joom

آموزش ساختن صفحه سایت در فیس بوک

36 پست در این موضوع

آقا جون لازم نیست من بیام برات کلی دستور و سند بیارم که حرفام درسته یا غلطه شما تذکرات رو رعایت کن تا به قولی خودت بهت تهمت نزنند. هر چند خودت اینطور برداشت کردی.

دوما سایت ها سه نوع بررسی می شند یا توسط ربات ها یا توسط گزارش افراد و یا توسط افسران جنگ نرم. حالا اون سایتی که شما گفتین مدام اسم ف ب میاره حتما اینقدر بی ارزشه و یا اینکه بی دشمنه که از دید خارج بوده و شاید هم عواملی دیگر.

ولی خوبه کمی دانشتون رو تو این زمینه بالا ببرید.

خوبه بدونید حتی کد رنگ پوست بدن تو سیستم فیل ترینگ تعریف شده است . شاید شما یک سایت مذهبی داشته باشی و توش از این کد رنگ استفاده کرده باشی. ربات احمق اونو به عنوان سایت پورنو شناسایی می کنه و تو بلاک لیست میذاره . درسته می تونی بری درخواست بدی تا از بلاک دربیاد ولی آیا به دردسرش می ارزه. تازه درخواستت زمانی ارزشمنده که تو سایت ساماندهی ثبت سایت کرده باشی و و و .....

پس راحت تر این بود که اصلا این تاپپیک رو اینجا نمی زدی چون اینجا انجمن تخصصی جوملاست.

خوب زدی اشکال نداره ما هم تا حد دانشمون راهنماییت کردیم. و ازت خواستیم محترمانه اون اسامی رو برداری.

برنداشتی گفتم داری مشکوک می زنی گفتی داری تهمت می زنی.

البته خودت این برداشت رو داشتی حالا چرا ؟ من نمی دونم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من کم کم دارم به این تاپیک شما مشکوک می شم. شما که کاربر حرفه ای هستید آیا به عمد نام این سایت رو با لینک میاری یا دقت کافی نداری

اولا اصلا لحن صحبت شما درست نیست یعنی چی لازم نیست برای شما توضیح بدم؟!

آقا جون لازم نیست من بیام برات کلی دستور و سند بیارم که حرفام درسته یا غلطه شما تذکرات رو رعایت کن

اگر شما میخواید به کاربر راه درست و غلط رو نشون بدی باید دلیل بیارید تا این درست هم و این غلط دلیل نمیشه که شما همکار هستید من بیام حرف شما روگوش بدم اگر از اول دلیل می اوردید مطمنن باشید با صمیم ثلب اخطارتون رو پذیرا بودم اگر خود استاد طالبی البته جسارت به استاد طالبی نشه ولی اگر خود استاد هم بیا به من بگه این کار رو کن من دلیل رو حتما ازشون جویا میشم هیچ وقت بی دلیل کاری انجام نمیدم.این رو من نمیگم این رو عقل میگه که کار بی دلیل نباید انجام داده بشه!از شما هم خواهش میکنم اگر پاسخی دارید در پ خ بدید تا تایپیک از موضوع خودش خارج نشه!حتما اگر پ خ بدید جوابتون رو خواهم داد

باز من از دوستان دیگر اگر کسی می تونه کمکم کنه خواهش میکنم کمکم کنه از صبح دارم دنبال ای راه حل میگردم ولی هنوز پیدا نکردم

باز اگر لحن صحبت بنده بد بود از شما عذر خواهی میکنم:128fs318181::35:

خوب مثل اینکه شما که خودن این تاپیک رو بالا آوردی پست ها رو نخوندی یا هرجاشو دوست داشتی خوندی

اولا در پست شماره 4 بنده محترمانه و با دلیل خدمت شما گفتم چرا از این اسامی استفاده نکنید بهتر است. شما توجه نکردی.

دوما در پست شماره 6 دوباره از شما خواهش کردم رعایت کنید و باز توجه نکردید. اون جمله ای که شما های لایت کردی و گذاشتی مال پست شماره 21 که دیگه فکر نکنم می شد بهتر از این به شما تذکر داد.

سوما اینکه لازم نیست من دلیل بیارم چون لازم نیست دلیل بیارم شما یا گوش می کنی یا نمی کنی که عواقب هر دو مشخصه.

بیشتر از این هم این بحث رو کش نده منتظر باش تا یکی بیاد جواب مشکلت رو بده.

والسلام

دوست عزیز این چیزی که من گفتم که باید اسم صفحه(آدرس) باید یکتا باشه چیزی نیست که به این سایت یا ساختهای دیگه ربط داشته باشه و یا اینکه لازم باشه شما فکر کنید درسته یا نه. این یه موضوع که لازم هست چرا؟ چون اگه قرار باشه دوتا صفحه به یک نام باشه تو خودت فک میکنی وقتی اون آدرس رو میزنی باید بره توی کدومش؟ من نمیدونم چرا این جوابه پیش پا افتاده رو به شما دارم میدم در صورتی که انتظار دارم هرکس یه خورده تامل کنه به این پاسخ برسه.

توی ارسالهای قبلی شما دیدم آموزشی از تورتک گذاشته بودید که توی اون لینک داده بود به یک آموزش دیگه برای سئو و کوتا کردن آدرس در این سایت عجیبه که خودتون اون لینک رو از تورتک گذاشتید اما بازم میاد و سوال میپرسید در اون رابطه.

بازم جوابتون رو به این طریق میدم. اگه منظورتون از اعداد توی آدرس عددی هست که بعد از اسم صفحه شما اضافه میشه این به یکتا نبودن اسم صفحه شما ربط داره و اگه میبینید سایتهای زیادی هستند اسم بدون عدد دارن خوب چون اسمشون خاص هست و شانسشونه که هنوز کسی اینو انتخاب نکرده اما اگه یه اسم عمومی شما دارید انتخاب میکنید امید نداشته باشید اولین نفر باشید.

و اگر منظورتون از اعداد اضافی اعدادی هست که قبل از اسم سایتتون اضافه میشه که طولانی هم هست، اونو توی همون آموزش بطور کامل توضیح داده و یکی از دوستان عزیز هم توی همین تاپیک راهنماییتون کرده اونم چندین بار. لازمه تغییر نام کاربری(به منظور کوتاه کردن آدرس) هم اینه که حداقل 25 نفر صفحه شما رو با همین آدرس عددی رو لایک کرده باشن تا بتونید نام کاربری رو بدید تا سایتتون کوتاه بشه.

اگه دیگه متوجه نشدید فک نمیکنم کسی بتونه کمکتون کنه مگر اینکه هدف دیگه ای داشته باشید

موفق و پیروز باشید دوست عزیز

نگاه کنید

سخنان تمامی دوستان درست و متین

ولی برای شخصی مثل من که نمیدونه قیص پوک چی هست خیلی توضیحات گنگ هست...

میشه یکی لطف کنه از اول با تصویر آموزش بده؟

با عرض پوزش از اساتید

آقا من از پست اول تا آخر را خوندم

به نظرم این تاپیک قفل بشه بهتره

دیگه از اینجا به بعد جنبه آموزش نداره

عزیز من شما آدرس سایت موردنظرتونو که سرچ کنید صفحه ای که بازمیشه توش ازشما می خوادکه ثبت نام کنی / شما هم هنگام ثبت نام نام کاربریتونو نام سایتتون قراربدید/ثبت نام کردن که دیگه آموزش نمی خواد تاحالاجایی ثبت نام نکردی ؟ اینم مثل اونه

ای بابا سر یه همچین چیز ساده ای چقدر زمان میزارید

دوست عزیز joom اطلاعات که میخوای نام اف بی اون باشه پ. خ کن من برات بسازم:13:

مدیران محترم لطفا این تاپیک قفل کنید

باتشکر

با تشکر از همگی

بلاخره موفق شدم صفحه رو بسازم

حالا یه سوال دارم اینکه چطوری یه مطلب جدید ارسال کنم؟

چطوری یه متنی ارسال کنم که کسانی آدرس صفحه من رو میزنم بتونند مطالبم رو بخونند

ممنون میشم در این زمینه کمککم کنید

آقا کمکم کنید خواهشاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

از دیروز هیچ کدوم از پست هام جواب داده نشده

کمکم کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری