bestboy7

بهترین راه حل برای جلوگیری از دزدیده شدن ماژولهای اختصاصی

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به اساتید و همه دوستان حرفه ای

به نظر دوستان بهترین راه برای جلوگیری از سواستفاده از اسکریپت ها و ماژولهای نوشته شده توسط خودمون چیه؟ میدونید که امروزه راه های مختلفی هست که از قسمتهای سایت ها میشه کپی برداری بدون درج منبع کرد. حالا از iframe ها گرفته تا کدهای جداول و امار استفاده شده که بصورت اتوماتیک آپدیت میشه و یا اینکه سورس افزونه رو از صفحات سورس پیچ سایت میگیرن و بهر حال با کمی تغییر میتونن افزونه رو بازساخت کنن.

حالا چیکار کنیم که کدهای ماژول یا کامپوننت در سورس صفحه سایت نشون نده و توی کدهای صفحه فقط کدهای قالب نشون داده بشه یا همون هم نشون نده. و یا اینکه اصلا بهترین راه واسه جلوگیری از هرنوع سواستفاده ؟؟؟

ویرایش شده در توسط bestboy7

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

یه راه حلش این هست که کدهای پی اچ پی رو با یونکیوب کدش کنید که الان خیلی ها از این استفاده میکنن تا سورس برنامه رو حفظش کنن...

سلام

یه راه حلش این هست که کدهای پی اچ پی رو با یونکیوب کدش کنید که الان خیلی ها از این استفاده میکنن تا سورس برنامه رو حفظش کنن...

1-بله درسته یکی از راه ها این هست اما راه دیگه ای هم وجود داره ؟؟؟

2-در مورد کد کردن فایلها یکی از دوستان مدیر انجمن یه برنامه هم معرفی کردن sourceguardian آیا این نرم افزار از استاندارد ioncube استفاده میکنه و برای اجرای اون روی سرور باید این ماژول نصب باشه یا نه؟ و آیا شما برنامه بهتری سراغ دارید برای کد کردن سورس که هم مطمئن باشه(که براحتی دیکد نشه) و هم محدودیت زمانی نداشته باشه آخه این برنامه دو هفته میشه رایگان استفاده کرد فقط/

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

شک نکنید در دنیای امروز آنقدر افراد سودجو و در اغلب موارد حرفه ای وجود دارد که اگر بهترین کارها وراه ها را برای جلوگیری از دزددیدنش بکار ببرید در نهایت دزدیده می شود.نمونه اش نرم افزارهای کرک شده ای است که در اینترنت پرشده است یا نمی دونم خبرش رو شنیدید یا نه که یک شرکت موفق شده ویندوز هشت رو کرک کند همان ویندوزی که ادعا شده بود خیلی امنه وهرگز کرک نمیشه!

و به نظر من بهترین کار قطع کردن دست دزدهاست :25r30wi:

ویرایش شده در توسط MILAD SAFARY

sourceguardian هم خوب هست ولی در هر دوی این برنامه ها نسخه های کرک شده ارزش ندارند و باید از نسخه ی اصلی استفاده کنید . ioncube نسخه ی اصلی را می تونید از سایت اصلی با پرداخت هزینه به ازای هر صفحه انجام بدید (به صورت آنلاین) یا از افرادی که این برنامه را دارند مثل اقای طالبی کمک بگیرید. اگر ارزش افزونه ها بالا هست . وی پی اس بگیرید که فقط خودتون دست رسی داشته باشید . ولی برای قسمت های سمت کاربر عملا کاری نمی شه کرد (کد کردن فایل های جاوا تاثیر چندانی نداره)

البته با یه سرچ کوچیک کتوجه شدم با هر برنامه ای کد بشه گویا نرم افزارهای دیکد وجود داره که حتی طرف نیاز به داشتن هیچ علمی هم نیست.

جالبه توی یه فروم تاپیک زده بودن که: من این کد رو دارم با همه برنامه ها امتحان کردم از دوستان عزیز میخوام اگه کسی میتونه کمک کنه با هم اینو بازش کنیم در واقع همدست واسه کار نامردانشون میخواستن جالبه بدونید اون کد هم از یک سایت ایرانی بود که میخواستن بازش کنن.

یه موقع یه چیزی رو کرک شده استفاده میکنیم به این دلیل که ما افتادیم اونور دنیا و دسترسی به امکانات روز نداریم و توی همه چیز تحریمیم یا دسترسی نداریم دیگه موندم چرا به دوستان خودمون ضربه میزنیم

من خودم امتاحن کردم.طرف یا ioncube کد کرده بود باز کردم.ببینید اگه الگوریتم اون شرکت فاش بشه .یعنی کدهای شما هم فاش شده.در خیلی از شرکت های ایرانی مدیر سایت و یا صاحب سایت هیچ دسترسی به سرور نداره. و اگه بخواد داشته باشه.مثل سامانه پیامک که هر کس سورسش رو بخواد 100000000 توامن می فروشن.پس کاری که کردی پولش رو بگیر تا خیالت راحت باشه.بلاخره هر کاری هزینه ای داره دیگه!!!

خوب مگه چه ماژولیه !! 99% متن کپی تو ایران 100%برنامه و سورس ها همین طور!!اصلا نگزانی و دوشواری نداره

خوب مگه چه ماژولیه !! 99% متن کپی تو ایران 100%برنامه و سورس ها همین طور!!اصلا نگزانی و دوشواری نداره

؟؟؟؟؟؟؟؟؟:21:

اگه براتون بصرفه هست میشه از روش ترکیبی استفاده کنید ، شما باید یک الگوریتم اختصاصی داشته باشید (بسیار قوی و منعطف) و سپس الگوریتم خودتون رو با md5 و ... مخفی کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری