MRT69

مشکل یا فروشگاه ساز قاصدک (خواهشا کمک کنید )

41 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشید .

در مورد ورود کاربران، قاصدک نسخه 2 کسی بحث نکرد . همانطور که دوستمون فرمودن ورود کاربران در نسخه 2 مشکل دارد .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در مورد نسخه 2 اقای دلجو در تاپیک دیگه قول دادن که به زودی به تمام سوالات یکجا پاسخ بدن

دوستان

من چه جور می تونم رنگ دکمه ها و منوی بالای سایت که الان یه حالت قرمز روشن - نارنجی دارد رو به رنگ دلخواهم تغیر بدم

کجای قالب رو باید ویرایش کنم ؟؟؟؟

("../../images/mega/mainmenu.png")

دوستان

من چه جور می تونم رنگ دکمه ها و منوی بالای سایت که الان یه حالت قرمز روشن - نارنجی دارد رو به رنگ دلخواهم تغیر بدم

کجای قالب رو باید ویرایش کنم ؟؟؟؟

با تشکر

این مربوط به منوی بالا بود

دکمه ها رو چه طور می تونم تغیر رنگ بدم ؟؟؟

./../images/mega/menu-level1.png

و خط 37 zt.megamenu.css

templates/zt_opis25/zt_menus/zt_megamenu/zt.megamenu.css

./../images/mega/menu-level1.png

و خط 37 zt.megamenu.css

templates/zt_opis25/zt_menus/zt_megamenu/zt.megamenu.css

این برا دکمه های منو بود

برا دکمه های داخل مطالب و فروشگاه مثل دکمه سبد خرید و .... چه طور می تونم تغیرات انجام بدم

با تشکر

با استفاده از ابزار firebug میتونید براحتی محل کدهاتون رو پیدا کنید و ویرایش کنید

با استفاده از ابزار firebug میتونید براحتی محل کدهاتون رو پیدا کنید و ویرایش کنید

به چه صورتی می تونم از این ابزار استفاده کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

یه سرچ کوچولو دربارش بزنید میبینید چه جوری میشه ازش استفاده کرد این ابزار روی فایرفاکس نصب میشه

البته نسخه های بالاتر فایرفاکس گزینه Inspect Element دارن که با راست کلیک روی صفحه سایت میتونید مشاهدش کنید که همون کار فایرباگ رو انجام میده

با تشکر

من هر چی سعی کردم نتونستم باز جای دکمه ها رو پیدا کنم

ممنون میشم این یه مورد رو هم بگید که کجا رو برای تغیر رنگ دکمه باید ویرایش کنم

درود

خوب بزارید من آموزش بدم تا بتونید css ها را راحت پیدا کنید .

کلید ctrl+shift+I رو نگه دارید. تا Inspect Element باز بشه. سپس کافی که با موس روی ایتم مورد نظر برید. متوجه میشوید که یک کادر دور اون ایتم قرار میگیرد. مثلا اگر موس را روی دکمه خرید ببرید یک کادر دور دکمه قرار میگیرد.کافی زمانی که کادر دور دکمه خرید قرار گرفت شما یک کلیک بکنید.

سپس در پایین یک باکس بزرگی باز هست. که کدها درونش قرار گرفته . پس از کلیک شما دقیقا روی تگ مورد نظر هایلایت میشه. سپس شما میتوانید ببینید که کلاس مورد نظر چی هست. و آنگاه کافی هست که در css ها کلاس مورد نظر را سرچ و پس از پیدا کردن تغییر دهید . و البته اگر خواستید بازم راحت تر بشه . shift+F7 را که بزنید یک پنجره جدید باز میشه که آدرس تمام کلاس های اون صفحه درونش هست. سپس به راحتی میتونید با یک ctrl+F به راحتی کلاس مورد نظر را جستجو کنید. و آدرس و خط مورد نظر را پیدا کنید.

البته فایرباگ خیلی راحت تر هست . ولی در صورتی که فایرباگ رو نداری میتونی از این المانت استفاده نمایید .

پیشنهاد میکنم کمی سعی کنید و با این تکنیک کار کنید. خیلی بدرد میخوره و تمامی مشکلات css را به راحتی حل میکنید. بعد از یاد گرفتن اصل این المانت برید سراغ نصب افزونه فایرباگ بروی فایرفاکس و با دنیای فایرباگ اشنا بشید.

موفق پایدار

با تشکر از توضیحاتتون

سپس در پایین یک باکس بزرگی باز هست. که کدها درونش قرار گرفته . پس از کلیک شما دقیقا روی تگ مورد نظر هایلایت میشه. سپس شما میتوانید ببینید که کلاس مورد نظر چی هست.

من همین کارهایی که فرمودید رو انجام دادم مثلا برای دکمه ورود اسم کلاس اگه اشتباه نکنم input.button هستش

آنگاه کافی هست که در css ها کلاس مورد نظر را سرچ و پس از پیدا کردن تغییر دهید . و البته اگر خواستید بازم راحت تر بشه . shift+F7 را که بزنید یک پنجره جدید باز میشه که آدرس تمام کلاس های اون صفحه درونش هست. سپس به راحتی میتونید با یک ctrl+F به راحتی کلاس مورد نظر را جستجو کنید. و آدرس و خط مورد نظر را پیدا کنید.

حالا توی صفحه مورد نظری که باز میشه وقتی input.button را جستجو می کنم چیزی پیدا نمی کنه

نمی دونم اسم کلاس رو اشتباه فهمیدم یا چیز دیگه

ممنون میشم راهنماییم کنید

تا اونجا که ذهنم یاری می کنی باید به این مسر بری

\templates\zt_opis25\zt_menus\zt_megamenu

یه فایل سی اس اس داره اونو ویرایش کن

آقای دلجو بهتر نیست مشکلات این بسته رو رفع کنید و یک فایل نهایی برای نصب بذارید؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری