ابوالفضل طالبی

سیستم فروش کارت شارژ , پین کد و محصولات مجازی پی سی شارژ (P30 charge) منتشر شد

171 پست در این موضوع

مهندس مشکل گروه بندی حل شد؟ :13:

با سلام

این افزونه بسیار عالی یک مشکل بزرگ و اساسی در گروه بندی داره و هنگام خرید یک پین کد اون رو بر اساس گروه مورد نظر ارائه نمی ده و از اولین پین شروع می کنه به خروجی دادن ! لطفا بررسی نمایید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

من این کامپوننت رو به همراه پلاگین هایش نصب و طبق راهنمایی شما تنظیم کردم اما زمانیکه پرداخت آنلاین از طریق زرین پال رو میزنم این پیغام رو بهم میده:خطايي در پرداخت بوجود آمد و شرح خطا عبارت است از:وب سرويس نامعتبر است

لطفا منو راهنمایی کنید خیلی گیرم

ی سوال دیگه هم دارم آیا میشه با این کامپوننت لیست شارژها رو بصورت اتوماتیک وارد کرد مثلا از یک فایل TXT خوانده شد.

ایمیلم:MailManager300@gmail.com

با تشکر

با سلام

مشکل اولم حل شد شماره حساب زرین پالم را اشتباه وارد کرده بودم

ولی مشکل دومم حل نشده

من یک میلیون کد دارم برای فروش

بایستی تک تک وارد کنم یا راه حلی دیگه ای داره لطفا منو راهنمایی کنید باتشکر

سلام

نصب کردم ولی بعد از نصب وقتی که پرداخت انجام می شود و روی انتقال به وب سایت فروشنده کلیک می کنم صفحه ای سفید می یاید و چیزی نمایش نمی دهد چکارباید بکنم

پلاگین ها را درست تنظیم کردم

ایمیل هم ارسال نمی شود

ویرایش شده در توسط jahan654

در پیکربندی جوملا گزارش خطا رو روی حداکثر قرار بدید مجدد تست کنید

اینبار بجای صفحه سفید خطایی مشاهده میکنید که باید آن را عنوان کنید راهنمایی کنیم

درود و خسته نباشید.

من خیلی دنبال این کامپوننت بودم!

یه سوال دارم نسخه متصل شده به بانک پاسارگاد دیگه نیاز به گرفتن درگاه گرداخت از بانک پاسارگاد نداره؟!

زرین پال چه فرقی می کنه؟با پاسارگاد و...؟!

برای هر بانکی شما نیاز دارید که درگاه پرداخت درخواست بدید و دریافت کنید

زرین پال واسط دراه بانکی است که توضیحات بیشتر در سایت خودش موجوده

بدون شرح : خطاب به بقیه دوستان (منهای مهندس طالبی)

تو مگو ما را بدان شه بار نیست

با کریمان کارها دشوار نیست

برای سلامتیت دعا میکنیم مهندس.

سلام دوستان نسخه اصلاحی را نصب کردم ایا باز نیاز به نصب پلاگین ها هست؟

اگر هست مدیریت لطفا لینک این پلاگین ها رو تصحیح کنه اصلا چیزی واسه دانلود پیدا نمیشه متشکرم

سلام دوستان نسخه اصلاحی را نصب کردم ایا باز نیاز به نصب پلاگین ها هست؟

اگر هست مدیریت لطفا لینک این پلاگین ها رو تصحیح کنه اصلا چیزی واسه دانلود پیدا نمیشه متشکرم

واقعا هنگیدم

فقط میتونم بگم که چه میکنه این انجمن

درود بر شما

:auizz3ffy9vla57584x:ooofe::1:

با سلام

این افزونه بسیار عالی یک مشکل بزرگ و اساسی در گروه بندی داره و هنگام خرید یک پین کد اون رو بر اساس گروه مورد نظر ارائه نمی ده و از اولین پین شروع می کنه به خروجی دادن ! لطفا بررسی نمایید.

مشکل برطرف شد مجدد دانلود کنید

سلام دوستان من تازه كارم لطفا راهنماييم كنيد.

من يك سايت خبري دارم كهمي خوام براش سيستم فروش كارت شارژ رو هم راه بندازم.

اين افزونه رو نصب كردم و اون دو تا پلاگين الحاقي رو هم نصب و فعال كردم. ولي بر روي سايتم قسمتي به عنوان فروش كارت شارژ يا همچين چيزي اضافه نشد.

لطفا راهنمايي كنيد چهطور بايد روي سايت هم اين قسمت فروش اضافه بشه آيا بايد چيز ديگري هم نصب كنم؟يا بايد كار ديگه اي بكنم؟لطفا راهنمايي كنيد.

یه سوال آیا پولی هم برای ما داره؟:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

سلام؛بله میدونم؛نسخه جوملای من هم۱.۵هست ولی همون مشکلی که قبلا گفتم هنوز هست؛لطفا راهنمایی کنید

سلام

من میخوام با این سیستم اکانت وی.پی..ان بفروشتم و کاربر باید نام کاربری و پسوردی که دوست داره رو وارد کنه و بعدش پول رو با درگاه بانک سامان یا هر بانک دیگه ای پرداخت کنه.

این افزونه همچین کاری میکنه ؟

کار این افزونه فروش اکانت و پین کد هست در توضیحاتش قید شده ولی باز دارید سوال میکنید!

دوست عزیز

توضیحات افزونه به همراه تمام نظریات دوستان رو کاملا مطالعه کردم. اما هیچ کجا قید نشه که میشه با نام کاربری دلخواه امانت خریداری کرد.

اکانت وی.پی.ان که مثل کارت اینترنت نیست که فقط یک سریال باشه. کاربر باید خودش انتخاب کنه نام کاربری و پسوردش رو ! این امکان رو داره تا خودمون فیلد اضافه کنیم ؟

و اینکه چطور میتونم کاربر ویژه بشم ؟

با سلام و خسته نباشید

من این افزونه رو نصب کردم ولی به زرین پال وصل نمیشه ارور میده که عدم اتصال به زرین پال

البته تنظیمات زرین پال این ها همه رو کامل کردم. ولی باز نمیشه

با سلام

فکر می کنید برای جوملا 2.5 کی آماده میشه

شاد باشید و شادی بخش دیگران

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری