حجت مردانه زاده

شماهم جوملا راباطعم هلو بخورید*گنجینه رابین 2012منتشر شد*7سال جوملای جهان دردستان شما

109 پست در این موضوع

سلام

استاد من پرداخت انلاین انجام دادم ولی آدرس پستی از من نگرفت توی قسمت پیام شما آدرس را نوشتم

آیا با این کار بسته برایم پست میشه؟

شماره فاکتور و... را براتون پیام خصوصی گذاشتم

یا علی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

من هم این بسته رو انلاین خرید کردم. ادرسم تو قسمت پیام براتون فرستادم.

فقط چند روزه میرسه دستمون؟؟

سلام من یک سوال داشتم تمام این افزونه ها و قالب ها به صورت تجاری و قانونی خریداری شده اند ؟ پس چطور میشه همگی جمعشون اینقدر ارزون باشه و نیازی به ثبت شدن نام سایت استفاده کننده نیست لطفا توضیح بدید ممنونم

با سلام

در این پکیج کلیه افزونه های رایگان جوملا جمع آوری شده و هیچگونه افزونه تجاری و یا نال شده داخل پکیج موجود نیست

با سلام

با سلام

پکیج ها از شنبه شروع به ارسال میشن و هفته پیش رو به امید خدا به دست دوستان عزیز خواهند رسید

با سلام

دوستان من فراموش کردم که پلاک و طبقه رو تو آدرسم بنویسم ، کجا میتونم اضافه کنم؟

از طرفی هر چی به شماره تماسی که در سایت زنگ میزنم کسی پاسخگو نیست

امکانش هیت شماره رسید را براتون پیغام خصوصی بذارم تا برام ادیت کنید؟؟

ممنون

با سلام

استاد من پرداخت انلاین انجام دادم ولی آدرس پستی از من نگرفت توی قسمت پیام شما آدرس را نوشتم

آیا با این کار بسته برایم پست میشه؟

شماره فاکتور و... را براتون پیام خصوصی گذاشتم

یا علی

با سلام

اطلاعات دریافت شد.انشالله در طی همین هفته به ترتیب سفارشات ، بسته ها به پست تحویل داده میشه و در اختیار شما قرارداده میشه...

با سلام

دوستان من فراموش کردم که پلاک و طبقه رو تو آدرسم بنویسم ، کجا میتونم اضافه کنم؟

از طرفی هر چی به شماره تماسی که در سایت زنگ میزنم کسی پاسخگو نیست

امکانش هیت شماره رسید را براتون پیغام خصوصی بذارم تا برام ادیت کنید؟؟

ممنون

شماره ها که فعال هستند، دوست عزیز!!

لطفاً اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر ثبت کنید.

http://www.rabin-group.ir/%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4.html

موفق باشید و سربلند

یا حق

سلام

من هم روز دوم اومدم نمایشگاه ثبت نام کردم و همون شب واریز کردم قرار بود دوروزه پست بشه اما الان 5روزه هنوز نرسیده لطفا برسی کنید

ممنون ومتشکر

فتاح پور

سلام

من هم روز دوم اومدم نمایشگاه ثبت نام کردم و همون شب واریز کردم قرار بود دوروزه پست بشه اما الان 5روزه هنوز نرسیده لطفا برسی کنید

ممنون ومتشکر

فتاح پور

سلام

منتظر باشید همه بسته ها ارسال میشه و به دست دوستان عزیز میرسه به علت حجم بالای سفارشات یکم وقت گیر هست

جناب سالار عزیز.

تاجایی که بنده خاطر دارم، به هیچ عزیزی قول دوروزه و یا یکروزه داده نشده.و به همه عرض کردیم به ترتیب سفارشات در طی همین هفته ارسال خواهد شد.

موفق باشید و سربلند

یا حق

با سلام جناب آقای حجت شما نفرمودین اون آقای محترمی که داشت ثبت نام میکرد فرمودند که حتی (در تهران را با پیک میفرستیم)به هر حال بحث را در این باره ادامه ندیم

و اما یه پیشنهادمن که ثبت نام کردم یک شماره به من دادندمثل 1019

شما لطف کنید و در این جا اطلاع رسانی کنید که مثلا از شماره 1010 تاشماره 1080 امروز برای شما ارسال شد

یا روز شنبه از شماره 000000 تا شماره 00000 یکشنبه از 111111تا 11111 و دوشنبه از 3333 تا 33333 بسته پستی ارسال می شود

یا اینکه ارسالهای امروزبه آدرس آقایان ..... و ...... و..... و.......انجام شد

بالاخره یه جوری اطلاع رسانی کنید دیگه این کلمه بزودی یعنی از الان تااااااااااااااااااااا یک روز یک هفته یک ماه یا .....:dadad4::33:

ممنون و متشکر

سلام

آقای مردانه زاد من بسته رو خریدم منتها هنوز به آدرسم ارسال نشده

سلام

خسته نباشید

16 روز از خرید من گذشته

هنوز بسته پست نشده واسم:bala:

کلا اقدامی واسه ارسال پکیج ها کردین ؟

پیغام خصوصی دادم،ایمیل دادم جواب ندادین.

اینجا مطرح کردم.

ممنون میشم پاسخ بدین

سلام جناب مردانه زاده

ممنون از زحمات شما

بسته رابین من رسید

باتشکر

با سلام....

دوستان عزیز همانطور که در تماسهای تلفنی شما هم به خدمتان عرض شد. به دلیل حجم بالای سفارشات و حجم بالای دیتای مجموعه، و زمان بر بودن آماده سازی این مجموعه ؛ از روز اول ( نمایشگاه) به ترتیب سفارشاتی که قبل از نمایشگاه انجام شده بود، تا به امروز به ترتیب سفارشات، ترتیب اثر داده شد.و بالاخره امروز تمامی بسته ها ارسال آنها نهایی گردید و هم اکنون هیچ سفارش ارسال شده ای نداریم!

با تشکر از حمایت دوستان گرامی...

امیدواریم که بتونیم باز هم حرکتهای اینجنینی و بزرگ انجام بدیم...

ضمناً چون تعدادی از عزیزان سفارش دهنده هنوز مرحله پایانی سفارش خود را انجام ندادند( پرداخت و تکمیل فرآیند خرید) برای قرعه کشی لایسنس یکساله کامپوننت آر اس سئو کمی صبر میکنیم.انشالله بزودی قرعه کشی انجام و نتیجه ی آن در همین تاپیک و از طریق ایمیل به خریداران گرامی اطلاعرسانی خواهد شد.

موفق و سربلند و پایدار باشید

ممنون آقای مردانه زاده

می خواستم بنویسم که بسته من کی بدستم می رسد که پستچی وارد شد و همین الان بسته را دریافت کردم:128fs318181:gift

ممنون آقای مردانه زاده

می خواستم بنویسم که بسته من کی بدستم می رسد که پستچی وارد شد و همین الان بسته را دریافت کردم:128fs318181:gift

عجب.....

پس رفتگان اون پستچی رو رحمت کنه؛ چون نزدیک بود یه چندتا فحش و بد و بیراه آبدار نصیبمون کنید، که دیگه نشد!!!:5::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::5:

پکیج من نیز امروز به دستم رسید.ممنون.

ولی چرا دی وی دی چهارم دی وی دی خامه؟

هیچ لیبلی هم روی دی وی دی چهارم من نیست:21:

حالا با سیستم های دیگه هم تست میکنم(شاید ایراد از دی وی دی رام من باشه چون یه مقدار ضعیف شده)

سلام

ولی همچنان هیچی به دست من نرسیده !!!

سلام منتظر باشید حتما بسته ها به دستتون میرسه مهندس مردانه زاده اعلام کردن که همه بسته ها رو ارسال کردن

ارسال شده در (ویرایش شده)

کیج من نیز امروز به دستم رسید.ممنون.

ولی چرا دی وی دی چهارم دی وی دی خامه؟

هیچ لیبلی هم روی دی وی دی چهارم من نیست:21:

حالا با سیستم های دیگه هم تست میکنم(شاید ایراد از دی وی دی رام من باشه چون یه مقدار ضعیف شده)

با سلام..

خام نیست دوست عزیز.

دی وی دی چهارم چون حاوی قالبهاست و دی وی دی 8.4 گیگی هست. 3دی وی دی دیگر .دی وی دی های 4.7 گیگی هستند!

علت لیبل نزدن هم در پکیج توضیح داده شده. نخواستیم که بسته بصورت کدشده و اورجینال در اختیارتون قرار بگیره که نتونید در سیستم دیگری استفاده بکنید!! خواهستیم باز باشه که در استفاده از اون راحت باشید!!!

روی سیستم دیگر هم تست بفرمایید. اگر دی وی دی محتوا نداشت یا بالا نیامد و...بفرمایید تا بسته ی دیگری ارسال شود. ( خلاصه احتمال داره مشکلی وجود داشته باشه!)

سلام

ولی همچنان هیچی به دست من نرسیده !!!

تمامی بسته ها 4روزی میشه که ارسال شده اند . دوستان عزیزی که هنوز بسته ها به دستشون نرسیده با بنده تماس بگیرند تا کد پیگیری مرسوله در اختیارشون قرار داده بشه. چون از روز شنبه هیچ بسته ای در حوزه ی پستی گیلان موجود نیست .و تماماً به مراکز استانهای سفارش داده شده منتقل شده و قصور از حوزه ی پستی شهرستان موردنظر هست.نه از جانب ما!!

موفق باشید و سربلند

یا حق

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

خیلی خیلی عـــــــالی بود ! به دستم رسید ! ممنون استاد عزیز