Devil Jin

سوال در مورد mp3 player

5 پست در این موضوع

سلام به همه ی دوستان عزیز

من سعی دارم روی سایتم یه mp3 player قرار بدم تا هنگامی که کسی وارد سایت میشه آهنگ رو پخش کنه

از پلاگین allvideo استفاده کردم و بسیار عالیه فقط مشکلی که هست اینه که وقتی از صفحه ای به صفحه ی دیگه میری آهنگ از اول پخش میشه

آیا راه حلی برای این مشکل هست؟

اگر نیاز به افزونه خاصی هست ممنون میشم افزونه ای معرفی کنید که بسیار کوچک (از نظر ابعاد) باشه

مثلا فقط یه دکمه pause/play و یه دکمه ی کنترل صدا داشته باشه

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

افزونه ای وجود نداره که اینکار رو انجام بده چرا که با هربار رفرش شدن صفحه شما فایل mp3 شما نیز مجدد پخش میشه ... در یک حالت امکان پخش ادامه موزیک وجود داره که از سیستم های رادیو آنلاین استفاده کنید

افزونه ای وجود نداره که اینکار رو انجام بده چرا که با هربار رفرش شدن صفحه شما فایل mp3 شما نیز مجدد پخش میشه ... در یک حالت امکان پخش ادامه موزیک وجود داره که از سیستم های رادیو آنلاین استفاده کنید

ممنون از پاسختون

ولی توی یکی از انجمنها یکی از دوستان گفته بودند اگه ماژول یا پلاگینی از آژاکس استفاده کنه این کار ممکن میشه.

نظر شما چیه؟

فک کنم قبلا انجمن یه پلاگین بود دوستان گذاشته بودن این کار رو میکرد یه جستجو بکنید دقیق یادم نیست تاپیک چی بود

سلام دوست عزیز تایپیک این بود:

آجاکسی کردن قالب

البته فقط برا جوملا 2.5 و 3 هست

البته یه افزونه ای برای پخش موزیک هست که موزیک با رفرش صفحه موزیک از اول نمیاد ادامش میاد من تو دو تا سایت هم کار کاردم خوب شد اگه پیداش کردم برات میذارم البته برا جوملا 1.5 بود

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری