حجت مردانه زاده

شماهم جوملا راباطعم هلو بخورید*گنجینه رابین 2012منتشر شد*7سال جوملای جهان دردستان شما

109 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به هیچ وجه..دقیقا در راستای همون شعاره!

چون در این بسته هیچگونه افزونه تجاری قرار داده نشده. هرچیزی که هست و نیست .کار رایگان شرکتهای توسعه دهنده ی جوملایی دنیا بوده و بس!!!

و یکی از حسنهای بزرگ دیگر این بسته هم همینه که هیچگونه بسته ی نال شده، کرک شده، مخرب و یا غیرمجاز داخلش گنجونده نشده. دقیقا تمام محصولاتی که در جوملای جهانی و مابقی سایتها به رایگان قرار داده شده، در این بسته هم ارشیو شده.

بسیار عالیست.موفق و پیروز باشید...gift

آقا حجت شرمنده

من میخام این بسته را تهیه کنم و از طرفی هفته دیگه نمیتونم بیام تهران وهمچنین میخام از تخفیف نمایشگاه هم برخوردار بشم

حالا شما بگو چی کار کنیم

خرید آنلاین نداری حاجی

آقا حجت شرمنده

من میخام این بسته را تهیه کنم و از طرفی هفته دیگه نمیتونم بیام تهران وهمچنین میخام از تخفیف نمایشگاه هم برخوردار بشم

حالا شما بگو چی کار کنیم

خرید آنلاین نداری حاجی

سلام علیکم برادر گرامی...

هیچ مشکلی نیست.شما الان خرید رو انجام میدید. و بسته برای شما بطور رایگان ارسال خواهد شد.

پرداخت آنلاین هم اوکی هست...

در بخش مربوطه مشاهده کنید.در زیر سایت هم ماژول پرداختش قرار داده شده.

ضمناً تخفیف و همچنین شرکت در قرعه کشی هم خواهید شد.

چون ملاک خریده و نه حضور یا عدم حضور در نمایشگاه. تا آخرین روز نمایشگاه اگر خرید داشته باشین.شامل اون تخفیفها خواهید شد.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

حجت جان هدیه ما رو کی میدی ؟

منتظریما

عجب داستانــــــــــــــــــــــی شده ها!!! :image177: fightfightfight

لعنت برشیطون!! مثل اینکه میخوای یه چندروزی بلاکت کنما،!

کچلمون کردیــــــا!!!:image177::13:bitarbiatbitarbiatbitarbiatbitarbiatbitarbiat

:oom::oom::oom::oom:

ولی ناراحت نشو ، چون دوست دارم میگم !

به زودی میبینمت

باهم صحبت میکنیم

من که خیلی خوش حالم giftgift:thanks::thanks::25::25:

:1::auizz3ffy9vla57584x:1:

سلام به دوستان

یه سوالی داشتم که با پیام خصوصی به مدیران هم نتونستم به جوابش برسم. ایا مجموعه رابین در نمایشگاه به فروش میرسد یا خیر؟

سلام به دوستان

یه سوالی داشتم که با پیام خصوصی به مدیران هم نتونستم به جوابش برسم. ایا مجموعه رابین در نمایشگاه به فروش میرسد یا خیر؟

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

برای خرید مجموعه میتونید از طریق سایت رابین اقدام کنید

سلام به دوستان

با سلام...

بله دوست عزیز .مجموعه رابین به همراه دو مجموعه دیگر در 4روز حضور در نمایشگاه، به فروش خواهید رسید.در حال حاضر میتونید برای سفارش از طریق سایت اقدام کنید.

موفق باشید و سربنلد یا حق

بعد از عرض سلام و درود و ارادت خدمت دوستان عزیز جوملا فروم علی الخصوص مهندس حجت مردانه زاده عزیز

چند مدتی هست که از دور به انجمن نگاه می کنم

واقعا متشکرم به خاطر اینکه وقت و انرژی خودتون رو برای پیشبرد و پیشرفت جوملا در ایران صرف می کنید

و گوارای وجودتون باشه هر آنچه که به واسطه این کار بع دست می آورید . هم از بعد مادی و هم از بعد معنوی

بنده به خود می بالم که می توانم شما بزرگواران را دوست خود خطاب نمایم

موفق و پایدار باشید

آقا حجت ماشالا واقعا ترکوندی!

دمت گرم واقعا جای همچین مجموعه ای خالی بود برای جوملا کاران

یه خسته نباشید و دست مریزاد ویژه به شما دوست عزیز

با بهترین آرزوها gift

با سلام...

بله دوست عزیز .مجموعه رابین به همراه دو مجموعه دیگر در 4روز حضور در نمایشگاه، به فروش خواهید رسید.در حال حاضر میتونید برای سفارش از طریق سایت اقدام کنید.

موفق باشید و سربنلد یا حق

اگر در نمایشگاه میشه خرید ( با پول نقد ) در کدوم غرفه؟

سلام

خدمت استاد

یه سوال برای افرادی که به خاطر درس و امتحان و.... نمی توانند به نمایشگاه بیایند

آیا امکان خرید پستی وجود دارید

با تشکر

با سلام....

خدمت عزیزان ....

سفارش بصورت اینترنتی هست و در زمان نمایشگاه رد محل نمایشگاه هم انجام خواهد شد.

دوستانی هم که مایل ببه تهیه پکیج هستند، بسته رو سفارش میدهند و بسته با هزینه پست رایگان برای اونها ارسال میشه.

جناب مردانه زاده از زحمات شما در تهیه این پکیج سپاسگذارم gift

من که تهران خواهم آمد شاید فردا شاید هم پس فردا خدمتتان خواهم بود

از حالا یه پکیج برامون کنار بگذارید:25:

حجت سرش شلوغه ........ داره رابین رو واسه کاربرا توضیح میده

حجت جان من هم دیروز و هم مروز پرداخت انلاین رو زدم موقع برگشت از زرین پال خطای تراکنش میده

لطفای بررسی کنید :)

ارسال شده در (ویرایش شده)

458008_256513361144365_1188371003_o.jpg

دوستان برای موفقیت رابین صفحه ای ساختم تا با انتشار اون این پروژه رو جهانی تر کنیم (( لایک یادتون نره))

البیته با اجازه آقا حجت عزیز:yeah:

http://www.facebook.com/pages/Rabin/256511587811209?ref=hl

ویرایش شده در توسط hadi2

سلام من یک سوال داشتم تمام این افزونه ها و قالب ها به صورت تجاری و قانونی خریداری شده اند ؟ پس چطور میشه همگی جمعشون اینقدر ارزون باشه و نیازی به ثبت شدن نام سایت استفاده کننده نیست لطفا توضیح بدید ممنونم

آقا حجت یه خسته نباشید ویژه مخصوص خودتون:دی

امروز اومدم نمایشگاه وافعا دیدم چقدر زحمت میکشین 2 دقیقه هم سرتون خلوت نشد بیایم یه عکس بگریم :(