sornagostar

گزارش تصویری نمایشکاه الکامپ

122 پست در این موضوع

خدا قبول کنه

محمد پیش ما محبوب نشدی عزیزه بابا هنوز سایر مداررک ثبت نامیت رو برای ما کامل و ارسال نکردی:didi:

چرا محبوب شدم. منتها غرورت اجازه نمیده در تایپک عمومی بازگو کنی بیخودی گیر دادی به نواقص پرونده ما. بزن لایکو :did2:

محمد وقتی محبوب محبوب میشی که اون شکمتو آب کنی :25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

راستی محمد دارم یه سایت میزنم که خیلی برای اونایی که شکم دارن مفیده حتما برو بخون:4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6:

ببین کامپوننت قد و وزن خواستی بگو دارم ( قیمت : 800 هزار اشلوب ) واسه تست کامپوننت هم میتونی از خودم استفاده کنی.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

محممد مطمئنی؟

فقط گزینه اول رو گرفتی برادر من بربری بودا

محمد خداییش تویه انجمن طنز برای همه بود:

یا دکل نت برای انجمن میشی

یا اینکه فقط می خوردی فکر کنم یه 40-50 تایی نسکافه زدی بابا اما من اصلا نشمردمشونااااااااااااااااااااااااااااا:a2d3:

محمد انشاالله نمایشگاه تبریز اگه برسونم برگزار کنیم میگم بیای تویه 7 روزی که تبریز میکارمت اون شکمتو لاغر کنم

7 روز نمایشگاه ؟:5: :33: بابا مگه چیکار می خواید بکنید . مگه می خواهید تو نمایشگاه پولوتونیم بشکافید که 7 روز زمان نیاز دارید !

نمیدونم چند تا نسکافه شده فقط میدونم نسکافه ، چای ، شکر ، کافی میت همش تموم شد . عزا گرفته بودم اگر نمایشگاه تمدید بشه من چیکار کنم :didi:

من یه روزگاری یکی رو واسه شیتمش مسخره کردم. حالا خودم بلا سرم اومد. آه (این آه یه روزی تو رو میگیره )

:25r30wi:

نه خیر جان دل بابا

شما که میای برای چیدمان غرفه کمک کنی رویه نمایشگاه راضافه میشه که رو هم گفتم 7 روز.

محمد اما خداوکیلی یه فکری به حال اون بچه بکن

ارسال شده در (ویرایش شده)

اما بچها در کل بخوایم خوب بود به من تو نمایشگاه خوش گذشت اما چه بگویم از تهران خیلی بد بود تا رسیدم اصفهان خدارا شکر کردم که از دس اون اشغال دونی راحت شدم

بچه این جمله را از من داشته باشید به دردتان میخورد گفته باشم

کسی میگفت: باید از کنار مشکلات باسرعت عبور کنی و بگی : “میگ میگ”

اما نمیدونست مشکلات نشستن روبه رومون میگن : “انگوری انگوری.."

باتشکر

میگ میگ مجی

ویرایش شده در توسط mojtaba031

باسلام خدمت دوستای گلم . با اینکه بخاطر وجود مشغله دیر به وعده خودم در خصوص انتشار تصاویر نمایشگاه عمل میکنم ولی تجدید خاطرات خالی از لطف نیست

همه تون رو دوست دارم .

joomlaforum.ir_13560709201.jpg

joomlaforum.ir_13560709202.jpg

joomlaforum.ir_13560709203.jpg

joomlaforum.ir_13560714751.jpg

joomlaforum.ir_13560714752.jpg

joomlaforum.ir_13560714753.jpg

joomlaforum.ir_13560717111.jpg

joomlaforum.ir_13560717112.jpg

joomlaforum.ir_13560717113.jpg

joomlaforum.ir_13560718121.jpg

joomlaforum.ir_13560718122.jpg

joomlaforum.ir_13560718123.jpg

joomlaforum.ir_13560718941.jpg

joomlaforum.ir_13560718942.jpg

joomlaforum.ir_13560718943.jpg

joomlaforum.ir_13560719521.jpg

ویرایش شده در توسط Reza Dasdar

ممنون از عکس های جدید...چیکار دارین این دلجورو،بذارید بخوره بنده خدا،خودش متنبه میشه بزودی...البته امیدوارم :128fs318181::128fs318181:

آقا یه پیشنهاد دارم بیایین پست های دلجو رو لایک نکنیم .... شاید از غصه اون شکمش آب شه .....:a2d3::a2d3::a2d3::28::28::28:

آقای دلجو کی هستند؟

میشه عکسشون رو قرار بدید؟

ممنون

آقای دلجو کی هستند؟

ممنون

توی عکسهایی که parmiscomputer قرار دادند عکس هفتم

سمت چپ مهندس دلجو هستند

آقای دلجو کی هستند؟

ممنون

رضا داسدار (سمت راست) - استاد محمد دلجو (سمت چپ)

joomlaforum.ir_13562005271.jpg

ویرایش شده در توسط Reza Dasdar

ممنون از عکس های جدید...چیکار دارین این دلجورو،بذارید بخوره بنده خدا،خودش متنبه میشه بزودی...البته امیدوارم :128fs318181::128fs318181:

تمام این بدبختی ها زیر سر تو بود فرزاد ، الهی چاق بشی . بعد اخرش بترکی .

آقا یه پیشنهاد دارم بیایین پست های دلجو رو لایک نکنیم .... شاید از غصه اون شکمش آب شه .....:a2d3::a2d3::a2d3::28::28::28:

بوی توطئه میاد. وقتی درجه مدیریت رو از شما دو تا گرفتم . و تبدلیتون کردم به کاربرای معمولی اونوقت میفهمید که نباید منو تحریم کنید.

من که موافقم باهات بهرام جان

و تو بلاژه خائن ، تمام امتیاز هات رو صفر میکنم . و به مدت 3 سال نوری از انجمن اخراجت میکنم.

آقای دلجو کی هستند؟

ممنون

دلجو موجودیست دوست داشتنی که در گروه فرشته ها قرار دارد. و بسیار مظلوم می باشد که متاسفانه گیر یک مشت هیولای درشت و زشت افتاده . و از شما تقاضا دارم این تحریم بهرام را بشکنید و به این پست من لایک بدید. تا بهرام حالش گرفته بشه.

و با تشکر از رضا داسدار عزیز که بابت تصاویری که منتشر کرده و واقعا برای من افتخاری هست که در کنار همه شما که مهندسان شایسته این کشور هستید فعالیت میکنم

موفق پایدار

بوی توطئه میاد. وقتی درجه مدیریت رو از شما دو تا گرفتم . و تبدلیتون کردم به کاربرای معمولی اونوقت میفهمید که نباید منو تحریم کنید.

و تو بلاژه خائن ، تمام امتیاز هات رو صفر میکنم . و به مدت 3 سال نوری از انجمن اخراجت میکنم.

دلجو موجودیست دوست داشتنی که در گروه فرشته ها قرار دارد. و بسیار مظلوم می باشد که متاسفانه گیر یک مشت هیولای درشت و زشت افتاده . و از شما تقاضا دارم این تحریم بهرام را بشکنید و به این پست من لایک بدید. تا بهرام حالش گرفته بشه.

و با تشکر از رضا داسدار عزیز که بابت تصاویری که منتشر کرده و واقعا برای من افتخاری هست که در کنار همه شما که مهندسان شایسته این کشور هستید فعالیت میکنم

موفق پایدار

محمد دیگه عکاسی هم نمیکنم دادا:oom::oom::oom:

موفق پایدار

محمد جان منم لایک کردم برو حالشو ببر که دیگه سال نوری منو اخراج نکنی خودت می دونی بعد از چند سال نوری برگردم چه بلاهایی سرت میاد:hehe:

ودر کل جال نوشتی ارزش چند تا لایک داشت

راستی محمد جان بلاژل نه بگو نوید

آقای دلجو ملقب به حاج محمد،یکی از خوش شکم ترین آدمای جوملا فرومه،کلا یه دونست اونم واسه نمونست :thanks::thanks::did2::motat:

آققققققققاااااااااااییییییی دللللللللجججججججججججووووووو

به خانواده بگوووووو برات اسفندددددددد دود کنند این ها دارد از حساددددتتتت این حرفهااا رو میزنند:128fs318181:

آدم خوش تیپ،خوش هیکل،با اخلاق و... اینا میخواند چشمتون بزننددد:128fs318181:

:hooom::hooom::hooom::hooom::hooom:

دوستون دارم

آقا ما محمدوخیلی هم دوست داریم،برعکس اینارو میگیم که بره آب کنه،و صرف شوخی هست نه چیز دیگه،البته خود محمد میدونه،شما آتیش بیار نشو لطفااااااا:yoho::yoho::28::didi:

آفرین

ای محمد جان زبل خان باشه پس بلاژل اصلا فرژاد راست می گه با اون شیکم یک تیکه البته یه تیکه بودنش هم هنر هر کسی نیست:yeah::128fs318181::25r30wi:

آقا ما شوخی کردیم...

همه آقا محمد رو دوست دارند....:35::35:

شوخی بود حرف هام...

آقای بلاژل خودشون میدونند:bala:

:35: