sornagostar

گزارش تصویری نمایشکاه الکامپ

122 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
نمایشگاه تموم شد و من هر روز که تصاویرش رو میدیدم حسرت میخوردم که در بینتون نیستم.انشالله در آینده بتونیم همه دیگه رو ملاقات کنیم.

توی نمایشگاه نبودم ولی هر روز تصاویرشو میدیدم به طوری که فهمیدم این عکس دوبار قرار گرفته(در دو تاپیک و در دو روز فکر کنم):

امیدوارم هرجا هستید شادی در دل هایتان باشه :35:

وحید جان فدات به جای این همه نگاه کردن کلید می پسندم رو میزدی::oom::oom::oom::oom::13::13::13:

بچه واقعا از عکس ها و ثبت کردن الکامپ ممنون،نوین :128fs318181::128fs318181:و بابای همه بهراماااااااا

اخه که دلم می خواست این چهار روز رو تمام اونجا باشم اما نشد و فقط یک روز اونم خیلی کم اومدم ورفتم ای خدا چرا ما دانشجو ها این همه رو هواییمممممممممممممم

اخه که دلم می خواست این چهار روز رو تمام اونجا باشم اما نشد و فقط یک روز اونم خیلی کم اومدم ورفتم ای خدا چرا ما دانشجو ها این همه رو هواییمممممممممممممم

محمد منم این هفته کلا ساری توی درمانگاه کاورزی داشتم اما یک هفته تمام بخاطر نمایشگاه بی خیال کارورزی شدم و هفت روز غیبت خوردم:25r30wi::motat:

دیروز استادمون و بازرسای دانشگاه رفتن و دیدن من چند روزه حضورمو توی دفتر ثبت نکردم بعد به مسول مرکز گفتن وقتی اومد.............fight:image170::fight1:

حالا شنبه میخوم برم بببینم چه بلایی سرم میاد

ولی هر بلایی سرم بیاد به این چند روز کنار هم بودن می ارزه جدی میگم !!

سلام

من فقط با آقای طالبی ملاقات داشتم

در کل جالب بود.

امیدوارم ادامه دار باشه :)

پیروز و سربلند باشید

محمد منم این هفته کلا ساری توی درمانگاه کاورزی داشتم اما یک هفته تمام بخاطر نمایشگاه بی خیال کارورزی شدم و هفت روز غیبت خوردم:25r30wi::motat:

دیروز استادمون و بازرسای دانشگاه رفتن و دیدن من چند روزه حضورمو توی دفتر ثبت نکردم بعد به مسول مرکز گفتن وقتی اومد.............fight:image170::fight1:

پویان جان ؟ محمد کیه؟ نوید هستم نوید

به خدا می ارزه اما موقع امتحا نبود واگه هم نریم مشروط بعد اخراج وبعد ... می دونین که از شانس منه تو هر مراسمی یه جورایی لنگ می شیم امیدوارم این دانشگاه تموم بشه تا با خیال راحت به زندگی برسیم

در کل خیلی خوشحال شدم کنار همبودیم حتی همون یه روز

ایشا الله طوری نیمشه برو اگه دیدی مشکل پیش میاد یه ندا بده خودم حلش می کنم خلاصه یه پویان عزیز که بیشتر نداریم

با آرزوی توفیقات روزافزون برای تمامی جوملا فرومی های عزیز علی الخصوص برادر و دوست عزیزم جناب آقای مهندس طالبی

از حضور در کنار دوستان بزرگوار استفاده کردم و مستفیض شدم

موفق و پایدار باشید

آقای دکتر بهداشت یه دونه باشه :128fs318181:

ابولفضل طالبی : آقای خاص

امیر طالبی : فلفل نبین چه ریزه .... امیرو ببین چه تیزه

حجت مردانه زاده : ربات سخنگو با باتری اتمی

فرزاد نجفی : خوشتیپ محل

بابک : بازیکن ریز نقش تیم

صابر : آخرین موهیکان

نوین : تبلیغات چی تیم

مصطفی باغبانی : وزیر اعظم شاه روبین

پویان : وزیر بهداشت و سرپرست سازمان امنیت ملی

محمد دلجو : مردی با شکم باد کرده

آقا رضای عزیز سپاس...gift

جمله آخر و نفهمیدم من که عینکی نیستم !!!!:yeah::yeah::25r30wi:

شرمنده مهندس. اشتباهی نوشتم منظورم بهرام بابای عزیز بود

بچه هایی که در جلسه امنیتی بودند چند ده تا عکس گرفتند و قول دادند که آپ کنند ، :33::33:

چرا هنوز آپ نکردید عزیزانم ؟ :oom: :oom:

« چقدر من گفتم ،چقدر پویان گفت ولی بازم .......... »

درود

واقعا زود گذشت. جای خیلی ها خالی بود. اما عزیزانی بودن که با توجه به مشکلات مختلف سعی کردن حتی اگر شده دقایقی کوتاه خودشون رو برسونند به نمایشگاه برای دیداری کوتاه ، که همین جا ازشون تشکر میکنیم که باعث دلگرمی ما شدند.

و عزیزانی بودن که مشکلات مختلفی باعث شد که نتوانند خودشون را به نمایشگاه برسونند. اما وجودشون در انجمن جوملای ایران به ما انرژی و دلگرمی میدهد.

تصاویر مختلفی گرفته شده دوستان زیادی اومدن و کمک کردند. 4 روز بچه ها واقعا زحمت کشیدن که بتوانیم میزبانی مناسب برای مراجعه کننده گان و مهمانان باشیم.

اما یادمان رفت که بگویم باید از مهندس طالبی عزیز تشکر کنیم. که هر بار بدون هیچ چشم داشت مالی هزینه های سنگینی می کند تا بتواند کمکی به جامعه جوملای ایران بکند.

امیدواریم که این عزیز هر جا که هست موفق و پایدار باشد. و از طرف همه بچه های انجمن و همینطور همه دوستداران جوملا از زحمات این عزیز تشکر میکنم.

موفق پایدار

واقعا روزهای خیلی خوب و پرباری بود با تشکر از همه دوستان و مخصوصا مهندس طالبی عزیز که این فرصت رو با همه مشکلات فراهم کردن...gift:35:

چه زود هم گذشت...

ای دلم بازم نمایشگاه می خواددددددددددددددددددددددددددد ایشاالله تو مناسبت های دیگه ونمایشگاه های بعدی

ارسال شده در (ویرایش شده)

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآره...بقیه که اصلا ، به هیچ وجه، عمراً، ابداً ،بلاشک و.... کلاس و امتحان و کار و گرفتاری نداشتن! کس دیگه ای هم که اصلا دانشجو نیســـــــــــــــــت!!! فقط موسیو بلاژه دانشجو هست و کار داره!!:hoy:

ای دلم بازم نمایشگاه می خوادددددددددددددددددددددد ددددد ایشاالله تو مناسبت های دیگه ونمایشگاه های بعدی

آرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررره!!!

تو که حتمممممممممممممممممممما باید بگی!!!

نمایشگاه میخوای که بیای سُک سُک کنی و بری دیگه!!!!:13::13::fight1::fight1::fight1:bitarbiatbitarbiat:hoy::hoy:

ای خــــــــــــداآآآآآآآآآآ آآآآآآآ

آخههههههههه چراآآآآآآآآ؟؟؟؟

تو تهران باشی و نتونی بری......چرا اینقدر مشکلات و کار واسه من پیش اومد که نتونم بیاممممم

ممنون از تمامی دوستانی که زحمت کشیدن، امیدوارم همیشه موفق باشن.

مهندس جان این بازنشستگی ما رو هم بردار، دلمون گرفت دیگه

خداییـــــــــــــــــــــــش؛ یعنی د ... س... پســــــــــــــــر ...:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

و در اینجا بنده هم به نوبه ی خودم از برادر و دوست بسیار عزیز و خوبم، مهندس ابولفضل عزیز ؛ کمال تشکرات و سپاس ها رو دارم.بی شک هرکسی ، یا هر گروه و هر شرکت و هرسایتی امکان حضور در چنین محفلی رو نداره و نمیتونه که ابراز وجود بکنه. و باید قدر دونست و ارج گذاشت بر اینهمه زحمت و تلاش مهندس طالبی عزیز، که با تمام وجود ، از جون مایه گذاشت تا همه چیز بر وفق مراد پیش بره و جمعی در خور نام و آوازه انجمن جوملای ایران و کاربرانش دست و پا بشه .

امیدوام که هیچگاه رخنه ای در گروهمون بوجود نیاد (حالا به هردلیلی!) و بنده به شخصه تمام تلاش خودم رو میکنم که این اتفاق از جانب بنده و کسانی که وابسته به بنده هستند رخ نده و تا جایی که میتونیم بتازیم در عرصه وب بالاخص جوملا در ایران و این روح دوستی، برادری، احترام، و در نگاه آخر، همکاری و هم شغلی رو در تمام وب گسترش بدیم.

و یاد بدیم به تمامی کاربران اینترنت که اگر رکن اول هر کاری برپایه ی دوستی و برادری و احترام متقابل در سایه ی درستی و راستی و صافی روابط (در همه امور) مابین افراد جاری باشه. هیچگاه هیچ چیزی نمیتونه اونهارو از هم بپاشه.و بجای اینکه سیر نزولی نداشته باشند روز به روز سیر صعودی دارند و همکاری همدیگه موجبات تکامل همدیگر رو فراهم میکنن.

در کلام آخر...

مخلص تمامی دوستان خوب و دشمنان بهتر از جانم:didi::ds6a5d::didi:

مثل همیشه:

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

بیا همه شدن خاص، بازیکن، وزیر،خوشتیپ ، رباط و من بدبخت شدم شکم باد کرده :13::13::13::13::13::13::13::13::hoy::hoy::hoy::hoy::hoy::hoy::hoy:

خدایا مشتریان اینگونه افراد را ازشون بگیر ، بده به من : همه با هم بگید آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــین

خدایا اینگونه افراد را تا میتوانی چاق کن : همه با هم بگید آآآآآآآآآآآآآآآآ میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن

خدایا بزن اینترنت اینگونه افراد را Dialup کن : همه با هم بگید آآآآآآآآآآآآآآآآ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــمین

خدایا کاری کن اینگونه افراد دفعه های بعد از دیدار غرفه جا بمونند : همه با هم بگید آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــین

خدایا شکم منو به حالت اول بازگردون : همه با هم بگید آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ مـیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن

موفق پایدار

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ ره...بقیه که اصلا ، به هیچ وجه، عمراً، ابداً ،بلاشک و.... کلاس و امتحان و کار و گرفتاری نداشتن! کس دیگه ای هم که اصلا دانشجو نیســـــــــــــــــت!!! فقط موسیو بلاژه دانشجو هست و کار داره!!

آرررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر رررررررررره!!!

تو که حتمممممممممممممممممممما باید بگی!!!

نمایشگاه میخوای که بیای سُک سُک کنی و بری دیگه!!!!

ای حجت باز من نبودم اومدی این دوروبرا از زیراب مارو زدی بیام..... shotup:1dco2x0p1lilzhfpg1t

حجت عزیز دلم اخه تو که می دونی این حرفا صورت مسله است ته دل ما اونجا بود اما خدایش خدا هیچ کسو اسیر دانشگاه وغیره نکنه البته غیره مهم تره

البته به امید سال بعد که از ساعت اول اونجا هستم که حا بعضی دوستان عزیز رو جویا بشمممممممممم ببینم بازم میان اینجا گرد وخاکبه پا کنن:image177::image177:

ولی خدایش دم همتون گرم اون یک ساعتی که اونجا بودن خیلی خوش گذشت مخصوصا با برادر عزیزم حجت جان که واقعا عزیز ویدونست

راستی حجتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت باز که گفتی بلاژه مگه نگفتم نوید؟؟؟؟؟؟؟shotupshotupshotup

اصلا استاد لطفا اسم منو پیوست کن به نام کار بریم ازد ست این حجت من راحت بشم

بیا همه شدن خاص، بازیکن، وزیر،خوشتیپ ، رباط و من بدبخت شدم شکم باد کرده :13::13::13::13::13::hoy::hoy::hoy:

خدایا مشتریان اینگونه افراد را ازشون بگیر ، بده به من : همه با هم بگید آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــین

خدایا اینگونه افراد را تا میتوانی چاق کن : همه با هم بگید آآآآآآآآآآآآآآآآ میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن

خدایا بزن اینترنت اینگونه افراد را Dialup کن : همه با هم بگید آآآآآآآآآآآآآآآآ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــمین

خدایا کاری کن اینگونه افراد دفعه های بعد از دیدار غرفه جا بمونند : همه با هم بگید آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــین

خدایا شکم منو به حالت اول بازگردون : همه با هم بگید آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ مـیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن

موفق پایدار

محمد جان باز خوبه یه نگاهی به شیکم شما انداخت ما رو که به کل فراموش کرد البته حق داره فراموشم کنه ولی دمت گرم این چند دقیقه ای که دعا کردیم وامین گفتیم واقعا خوب بود اما هیچ چیز به جمله اخر نمی رسه

درود

شرمنده نوید جان پوزش میخوام عزیز

حجت هدیه منو بفرست به آدرس وگرنه شکایت میکنما حالا من چیزی نمیگم دیگه....:128fs318181:

نوید جان ( بلاژه عزیز ) من روزی که شما اومدی رو نبودم ..متاسفانه وگرنه یه اسمی واسه شما دست و پا میکردم

دلجوی عزیز به جای این همه دعا و داد و بی داد ....یکم برو ورزش کن تا شکمت آب شه

joomlaforum.ir_13554209661.jpg

joomlaforum.ir_13554209672.jpg

اينم آخرين گزارش از نمايشگاه الکامپ 91 ،بازم يه چيز ديگه تموم شد و خاطره ها و رفاقتاش فقط موند...

اميدوارم هميشه واسه هم دوستاي خوبي باشيم...

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

بابت تصاویر از دوستان متشکرم

اما تنها چیزی که تو همه عکس ها بیش از هر چیزی جلب توجه می کرد

تیپ فوق العاده خفن و جذاب استاد طالبی بود :motat:

توصیه می کنم یک اسپند دود کنید استاد طالبی

برای جوملا ایران و استاد طالبی و خیل کاربران خوب و فعال و جدید جوملا در انجمن جوملا ایران آرزوی موفقیت دارم:auizz3ffy9vla57584x

ویرایش شده در توسط poonoodi

از همه ی بچه هایی که زحمت کشیدند و عکس ها رو گذاشتند ممنون.

تا اونجا رفتیم اینقدر ذوق زده شده بودیم، یادمون رفت یک عکس با استاد طالبی، امیر عزیز و فرزاد دوست داشتنی بندازیم.:auau::auau::auau::auau:

به هر حال همون چند لحظه ای که کنار اونا بودیم، از عکس بهتر توی خاطره هامون ثبت شده و باعثه دلگرمی قلبمونه.:35::35::35::35::35:

رضا جان شما روز کلاس پویان بودی ؟؟؟؟ چرا خودتو معرفی نکردی؟ :37::37::nasihat::nasihat::nasihat::nasihat: