ابوالفضل طالبی

سیستم فروش کارت شارژ , پین کد و محصولات مجازی پی سی شارژ (P30 charge) منتشر شد

171 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با هاست تماس بگیرید ببینید IonCube نصب هست؟احتما کمیدم برخی فایل ها رو نمیتونه بخونه ...

گفتند فعال هست. اما فعلا ارور تصویر رفع شده.

اما ارور لینک همچنان پابرجاست.

دوستان کسی از این افزونه استفاده نکرده ؟

سلام به همه عزیزان

دوستان من یک سوال خدمتتوتن داشتم که اگر بخوام از درگاه بانک پارسیان برای این سیستم داشتم چه کاری باید انجام بدم

ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام و حترام خدمت مهندس عزیز میتونم ازتون بپرسم این نسخه 2.5کی آماده انتشار میشه

با سپاسgift

کسی نیست ؟؟

از اقای طالبی تقاضا میکنم این افزونه رو برا 2.5هم سازگار کنن

با سپاس فراوان

ویرایش شده در توسط mahdi711

سلام

ببخشید دوستان من یه مشکلی دارم با ارسال پیامک این سیستم دارم

پنل ارسال پیامک کار میکنه ولی وقتی شماره پیامک و رمز پنل رو میدم اصلا کاری انجام نمیده، یعنی پیامکی برای مشتری ارسال نمیشه، اگر میشه بفرمایید که آیا مشکل از unsoap بودنش نیست؟ (البته من از php چیزی نمیدونم)

ممنون میشم کمکم کنید

ای وای ولی من اون پنل رو خریدم

نمیشه کاری کرد پنل نوین پیامک روش کار کنه؟

سوال دوم واسه داشتن درگاه بانک ملت واسه این سیستم چقدر باید هزینه کنم؟

استاد طالبی سیستم برای جوملا 2.5 کی منتشر میشه

بی صبرانه منتظر بودم توی این مدت عید منشتر کنید:13::13::1:

به نظر اینترفیس خوبی داره ولی سایت شارژ مهمترین چیزش تامین کدهای شارژش هست..

سلام.

این کامپوننت رو نه تو پی سی جوملا تونستم پیدا کنم و نه تو پی سی دکتر؟ نه خودش بود و نه متصل به درگاه بانکهاش؟ لطفا لینک تجاریش رو قرار بدید.

ممنون می شم

با سلام خدمت دوست عزیزم جناب طالبی

من این افزونه رو روی جوملا 1.5 نصب کردم

بعد وقتی خواستم بازش کنم این پیغامو داد

مشکل از کجا

ممنون

Site error: the file F:\xampp\htdocs\kart\administrator\components\com_p30charge\admin.p30charge.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.2.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

سلام و خسته نباشيد به مهندس عزيز. اول از همه اينكه واقعا خسته نباشي و دستت درد نكنه بابت اين افزونه عالي، انشاء اله بازم كاراي خوب ديگري از شما عزيزان حرفه اي ببينيم.

يه پيشنهاد كوچيك دارم اونم اينه كه چون همه ما ميدونيم كه تو هر زمينه از كامپيوتر آپ ديت باشيم بهتره و خيلي از مشكلات و ... در نسخه آپ ديت شده حل ميشه، جوملا هم مستثنا نيست و فكر كنم كه خيلي هاي ديگه دارن با 2.5 كار مي كنن يا در كار جديدشون ميرن روي 2.5، بهتر نيست كه شما هم وقتتونو بيشتر روي 2.5 صرف كنيد.

باز هم تشكر مي كنم از زحماتتونgift

جناب طالبی عزیز و محبوب دمت گرم:35: . چرا استقبال کمی شده shotup اگر یکی این سیستم رو بفروشه 100 ت میگیره . امیدوارم کار کنه :4d564ad6::thanks:

ارسال شده در (ویرایش شده)

خیلی خیلی عالیه....واقعا ممنوم... گل کاشتید... ولی کاش پرداخت برای بانک های عضو شتاب هم برای همه میزاشتین آخه مهمترین بخش افزونه همینه و اگه نباشه کار لنگ می مونه.

البته بی صبرانه منتظر نسخۀ جدید برای جوملا 2.5 هستیم

ویرایش شده در توسط sfmhoo

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری