ebrahimt

بسته آماده نصب وب سایتهای مذهبی به نام نینوا نسخه 1.0

20 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

بسته آسان نصب نینوا نسخه 1.0 ویژه وب سایتهای مذهبی و هیئاتها

با سلام

من با هدف کسب تجربه و در واقع کارآموزی خودم تصمیم گرفتم یک بسته آسان نصب برای وب سایتهای مذهبی و هیئاتها ایجاد کنم که امیدوارم دوستان لطف نموده بررسی کنند و در صورتی که ایرادی داره اعلام کنند تا برطرف بشه.

در صورتی که این بسته مشکلی نداشته باشه در آینده نسبت به ارتقا آن نیز اقدام میکنم.

این پروژه اولین کار من به این شکل می باشد(بسته آسان نصب) پس لطفا دوستان نظراتشون رو حتما انتقال بدن.

ویرایش شده در توسط ebrahimt

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تبریک. خیلی قشنگهsmile22smile22smile22

فقط جستجوش از نظره من یکم نامرتبه.

بجای کلمه ی جستجوی کنار کادر جستجو، دکمه ی جستجو بزاری، فکر کنم قشنگ بشه.

ممنون از توجهتون

این کلمه جستجو رو از داخل مدیریت ماژول های جوملا - ماژول جستجو میشه تغییر داد

من فکر کردم عکسه گذاشتی اونجا.

به نظره من برش دار و جاش یه دکمه ی جستجو بزار.

با سلام

من با هدف کسب تجربه و در واقع کارآموزی خودم تصمیم گرفتم یک بسته آسان نصب برای وب سایتهای مذهبی و هیئاتها ایجاد کنم که امیدوارم دوستان لطف نموده بررسی کنند و در صورتی که ایرادی داره اعلام کنند تا برطرف بشه.

در صورتی که این بسته مشکلی نداشته باشه در آینده نسبت به ارتقا آن نیز اقدام میکنم.

این پروژه اولین کار من به این شکل می باشد(بسته آسان نصب) پس لطفا دوستان نظراتشون رو حتما انتقال بدن.

سلام

کارتون خوب شده

این همون بسته نصبی نیست که جومیران منتشر کرده؟

ممنونبابت قالب خوبتون اما خیلی جاها نیاز به ویرایش ومرتبط سازی داره اکثر موقعیت ها از جاشون زده بیرون وبهم ریختگی تو قالب دیده می شه

امیدوارم شاهد کاراهای بیشتر وقوی تری باشم بازم تشکر

ممنون از توجهتون

این بسته جومیران نیست

در ضمن ممنون که یاد آوری کردید من چند روز میرم به سفر کاری و نیستم

در اولین فرصت مشکل هاش و حل میکنم

این به هم ریختگی مربوط به قالب نیست بلکه نحوه چیدمان المانها توی مدیریت جوملا باید اصلاح بشه که چشم در اولین فرصت انجام میدم

:auizz3ffy9vla57584x

چند تا ایراد توی چیدمان المانها توی بسته نصبی بود که اصلاحشون کردم

اگر دوستان مشکلی رو توی قالب میبینن لطفا راهنمایی کنن تا در آینده بتونم کارهای بهتری انجام بدم

خیلی زیباست منم با نظر دوستمون موافقم اون کلمه و دکمه جستجو برداشته بشه بهتره (همون جستجوی توی کادر خوبه) و برای اینکه دموتون قشنگتر بشه یک مقدار این 3 تا کادر بالا و 3تا کادر پایین رو مطالبشونو هم ارتفاع کنید بک گراند هم به نظرم یک طرح ساده همراه این رنگ باشه قشنگتره موفق باشید

ممنون از توجهتون

این بسته جومیران نیست

در ضمن ممنون که یاد آوری کردید من چند روز میرم به سفر کاری و نیستم

در اولین فرصت مشکل هاش و حل میکنم

این به هم ریختگی مربوط به قالب نیست بلکه نحوه چیدمان المانها توی مدیریت جوملا باید اصلاح بشه که چشم در اولین فرصت انجام میدم

:auizz3ffy9vla57584x

واقعا دست شما درد نکنه. قالب سایت دیگه ای را بر می دارید کمی داخلش تغییر می دید و کپی رایتشو حذف می کنید و به نام خودتون منتشر می کنید و بعد منکر این میشید که قالب کپی از سایت دیگه ای هست؟

دوستان می توانند دمو نسخه اصلی را در لینک زیر مشاهده کنند:

http://demo.joomtheme.ir/joomiran/hosseinjan91/

و همچنین نسخه اصلی را از لینک زیر دانلود کنند:

http://www.joomiran.org/extension/277-joomiran-hosseinjan91-joomla25-30.html

امیدوارم دیگه این اتفاقات کمتر بیوفته و در صورت انجام چنین کار هایی حداقل حقوق کپی رایت رعایت بشه!

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوست عزیز

این قالبی رو که من معرفی کردم از ریشه با آرتیستر طراحی شده در صورتی که قالب سایت شما فکر نکنم آرتیستر باشه و شما میتونید کد های قالب رو چک کنید بعد مدعی بشید که قالب شماست

برای چی من باید اینکار رو بکنم

چون ظاهرش مثل قالب شماست دلیل نمیشه همون باشه

در ضمن اگه شک دارید فایل آرتیسترش رو بدم ببینید!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده در توسط ebrahimt

با سلام

اولا تشکر بابت قالب خوبتون وخسته نباشید

چند نکته عرض میک نم امیدوارم تو کارای بعدی رعایت کنید بهتر می شه:

دوست عزیز قالب رو روی اپلود سنتر انجمن اپلود کن هم برای سرعت مناسب هم اینکه به قوانین احترام بزارین

اگه می خواهین بسته نصبی قرار بدین بهتره کمی حجم بسته نصبی پایی باشه از اونجا که مشاهده کردم شما خیلی افزونه روی بسته نصبی نصب کردین؟واقعا لازمه؟اگه این کارو برای کاربران انجام دادین باید بگم این کمی ناخوشایند است مخصوصا حجم 22 مگ

واقعا دست شما درد نکنه. قالب سایت دیگه ای را بر می دارید کمی داخلش تغییر می دید و کپی رایتشو حذف می کنید و به نام خودتون منتشر می کنید و بعد منکر این میشید که قالب کپی از سایت دیگه ای هست؟

دوستان می توانند دمو نسخه اصلی را در لینک زیر مشاهده کنند:

http://demo.joomtheme.ir/joomiran/hosseinjan91/

و همچنین نسخه اصلی را از لینک زیر دانلود کنند:

http://www.joomiran.org/extension/277-joomiran-hosseinjan91-joomla25-30.html

امیدوارم دیگه این اتفاقات کمتر بیوفته و در صورت انجام چنین کار هایی حداقل حقوق کپی رایت رعایت بشه!

دوست عزیز شما مطمئن هستین که دارین تهمت می زنین؟دلیل این ادعا شما چیه؟چرا زحمت دیگران رو خراب می کنید؟امیدوارم سوتفاهم باشه نه اینکه شما بخواهین کسی رو خراب کنید چون این اجازه به شما داده نمی شه مخصوصا تو این انجمن

بنده قالب ها رو بررسی کردم کاملا متفاوت وجدا طراحی شده وحق با طراح است وبا ارتیستر طراحی کردن.

جا داره عذر خواهی کنین ولطفا دیگه در صورتی که مطمئن نیستین به کسی تهمت نزنین چون در صورت تکرا با شما برخورد خواهد شد

ببخشید که اینو میگم ولی فکر میکنم دوست عزیزمون که قالب رو با آرتیستر طراحی کردن از این قالب الهام گرفته باشن و از لوگو(آیکون هایی که کنار منوهای کاربری و .. هیتند) و هدر سایت استفاده کرده باشند البته این فقط یک احتماله که دوسته خوبمون باید پاسخ بدن ممنون

ببخشید که اینو میگم ولی فکر میکنم دوست عزیزمون که قالب رو با آرتیستر طراحی کردن از این قالب الهام گرفته باشن و از لوگو(آیکون هایی که کنار منوهای کاربری و .. هیتند) و هدر سایت استفاده کرده باشند البته این فقط یک احتماله که دوسته خوبمون باید پاسخ بدن ممنون

ببینید دوست عزیز الهام گرفتن اشتباه نیست اما اسفاده کردن از تصاویر طراح ها دیگه مناسب نیست اما نمی تونیم ایراد بگیریم وتهمت بزنیم چون این مورد به نظرم مربوطبه خود طراح می شه که از طرح کسی استفاده نکنه

ببینید دوست عزیز الهام گرفتن اشتباه نیست اما اسفاده کردن از تصاویر طراح ها دیگه مناسب نیست اما نمی تونیم ایراد بگیریم وتهمت بزنیم چون این مورد به نظرم مربوطبه خود طراح می شه که از طرح کسی استفاده نکنه

کاملا درسته تعریف از خود نباشه ها منم به خاطر اینکه بعضب موقع ها با دیدن یکسری قالب ها مخصوصا خارجی دوست دارم عینشو ایرانیشو با آرتیستر درست کنم و میبینم زیاد درست نیست ترجیح میدم کلا قالبها رو نبینم:didi: یه وقت وسوسه نشم :78::78:

ممنون از همه دوستان

چشم به قوانین احترام میگذارم

من از چه تصویر دارای کپی رایتی در قالب استفاده کردم که اختصاصا مربوط به فرد خاصی باشه؟

اینکه من از یک طرح الهام گرفتم یا نه که گناه نیست

من در خصوص قالب نینوا بگم که چون آزاد منتشر شده پس هر کس میتونه هر تغییری که خواست توش بده حتی حذف کپی رایت و من هم هیچ اعتراضی ندارم

در جواب این دوستمون من فقط خواستم بگم این اون قالب نیست و فقط شبیه اون قالب هست

شما کپی رایت این سایت رو ببینید:serajedin.ir

تصاویر استفاده شده در هر دو قالب به وفور در اینترنت یافت میشوند

از همه غذر میخوام

دوست عزیز درسته کدنویسی ها با هم فرق می کنه ولی گرافیک تقریبا یکی هست.

قالبی که در جومیران منتشر شده است گرافیک اش اختصاصی توسط موسسه فرهنگی بنون طراحی شده است و حالا قالبی که دوست عزیز ما در این تاپیک منتشر کرده است درسته قسمت های از اون متفاوت هست ولی گرافیکش در اصل طرح گرافیکی جومیران هست.

شما می تونستید در کپی رایت یا در این پست اعلام کنید که گرافیکش از جومیران است تا این مشکلات پیش نیاد.

من هم نه مدیر کل جومیران هستم، نه جزء تیمشون نه هیچی. فقط دوست دارم کپی رایت رعایت بشه.

به امید حل این مشکلات...

من از همه عذر میخوام ان شاء الله یک قالب دیگه برای بسته معرفی میکنم که مشکل حل بشه

به هر حال کار اول بود ببخشید دیگه........

حرکت رو در نطفه خفه نکنید به هر حال اون قالب هم رایگان و آزاد منتشر شده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری