joom

آموزش ساختن صفحه سایت در فیس بوک

36 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من میخوام مثل سایت جومینا صقحه ف ب برای سایتم بسازم میشه کمکم کنید؟

www.سایت ف ب.com/joominair

می خوام دقیقا اینجوری بسازممن تا به حال با این سایت کار نکردم لطفا مبتدی بارانه بگید و میخوام مثل همین جومینا آخر ادرس سایت ف ب اسم سایت من رو بزنه یعنی بدین شکل

www.سایت ف ب.com/mysite

ممنون

ویرایش شده در توسط blazhel

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز برید به ف ی س ب و ک ویک اکانت بسازین ونام اکانت رو ادرس سایت خودتون قرار بدین تابه این صورت در بیادبه همین راحتی

ممنون

ولی میگ هیچی بلد نیستم میشه با عکس آموزش بدید؟

ممنون

دوست عزیز این تاپیک شما به نظر من جالب نیست اینو به این خاطر می گم که شما چه به فارسی و چه به انگلیسی و لینک نام سایتی رو آوردین که ممکن است باعث بروز مشکلاتی از قبیل فیل تر شدن انجمن شود. ساخت اکانت در اون سایت به راحتی ساختن همه اکانت ها در همه سایت هاست. امتحان کنید منفجر که نمی شوید.

ضمنا توصیه میکنم اون پست اول رو ویرایش کنید.

سلام

ویرایش کردم دوست من

باور کن از ساعت 10 صبح دارم ور میرم ولی مثل جومینا نشده که انتهاش فقط اسم سایت بیاد

ثبت نام میکنم انتهای سایت قیس بوک عدد میزنه نه اسم سایت!

خواهشا بزرگواری کنید آموزش بدید

دوست عزیز چی رو ویرایش کردی هنوز لغات و لینک ها و کلمات که هست. ضمنا برای اینکه نتیجه دلخواه رو بگیری سعی کن مثل اسم سایتت یک ایمیل تو جیمیل یا هرجای دیگه بسازی و در زمان ثبت نام از اون ایمیل استفاده کنی تا نام سایتت بعد از / بیاد.

:oom::oom::oom::oom::oom:

داداش آدررس سایت ف ب رو برداشتم دیگه!

میشه لطف رو بیشتر کنی با تصویر نشون بدی آموزشش رو؟

خواهشا

دوست عزیز به اسم سایت خودتو یک ایمیل یا جمیل بسازین بع با اون ایمیل برین ودر ف ب ثبت نام کنید بعد خود به خود به همون اسم می شه اوکی

دوست عزیز تو همون اکانتی که ساختی می گی عدد می ده وارد شد قسمت تنظیمات بعد برو اطلاعات پایه/ فیلد دوم یا سوم ازت می خواد که یک نام کاربری برای این پیج بسازی یا فعال کنی بعد از این کار آدرس پیج شما با نام کاربری شما که مسلما نام سایتت هست نمایش داده خواهد شد.

موفق باشی

نشد..نشد...نشد

میشه یکی از دوستان آموزش تصویری با عکس بسازه؟

بفرمایین اینم فیلم اموزش تغییر موردی که خواستین فقط فراموش نکنین فقط یک بار قابل تعویض است

نکته اگه روی قبل از تغییرات از شما خواست کدی رو برای شما اس ام اس کنه قبول کنید و کد ایران رو انتخاب و شماره موبایل خودتون رو وارد کنید براتون یک پیام میاد کد اون رو داخل صفحه موجود وارد کنید تا صفحه ویرایش باز بشه

لینک فیلم اموزشی

یا

http://jupload.ir/uploads/joomlaforum.ir_13547091891.swf

ممنون داداش گلم

خیلی لطف کردی به خدا

ببینید برای ساخت صفحه ویرایش باید مثل آموزش زیر اقدام کنم یا تفاوت داره؟

http://tortak.com/view/how-to-create-fan-page-in-facebook.html

دوست عزیز بنده تمام اپیک ها شما رو ویرایش کردم تا مشکل فیلترینگ پیش نیاد لطفادرانتخاب کلمات مناسب دقت کنید

دوست عزیز شما فقط کافیه در سایت ف ب ثبت نام کنید بعد اون فیلم اموزش رو ببینید مشکل حل می شه خیلی راحته اخه ساخت اکانت که کاری نداره

سرور گرامی جناب blazhel این آموزشی که شما گذاشتین مربوط به تغییر نام کاربری اکانت معمولی هست. ایشان پیج می خواهند درست کنند و صفحه تنظیمات پیج با اکانت معمولی تفاوت دارد.

دوست عزیز جناب joom اون فیلمی که گذاشتین همون روش صحیح پیج ساختنه ولی شما مشکلت پیج ساختن نبود مشکلت تا جایی که یادم هست آدرس پیجت بود که با یک عدد طولانی همراه بود. و برای اون هم راه حلی که من در پست قبلی دادم تنها راه حله

موفق باشید

ویرایش شده در توسط senator

دوست عزیز شما طریقه ساخت پیج ف ی س ب و ک در گوگل سرچ کنید با اموزش تصویری هستش

موفق باشید

دوست عزیز نام پیج ف ب همون نام کاربری است وازا ون میخ ونه تا جایی که می دونم بنده با همین روش پیج دادم حالا اگه راه بهتری سراغ دارین بگین دوستان استفاده کنن

جناب blazhel شما در حقیقت پیج شخصی ساختین نه بزینسی این دوتا خیلی فرق داره . شما در پیج شخصی می تونی دوستان رو ادد کنی ولی در پیج بیزنسی نمی تونی و گزینه پسند فقط برای شما نمایش داده می شه.

صفحه اول اون سایتی که اسمش رو هم نمی برم نحوه ساختن این دوتا جداست. اون سایتی که دوستمون در پست اول بهش اشاره کرده بودند و یک سایت جوملایی بود پیج بیزنسی زده بود و من هم بر همون اساس راهنمایی شون کردم

تشکر ممنون بله حق با شماست خیلی لطف کردین دوست عزیز

قبلش باید از این فرم ثبت نام کرده باشم؟

ویرایش

چیزی که ویرایش شده آدرس سای قیص چوک هستش

گوشه سمت راست رو میگم یا نیازی به این کار نیست؟

ویرایش شده در توسط joom

می دونی چیه من کم کم دارم به این تاپیک شما مشکوک می شم. شما که کاربر حرفه ای هستید آیا به عمد نام این سایت رو با لینک میاری یا دقت کافی نداری چندین بار به شما تذکر داده شد. چرا رعایت نمی کنید؟

:33:

عزیز میگم من هیچی بلد نیستم بعد شما میای و تهمت به بنده میزنی!

کسی از دوستان کمک نمیکنه؟

این موضوع به بلد بودن و بلد نبودن شما ربطی ندارد به شما چند بار تذکر داده شداز اسم سایت های که از نظر قانون جمهوری اسلامی ممنوع می باشند نباید استفاده کنید اون هم به دلیل رباتهایی هست که برای این موضوع کار می کنند و هر سایتی رو که این اسامی و لینک آن ها داخل ان باشد رو در لیت سیاه قرار می دهند و بعد می بینی یک انجمنی که اینقدر واسش زحمت کشیده شده بی دلیل فیلتر می شه حالا تا بخای شکایت کنی و ثابت کنی و رفع فیلتر کنی یک ماه باید بدوی.

من تهمت به شما نزدم گفتم دارم مشکوک می شم که چرا علی رغم تذکرات متعدد باز هم شما رعایت نمی کنی.

می دونی که انجمن جوملای ایران دشمن کم نداره پس حق بده که تمام حرکات زیر نظر باشه.

عزیزم همیشه دست شما نیست که نام لینک صفحه شما در این سایت دقیقا همونی باشه که خودتون انتخاب کردید. یه موقعی میبینید قبلا این اسم انتخاب شده و با این آدرس صفحه دیگری وجود داره که قبلا کس دیگه ساخته طبیعی هست که به صوردت خودکار انهای اسم شما یه شماره میذاره واسه اینکه با اون یکی قاطی نشه.پس شما هیچ کاری نمیتونید بکنید. مثل ساخت ایمیل هست که باید منحصر به فرد باشه. واسه اینکه مطمئن بشید همون آدرسی رو که میخواید رو بزنید اگه صفحه ای مجود بود پس مطمئن باشید دیگه نمیتونید اون رو بدون عدد مال خود کنید

من دوست ندارم موضوغ تایپیکم رو عوض کنم ولی باید موضوع روشن بشه به همین دلیل جواب شما رو میدم

این موضوع به بلد بودن و بلد نبودن شما ربطی ندارد به شما چند بار تذکر داده شداز اسم سایت های که از نظر قانون جمهوری اسلامی ممنوع می باشند نباید استفاده کنید اون هم به دلیل رباتهایی هست که برای این موضوع کار می کنند و هر سایتی رو که این اسامی و لینک آن ها داخل ان باشد رو در لیت سیاه قرار می دهند و بعد می بینی یک انجمنی که اینقدر واسش زحمت کشیده شده بی دلیل فیلتر می شه حالا تا بخای شکایت کنی و ثابت کنی و رفع فیلتر کنی یک ماه باید بدوی.

من تهمت به شما نزدم گفتم دارم مشکوک می شم که چرا علی رغم تذکرات متعدد باز هم شما رعایت نمی کنی.

می دونی که انجمن جوملای ایران دشمن کم نداره پس حق بده که تمام حرکات زیر نظر باشه.

اگر قرار بر این بود که سایت بر پایه این چیزها فیلتر بشه سایت زیر پس باید در اولویت اینکار باشه..چون همه جا نوشته قیص چوک

http://tortak.com/view/how-to-create-fan-page-in-facebook.html

پس فکر کنم صحبت شما با این سایت یکی نیست!

در مورد تهمت زدنتون باید بگم که الان هم میگم شما به بنده همچنان تهمت زدید و بنده به هیچ وجه از این قضیه نمیکزرم که شخصی به همین راحتی بیاد و به بنده تهمت بزنه!شما در اصل به طور غیر مستقیم به بنده گفتید دشمن انجمن!!

و در رابطه به صحبت های دوست گلم

عزیزم همیشه دست شما نیست که نام لینک صفحه شما در این سایت دقیقا همونی باشه که خودتون انتخاب کردید. یه موقعی میبینید قبلا این اسم انتخاب شده و با این آدرس صفحه دیگری وجود داره که قبلا کس دیگه ساخته طبیعی هست که به صوردت خودکار انهای اسم شما یه شماره میذاره واسه اینکه با اون یکی قاطی نشه.پس شما هیچ کاری نمیتونید بکنید. مثل ساخت ایمیل هست که باید منحصر به فرد باشه. واسه اینکه مطمئن بشید همون آدرسی رو که میخواید رو بزنید اگه صفحه ای مجود بود پس مطمئن باشید دیگه نمیتونید اون رو بدون عدد مال خود کنید

فکر نکنم به این صورت که شما عرض میکنید باشه!

چون خیلی از سایت ها بدین گونه صفحه غیس چوک دارند

بازم از دوستان خواهش میکنم که بنده رو در ان امر یاری کنند

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری