نیما حبیب خدا

اولین قالب جوملا 2.5 هدیه به انجمن جوملای ایران

14 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

قالب سیستم من نسخه رایگان جوملا 2.5 . کاری از آکادمی جوملا . joomacademy.ir

log-v2-mysystem.png

قالبی که جلو رو دارید و میتوانید به صورت رایگان دانلود کنید ، همان قالب سیستم من میباشد و لی برای ورژن جوملا 2.5 .

دلیل رایگان بودن این قالب این است که اولین قالب فارسی با پارامترهای فراوان است که توسط فریم ورک قدرتمند آکاجوم زده شده است .

تمامی مشخصات ، پارامترهای قالب سیستم من نسخه 1.5 میباشد .

این قالب توسط فریم ورک آکاجوم با ویرایش دوم نوشته است .

در ابتدا یک سری توضیحات در مورد ویرایش دوم بدهم .

در این ویرایش تمامی توابع تغییر کرده اند و تمامی کدها بهینه شده اند . از یک سری منابع برای نوشتن این فریم ورک استفاده کرده ایم تا بتوانیم این فریم ورک را در نوع خود بی نظیر کنیم .

1- سایت یوجوملا( برای لاگین و ثبت نام )

2- قالب های جوملا آرت برای ایده پنل کاربری

اما در مورد گزینه دوم یک نکته باید گفته شود : اینکه داشتن پنل کاربری را از این گروه ایده گرفتیم . اجزای داخل پنل کار گروه هست و کدهای این پنل از جایی دریافت نشده است .

01 امکان ثبت نام و ورود به صورت پاپ آپ و دارای پارامتر مدیریت در مدیریت قالب

02 دارای فیلد جستجو با استایل و ویژگی خاص

03 منو بازشو با سیستم موتولز در پنج مرحله بازشوندگی

04 اسلایدر با سیستم جی کوئری و دارای پارامترهای پیشرفته در مدیریت

05 دارای پنل برای کاربران با امکانات تغییر رنگ و استایل توسط کاربر و حذف ستون های چپ و راست

06 دارای سه استایل متفاوت در مدیریت برای تعیین استایل پیشفرض

07 دارای انواع نوشتار برای زیباتر کردن سایت شما

08 دارای امکان " بالا رفتن " با سیستم جاوا و جلوه زیبا در پایین صفحه

09 دارای صفحه بسته بودن سایت و همچنین صفحه خطای 404 اختصاصی

10 دارای استایل اختصاصی برای کامپوننت k2

11 کاملا آشنا با گوگل و موتوهای جستجو

12 طراحی شده با دایو ( table less )

13 دارای موقعیت های متنوع و فراوان به صورت هوشمند و امکان تشخیص فضا

params.png

به علت نا امن بودن جوملا 2.5 در حال حاظر ، از گذاشتن دمو آنلاین معذوریم

دریافت ورژن رایگان با لایسنس و فوتر آکادمی

[ATTACH]469[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط نیما حبیب خدا

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام، ممنون،

اون پیام که میاد بالا واسه چیه؟ این شکلی که کسی استفاده نمی کنه و قالب رایگان هم محسوب نمیشه. فقط دمو هست. منظور شما هم همین باید باشه حتما.

پیروز باشید

ویرایش شده در توسط novinfard

سهیل جان من چیزی از صحبت هاتون متوجه نشدم ... قالب رایگانه ... اروری من ندیدم .. ارور چی هست؟

بله . من فوتر خودم رو نگه داشتم .. دلیلش هم رایگان بودن هست . همونطور که گفته شده . مثل اکثر تیم ها که وقتی کار رایگان میدن ، بنا به سیاست خودشون ، مایل نیستند که حقوق کپی رایتشون رعایت نشه .

من هم همین کار رو کردم . دریافت قالب کاملا رایگانه .. توی تنظیمات که برید گزینه فوتر رو بر روی بلی قرار میدید و درست میشه .

اکی نیماجان،

دو تا بحث :

1) من بعد از نصب هیچ کاری انجام ندادم و این گزینه اومد. پس اگه قرار فوتر باقی باشه، باید(باید منطقی Should نه باید اجبار Must) مقدار پیش فرض جوری باشه که حداقل بعد از نصب همچین چیزی دیده نشه.

2) وقتی که چیزی اجباری هست دیگه گزینه معنا نداره، از همون اول این کار باید(باید منطقی Should نه باید اجبار Must) انجام بگیره و گزینه حذف بشه.

ویرایش شده در توسط novinfard

داخل xml فراموش کردم default , بر روی 1 قرار بدم . دوستان بعد از نصب فوتر رو بر روی بلی قرار بدند .

از سهیل عزیز سپاسگذاریم که بسیار موشکافانه نکات ریزی را که نیما جان فراموش کرده بودند یا به اونها توجه نکرده بودند، یادآوری کردند.

این روح کمک به همدیگه برای ارتقا سطح فنی و دانش دوستان، در عین روابط دوستانه و صمیمانه بسیار بسیار ارزشمنده...

باز هم ممنون سهیل جان

دوستان این فایل لایسنس ارور 404 میده

من قالب رو نصب کردم ولی موقع ایی که قالب را نصب می کنم این پیغام رو میده

/* در قالب حقوق کپی رایت رعایت نشده است

به این علت که قالب شما رایگان است ، نمیتوانید فوتر را از زیر آن بردارید*/

خواهشمندم کمک بفرمایید

با سلام . خدمت دوستان خوبم .

ماهم بالاخره از بعضی جاها اومدیم اینجا . اینم اولین پستم هست .

پیشنهاد بهتره دوستانی که مطلع تر هستند درباره جوملا 2.5 یک سری توضیحاتی بدهند .

مثلا سازگاری اون با جوملا 1.7 و حتی با قالبهای 1.7

خیلی خوشحالم که اینجا هستم .

hrmehrjoo : عزیزم توی پست های قبلی ذکر کردم . داخل مدیریت قالب برید و تیک ف.تر را بر روی بلی قرار بدید . داخل مدیریت قالب مدیریت جوملا .

بیاتی : خوشمادی عزیزم . امیداریم بتونیم مفید باشیم برات .

عزیزم قالب های 1.7 همه روی 2.5 کار نمیکنند . یک سری توابع هستند که باید دقت کرد . اما بعضی دوستان که قالب html میزنند و میگن برای 1.5 1.7 2.5 و ... برای اینه که از توابع php داخل کارشون استفاده نمیکنند . یک قالب حجت عزیز هم قرار دادند در انجمن که اون هم php بود و عالی بود . برای این کار شما تست کنید و قالب ها رو روی ورژن های مختلف قرار بدید . اگر کار کردن ، توی توابع جستجو کنید که آیا php هست و اگر هست ، از چه متغیر هایی استفاده شده .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری