حجت مردانه زاده

دانلودکامپوننت فارسی پشتیبانگیری Akeeba Backup(بهترین ترجمه)

24 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

گروه جوملای ایران به همراه گروه جومفا قصد دارد که با گردآوری آرشیوی بی نظیر از افزونه های مهم و کاربردی جوملا با بهترین کیفیت در ترجمه و بهینه سازی ، خدمتی دیگر را به جامعه ی جوملا ایران ارائه نماید.

استراتژی ما این خواهد بود که بهترین افزونه ها را با بهترین ترجمه و شیوایی در بیان کلام ، در اختیار همهی استفاده کنندگان سیستم قدرتمند مدیریت متحوای جوملا در ایران قرار دهیم.

در همین راستا اولین افزونه ی خود را منتشر کرده و امیدواریم که موجبات رضایت شما کاربران عزیز را فراهم بیاوریم.

کامپوننت آکیبا بکآپ کاری توسط دوست عزیزمان جناب آقای مسعود حکمی فرد (emperor69) بطور کامل از ابتدا ترجمه شده است. و به جرات میتوان گفت که بهترین و روانترین ترجمه ی ارائه شده در بین سایر ترجمه هاست.

مسایل مربوط به اشکالات احتمالی در سیستم را ، در همین تاپیک طرح بفرمایید .تا برای راهنمایی رفع اشکال بوجودآمده راهنماییهای لازم را انجام دهیم.

با تشکر

موفق و سربلند وپایدار باشید

یا حق

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تبریک میگم و تشکر از مسعود عزیز که زحمت زیادی کشیدند .. واقعا اولین ترجمه انجمن یک شاهکار به تمام معناست که در اختیار عزیزان قرار میگیره تا خدمتی کوچک به همه کاربران انجمن جوملای ایران کرده باشیم.ممنونم جناب مردانه و مسعود عزیز

این که ترجمه نشده؟!!!

ترجمه شده. پوشه ی translation بسته نصبی رو مشاهده کنید کاملا مشهوده.

این دیگه چه شکلی شه من تو 2.5 نصب کردم

با موفقیت هم نصب شد

و الان در حال بکپاپ گیری هست

یعنی الان بکاپی که بگیره بدرد نمی خوره ؟؟

با سلام

این کامپوننت ترجمه شده اما فایل ترجمه شده درست آدرس دهی نشده و وقتی نصب میشه کاملا لاتین هست

لطفا بررسی کنید.gift

سلام.

کسی برا جوملا 2.5 تست کرده؟

یا اصلا برای جوملا 2.5 به فارسی ترجمه شده؟

سلام.

کسی برا جوملا 2.5 تست کرده؟

یا اصلا برای جوملا 2.5 به فارسی ترجمه شده؟

لینک : http://joomlaforum.ir/showthread.php/5226-Akeeba-Backup-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-3.6.2-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C

سلام

من یه فایل پشتیبانی از سایت گرفتم با همین نرم افزار و همین نسخه

سایت رو پاک کردم دوباره نصب کردم

الان باید چطور فایل رو برگردونم ؟

توی مسیر administrator/components/com_akeeba

فایل رو آپلود کردم

ولی توی لسیت فایل های پشتیبان گرفته شده نشونش نمیده !

خواهشاً راهنمایی بفرمایید

سلام

من یه فایل پشتیبانی از سایت گرفتم با همین نرم افزار و همین نسخه

سایت رو پاک کردم دوباره نصب کردم

الان باید چطور فایل رو برگردونم ؟

توی مسیر administrator/components/com_akeeba

فایل رو آپلود کردم

ولی توی لسیت فایل های پشتیبان گرفته شده نشونش نمیده !

خواهشاً راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز

شما باید فایلی که با آکبا ساختید رو در روت سایت آپلود کنید سپس از حالت فشرده خارج کرده سپس اقدام به نصب کنید(مانند نصب جوملا) پس از نصب سایت رو به همان صورت که پکاب گرفتید در اختیار خواهید داشت و نیازی به نصب جوملا جداگانه نمیباشد

موفق باشید

سلام دوست عزیز

شما باید فایلی که با آکبا ساختید رو در روت سایت آپلود کنید سپس از حالت فشرده خارج کرده سپس اقدام به نصب کنید(مانند نصب جوملا) پس از نصب سایت رو به همان صورت که پکاب گرفتید در اختیار خواهید داشت و نیازی به نصب جوملا جداگانه نمیباشد

موفق باشید

سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون

من از کل سایت بک آپ نگرفتم

تنظیم کردم که فقط از دیتابیس sql بک آپ گرفته بشه

خروجی هم به من یه فایل site-www.-20130601-204246.sql رو داده

که شامل تمام مطالب و اطلاعات دیتابیس و یوزر ها هستش وقتی با نوت پد بازش میکنم

توی phpmyadmin هم امپورت نمیشه

باید بک آپ کلی می گرفتید دوست عزیز

حالا میشه یه کارایی انجام داد اینکه اون افزونه هایی که نصب کرده بودید را دوباره روی این جوملای خودتون نصب کنید تا بگم چی میشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام ،

نصب کردم عزیز

یه بک آپ از قبل داشتم ولی بک آپ جدیده حاوی اطلاعات متن و یوزر کاربرای جدید و خیلی داده های دیگست

راستش من مشکلم اینه که با نصب یه افزونه چت کل سایت انگلیسی میشه و موقعیتش میره سمت چپ هرکاری هم میکنم درست نمیشه که نمیشه...

بک آپ sql رو که گرفتم برمیگردونم دوباره انگلیسی میشه...

آدرس سایت میشه

index.php/en

من برام فقط تیبل content که مطالب سایت توشه و تیبل یوزر پسورد کاربرام مهمه اگر بتونم توی همون بک آپ خراب همین دوتا تیبل رو هم برگردونم کارم راه میوفته...

ویرایش شده در توسط zolfaghar

به قسمت phpmyadmin هاست خودتون برید و از انجا import کنید فقط قبلش یک بک اپ کلی از سایت بگیرید نه ا sql تنها

دوست عزیز ممنونم از پاسختون،

ولی من اینقده هم دیگه نا بلد نیستم ...

عرض کردم بک آپ رو که بر میگردونم دوباره سایت تبدیل میشه به انگلیسی.

میخواستم فقط دو تا تیبل مطالب و یوزر پسورد ها رو برگردونم

چون یه تیبل توی سایت خراب بود که باعث خرابی کل سایت میشد ولی نمیدونسیتم کدومشه...

محتوای تیبل رو برمیگردوندم جواب نمیداد،

راهش این بود که باید محتوای تیبل مورد نظر مثله Users رو توی Pphpmyadmin پاک میکردم، بعدش محتوای تیبل جدید رو ایمپورت میکردم.

شکر خدا مشکل حل شد.

آقا به نظر شما قالب هایی که با لایسنس برای یک دامنه هستند اگر با این برنامه پشتیبان بگیریم ، روی سایت دیگه ریستور کنیم کار میکنه ؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

اره در بک اپ گیری که فرقی ایجاد نمی کنه

یعنی دیگه نمیخواد 100 هزار بدیم برا لایسنس روی یک دامنه دیگه ؟

یعنی دیگه نمیخواد 100 هزار بدیم برا لایسنس روی یک دامنه دیگه ؟

خیر کار نمیکنه . لایسنس به محض آپ شدن توی هاست جدید فعال میشه . شما فرقی نمیکنه از چه روشی بکاپ بگیرید . وقتی لایسنس بروی یک دامنه ست شده باشه روی دامنه دیگه قابل استفاده نیست

این ارور را می دهد

AEAbstractDump :: Database Error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OPTION SQL_BIG_SELECTS=1' at line 1 SQL=SET OPTION SQL_BIG_SELECTS=1

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری