کار کرد.

درهر صورت حرکت بسیار بزرگی بود و جای بسی تشکر داره!

:yeah::yeah::yeah::yeah:

آقا حجت آره دیگه از بس این دانشگاه ها از ما دارند پول میگردند همه فکر میکنند ما پول داریم:auau:

باور کنید دانشجو هایی هستند که حتی پول ...

بازم عرض میکنم

کارتونخوب بیست عالیی معرکه بود.پولش هم خوب مناسب با انصاف بود هری نباشه زحمت زیادی بابتش رفته

در کل ممنون که جواب دادید:35:

پیروز و پایدار باشد:128fs318181: