joom

منوهای جی کوئری در قالب های جوملا

51 پست در این موضوع

سلام

واقعیت امر این هست که من 2 سال دارم با این موضوع دست و پنجه نرم میکنم ولی هنوز موفق به پیروزی نشدم

من خیلی ها رو دیدم که از منوی جی کوئری تو قالب استفاده میکنند

مثلا قالبی بود اگر اشتباه نکنم پاتریون یا همچین چیزایی از تیم مدرین وب که منوی جی کوئری استفاده میکردش!

حال من از سایتی یه منوی آبشاری جی کوئری دانلود کردم ولی متاسفانه نمیتونم یا بهتر بگم نمیدونم چطوری باید از اون استفاده کرد...!:auau:

از دوستان عاجزانه تقاضا دارم تا بنده رو در این امر یاری کنند خواهش میکنمgift

پیشاپیش از همکاری دوستان تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اسم منو رو بفرمائید ؟

البته اگر قالبو خودتون دستی دارید میزنید از frameworkها استفاده کنید خیلی بهتره .

مثلا helix عالیه . و gantry

دوست عزیز بله برای زیر منو مرسوم است از جی کوئری استفاده کردن اما بنده دیگه از جی کوئری استفاده نمی کنم واز css3 استفاده می کنم که سبک تر وتداخلی هم با بقیه افزونه ها ایجادنمی کنه.اگه می خواهید زیر منو در قالب داشته باشین بهترین اه انتخاب یک زیر منو وتبدیل وچسباندن ان به جوملا است یا اینکه از همون منو پاتریوت استفاده کنید هر کدوم رو دوست دارید یا مد نظرتون است بگید راهنماییتون کنم

تشکر از شما

ابتدا اجازه دهید پاسخ دوست عزیزمان را بدهم

فریم ورک تا به دین لحطه استفاده نکردم و استفاده از آن را بلد نیستم!

در مورد منوها مسلما تجربه شما از بنده بسیار بالاتر است.

اما سی اس اس 3 در تمامی مرورگرها اجرا میشود؟

میشود آموزش استفاده از ان را دهید؟

تشکر از وقتی که برای انجمن می گذارید

خواهش می کنم

css 3 برای تمام مرور گرها ساپورت می شه بجر ie های قدیمی اگه بخواهین استفاده کنید باید قید ie 7 وپایین تر رو بزنین وبرای 8 هم بهینه کنید اما اگر نمی خواهین باید از جیکوری استفاده کنید که البته بازم باید قید ie 6 رو بزنید وبرای ie7 هم بهینه کنید بازم میل خود شماست

انتخاب رو بکنین بعد همین جا بگین من بنده راهنماییتون می کنم البته اخر وقت می تونم کامل توضیح بدم تا شب کمی سرم شلوغه

از css3 استفاده می کنم

باز هم تشکر که وقت میذارید

ممنون

ارسال شده در (ویرایش شده)

خسته نباشید به همه دوستان گل میگم و اقای blazhel بابت معرفی روش CSS3 برای زیر مجموعه که به نظر من خیلی بهتره و جالبتره

آقای جوم عزیز شما که خواسته بودین آموزش منویکشویی رو با CSS3 یاد بگیرین می تونید از آموزشی که سایت گراوب گذاشته استفاه کنید که خیلی ساده و راحت توضیح دادن که به راحتی می تونین کار رو یاد بگیرین

ورود به آموزش در سایت مربوطه

ویرایش شده در توسط blazhel

خسته نباشید به همه دوستان گل میگم و اقای blazhel بابت معرفی روش CSS3 برای زیر مجموعه که به نظر من خیلی بهتره و جالبتره

آقای جوم عزیز شما که خواسته بودین آموزش منویکشویی رو با CSS3 یاد بگیرین می تونید از آموزشی که سایت گراوب گذاشته استفاه کنید که خیلی ساده و راحت توضیح دادن که به راحتی می تونین کار رو یاد بگیرین

ورود به آموزش در سایت مربوطه

ممنون از معرفی سایت اموزش دوست عزیز

اما قرار منو ابشاری با css3 طراحی کنیم که داینامیک باشه نه استاتیک واز خود جوملا استفاده کنه

آقای blazhel لطفا این آموزش را قرار دهید. که بی شک خیلی از کاربران به آن نیاز دارند.اولیش خود من. با تشکر

به امید خدا اخر وقت اماد همی کنم قرار می دم امیدوارم به درد دوستان بخوره

سلام گفتم یک آموزشی هم تو این انجمن بدم ..:yeah:

فقط اگر مفید بود تشکر یادتون نره ..:yeah:

ابتدا فایل index.php رو باز کنید و این کدها رو قرار بدید.

<div id="mdchicho_menu">
<div id="ja-mainnavwrap">
<div id="ja-mainnav" class="clearfix">
<jdoc:include type="modules" name="menu "/>
</div>
</div>
</div>

خوب توی همین صفحه یک فایل css هم باید load کنید.البته قبل از اینکه تگ Head بسته بشه.

با این دستور

<link rel="stylesheet" href="<?php echo $templateUrl; ?>/css/menu.css">

خوب حالا این فایل رو دانلود کنید و توی پوشه css کپی کنید.

دانلود فایل

البته یادتون نره از حالت zip درش بیارید.

موفق باشید سوالی بود در خدمتم.

ممنون از معرفی سایت اموزش دوست عزیز

اما قرار منو ابشاری با css3 طراحی کنیم که داینامیک باشه نه استاتیک واز خود جوملا استفاده کنه

خوب آقای blazhel عزیز دوستان خیلی راحت با توجه به استاتیک می تونن حالت داینامیک رو هم بزنن کار سختی که نیست

ولی خوب حالا موردی که نداره شما اولین آموزش این کار به صورت داینامیک رو بزنید ما هم خوش حال میشیم

دوستان در یک فایل قرار دادم که داخلشفایلی به نام styles.css وجود داره اون رو داخل پوشه css قالب قرار بدین واز طریق قالب فراخوانیش کنید وبعد یک دایو برای منو بسازید به اسم menuبعد همه چیز اوکی می شه

یک فایل تصویری قرار دادم که اولش یکی سایت معرفی میکنه و سورس منو دانلود می کنه واز کد هاش استفاده می شه وبعد بعد به جوملا تبدیل می شه تا مرحله معرفی سورس اوکی کردم اما وقت نشد فارس سازی وبهینه کردن رو هم بگم فقط یک سورس اماده که قبلا فارسی وبهینه کرده بودم رو قرار دادم امیدوارم براتون مفید باشه.

می خواستم اموزش جامعی بزارم اما به دلیل کسالت وسرماخوردگی واقعا نتونستم برای همین قسمت فارسی سازی وبهینه سازی موند برای یه وقت دیگه وبه جاش فایل اماده فارسی شده رو قرار دادم

فایل های زیر رو دانلود کنید خودتون متوجه می شید

http://uplod.ir/jncod0z7goi4/menu-css3.zip.htm

http://uplod.ir/o9dmwvqaez8r/amozesh.zip.htm

امیدوارم با همین اموزش کارتون راه بیوفته

آقای blazhel

خیلی ممنون و اینکه خیلی لطف کردید....

این فایل هایی که قرار دادید بهینه هست برای زبان فارسی؟

ممنون از شما

داخل فایل زیپ menu-css3 یک styles.css وجود داره که بهینه است دقیقا همونی که تو اومزش نشون می دم اما اون فولدی که دانلود می شه بهینه نیست

آققققققققققققققققااااااا

مرسی

خیلی مفید بود مرسی

فقط یه سوال؟؟؟؟؟

من اون سایتی که معرفی کردید یه منو دانلود کردم فقط هر کاری کردم زیر منو ها رو نشون نمیده؟؟؟؟؟

فکر کنم باید یه کاری کرد میشه راهنمایی کنید؟

راستی این رو هم بگم منویی که شما قرار دادید زیر منو رو نوشون میده

بازم ممنون

به امید خدا اخر وقت اماد همی کنم قرار می دم امیدوارم به درد دوستان بخوره

آقا ما که بی صبرانه منتظر این آموزش هستیم واقعا هرچی رفتم دنبال این مسئله که چطور زیر منو واسه جوملا طراحی کنم بی فایده بوده :دی

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان همون آموزشی که من دادم زیر منو هم میسازه فقط شما توی ماژول منو نمایش دائمی زیر منو را تیک بزنید.اگر مشکلتون حل نشد بگید براتون یک نمونه درست میکنم و قرار میدهم.

ویرایش شده در توسط mdchicho

دوستان عزیز تو اموزش وفایل های قرار داده شده زیر منو هم وجود داره فقط کافی شما در منو های خودتون زیر منو بسازید ودر ماژول منو هم نمایش زیر منو رو روی بلی قرار بدین همین

blazhel منویی که شما قرار دادید درست بود و درست کار میکرد

اون سایتی که معرفی کردید گفتید از اونج منو دانلود میشه کرد من دانلود کردم بهینه کردم اما زیر منو نشون نمیده اون فایله باید کد خاصی براش نوشت؟

ممنون

ببنید تو اون سایت دمو خودش زیر منو داره پس کار می کنه بعضی وقتا دیده شده که زیر منو ثابت می مونه یا جابجا ی شه که باید به طراحی قالب وcss مسلط باشین و واقعا بتونین فارسی سازی وبهینه کنید

براین مونه این منو رودانلود کنید

http://cssmenumaker.com/menu/animated-drop-down-css3

این همون منویی است که من بهینه کردم وفارسی شده وتا حدود 5 تا زیر منو در زیر منو واقعا درست کار کرده وبیشتر هم کار می کنه یعنی واقعا اخر فارسی سازی

پس شما این منو رو با منو بهینه که قرار داد مبررسی کنید ببین فرق هارو شاید متو جه بشین

واقعا بعضی وقتا فهمیدن وانجام دادن این فارسی سازی زمان بر ونیاز به تجربه داره پیشنهاد می دم کمی وقت بزارین وواقعا نا امید نشین واگه جایی گیر کردین مقایسه کنید بلرخه متوجه می شین

دوستان اسم بنده نوید محمد پور است وبلاژل اسم کاربری است

آقا نوید ممنون از شما میشه بگید همین منویی که قرار دادید رو چطوری باید دانلود کرد؟

دکمه ای نبود که دانلودش کنم شاید من بلد نیستم میشه در این مورد هم کمکم کنید؟

خیلی لطف کردید جناب محمد پور

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری