MRT69

مشکل یا فروشگاه ساز قاصدک (خواهشا کمک کنید )

41 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام من با هر دو نسخه فروشگاه ساز قاصدک مشکل دارم

با فروشگاه ساز قاصدک 1 مشکلی اولی که دارم قسمت تیکت است که لینکش درست نیس من چه جور می تونم این قسمت را کلا بردارم یا لینکشو اصلاح کنم

با فروشگاه ساز قاصدک 2 (باران ) هم مشکلی که دارم ورود کاربران است که به هیچ وجه کاربران نمی تونن وارد سایت بشن

ممنون میشم کسایی که از این فروشگاه ساز استفاده می کنند توضیح بدن بگن که این مشکلات چی جوری رفع کردن

فقط خواهشا اگه می تونید کمک کنید چون چند روزه درگیرم این شدم و خسته شدم از جستجو ....

با تشکر

ویرایش شده در توسط MRT69

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان خواهشا کمک کنید

بد جور گیر اینم چند روزه

یعنی هیچ کس بلد نیس

پس این همه از دوستان که از این فروشگاه ساز استفاده می کنن با این دو تا مشکل اولیه چی کار کردن ؟؟؟؟

خواهشا کمک کنید

میگن زکات علم آموختن اون به دیگران است

پس اگه می دونید این مشکل چی جوری رفع میشه دریغ نکنید

یا علی

اخه قبلا اینجا اگه سوالی می پرسیدم نهایتا طی یک ساعت کلی از دوستان می اومدن کمک می کردن و پاسخ می دادن

ولی الان یکی چند وقت است هر چی سوال می پرسم بعد از گذشت چند روز هم کسی نمیاد پاسخ بده

البته می دونم که دوستان وظیفه ای برای پاسخ دادن به کسی ندارن و پاسخ هایی که قبلا می دادن هم از لطفشون بوده ولی خوب یه مدت دوستان کم لطف شدن امیدوارم دوستان حرفه ای تر به ما توی رفع مشکلاتمون کمک کنن و از لطفشون بی بهره نمونیم

ممنون از همه

آخه می دونی این چند روزه نمایشگاه الکامپ بوده

امروز روز آخرش بود

به نظرم اساتید خیلی انرژی روی نمایشگاه گذاشتند

از چند روز دیگه فروم مثل قبل میشه

این سوالات رو مهندس دلجو باید پاسخ بدهند که آشنایی بیشتری دارند ولی در خصوص سوال اول فکر میکنم در تنظیمات قالب بتونید لینک تیکت رو تغییر بدید

در خصوص ورود کابران هم توجه کنید که با توجه به لایسنس دار بودن قاصدک 2 در صورتی که قالب بخش مدیریت رو تغییر بدبد امکان ورود کاربران وجود نداره

ممنون از پاسختون

همون می خواستم ببینم کدوم قسمت رو باید توی قالب ویرایش کنم تا کلا قسمت مربوط به تیکت رو بردارم و حذف بشه

ممنون میشم کمک کنید چون من توی انجمن هم جستجو کردم

این سوال خیلی از دوستان بود که هنوز هم بی پاسخ مونده

با تشکر

درود

جواب شما در تایپک دیگری که اشاره کرده بودید داده شد. اما در همین جا مجدد پاسخ خواهم داد.

شما بارها شده قالبی را مشاهده می کنید. که امکانات فراوانی دارد. اما زمانی که قالب را نصب می کنید. متوجه میشوید که این امکان بصورت یک ماژول اچ تی ام ال بوده. مثلا بارها شده شما قالبی را دیدید که در موقعیت های مختلفی قسمت اخبار داره. اما زمانی که قالب را نصب کردید . متوجه شدید که اون قسمت اخبار یک ماژول اچ تی ام ال بوده که سازنده فقط چند تا خبر را بصورت دستی وارد کرده. و از بخش مطالب جوملا یا کا 2 یا کامپوننت دیگری بصورت خودکار فراخوانی نمیشه.

خوب در اینجا هم ما خواستیم بگیم که میشه یک دکمه تیک قرار داد . تا کمی پروفایل را شلوغ تر نمایش داده. خوب ما نمی توانیم که تیکت را هم برای شما نصب کنیم . شاید سیستم تیکتی که ما نصب کنیم بدرد کسی نخوره .کافی شما یک سیستم تیکت نصب کنید. و لینک مورد نظر را به این تصویر اختصاص بدهید.

آدرس فایلی را که باید تغییر بدهید به شکل زیر می باشد.

modules\mod_k2_login\tmpl\userblock.php مراجعه کنید و در خط 53 کد زیر پیدا کنید.

<span class="btn-cart"><a href = "<?php print SEFLink('index.php?option=com_jshopping&controller=cart&task=view', 1)?>"><?php print _JSHOP_TICKETS?></a></span>

کافی بجای :

index.php?option=com_jshopping&controller=cart&task=view

آدرس سیستم تیکت خودتان را وارد نمایید.

موفق پایدار

1 کاربر پسند دیده است

با تشکر از جناب دلجو و پاسخ کاملشون

یه ]چند دیگه

1- از دوستان داشتم من می خواستم عکس هدر بالای سایت رو تغیر بدم

اولا این امکان هست اصلا ؟؟ یعنی با تغیرش مشکلی که ایجاد نمیشه که ؟؟

اگه مشکلی نداره تغیرش ادرس این عکس توی هاست چیه ؟؟؟ من نتونستم پیداش کنم ؟؟

2- در قسمت مرحله چهارم و پایان سفارش (تایید سفارش ) در پایین یه قسمتی است به نام شرایط استفاده از سرویس و سیاست بازگشت تایید می کنم که وقتی روش کلیک می کنیم چیزی باز نمیشه چه طور میشه متنی برای این قسمت قرار داد یا کلا این قسمت رو حذف کرد

با تشکر

ویرایش شده در توسط MRT69

برای تغییر لوگوی سایت بریدبه آدرس زیر و لوگوی خودتون رو جایگزین لوگوی سایت کنید

templates/zt_opis25/images/logomain.php

اگر هم کل هدر رو می خواهید تغییر بدید برید به ادرس زیر و هدر خودتون را جایگزین هدر سایت کنید

templates/zt_opis25/images/header.png

1 کاربر پسند دیده است

برای تغییر لوگوی سایت بریدبه آدرس زیر و لوگوی خودتون رو جایگزین لوگوی سایت کنید

templates/zt_opis25/images/logomain.php

با تشکر از پاسختون ولی توی این ادرس که فرمودید اصلا فایلی به نام logomain.php نیست

از کجا باید لوگو رو تغییر بدم ؟؟؟

مورد دوم رو کسی می تونه کمک کنه ؟؟

2- در قسمت مرحله چهارم و پایان سفارش (تایید سفارش ) در پایین یه قسمتی است به نام شرایط استفاده از سرویس و سیاست بازگشت تایید می کنم که وقتی روش کلیک می کنیم چیزی باز نمیشه چه طور میشه متنی برای این قسمت قرار داد یا کلا این قسمت رو حذف کرد

با تشکر

ویرایش شده در توسط MRT69

اسم فایل logo.png هستش

تو این آدرس templates/zt_opis25/images

مطمئنید فایل مربوط به لوگو همینه

چون من تغیرش دادم و کش مرورگرمم پاک کردم ولی باز همون تصویر قبلی رو نشون میده

حتی توی مرورگر دیگه هم تست کردم

شما خط 114 فایل template.css تو مسیرزیر را ببین

templates/zt_opis25/css

هر فایلی که نوشته همونو تغییر بده

به پسوند فایل هم توجه کن

gif هست یا png یا jpg

مطمئنید خط 114

خط 114 من اینه توش به فایلی اشاره نکرده

#zt-topmenu ul.menu li {display: inline; background:none;padding: 0px 10px; border-bottom: none;border-right:1px solid #d7d7d7;}

شما قاصدک 1 را داری یا 2؟

منظورم این خط بود

#zt-logo .zt-logo a {display: block;width:950px; height:45px;  background: url(../images/logo.gif) no-repeat 0 0;}

1 کاربر پسند دیده است

درود

لوگو خودتون را در آدرس زیر کپی کنید.

templates\zt_opis25\images

سپس به فایل زیر مراجعه کنید.

templates\zt_opis25\css\template.css

سپس خط 108 را که محتویات زیر درونش هست پیدا کنید.

#zt-logo .zt-logo a {display: block;width: 206px;height: 72px;	background: url(../images/logo1.png) no-repeat 0 0;}

کافی بجای logo1.png اسم تصویر خودتون را به همراه پسوند در اینجا وارد نمایید. البته نیاز هست height و width را هم بر اساس لوگو خودتون تنظیم کنید.

و برای سیاست بازگشت نیز از طریق تنظیمات کامپوننت جوم شاپ باید یک سیاست ایجاد کنید. سپس آن را فعال کنید. تا زمانی که به این مرحله رسید سیاست بازگشت را با کلیک نمایش داده شود

موفق پایدار

من قاصدک 1 دارم

تون خط 108 بود و نام فایل images/logo1.png بود

ممنون از راهنمایی

برای سیاست بازگشت به پیکربندی و تب متن ایستا مراجعه نمایید. سپس گزینه سیاست بازگشت را مشاهده می نمایید. و از انجا میتوانید سیاست را تعریف نمایید.

موفق پایدار

و برای سیاست بازگشت نیز از طریق تنظیمات کامپوننت جوم شاپ باید یک سیاست ایجاد کنید. سپس آن را فعال کنید. تا زمانی که به این مرحله رسید سیاست بازگشت را با کلیک نمایش داده شود

با تشکر از پاسخ ها و کمک هاتون

توی تنظیمات جوم شاپ کدوم قسمتش می تونم شرایط استفاده و سیاست رو مشخص کنم ؟؟؟؟

v1pjuaj01yp789dwx6.jpg

مرسی بابت لطف و راهنمایی و وقتی که گذاشتید

به بخش پیکربندی مراجعه نمایید. تب متن ایستا را بزنید. در تنظیمات نیست. من به اشتباه گفتم تنظیمات که در پست بعدی فورا اصلاح کردم.

خواهش میکنم. لطفا برای تشکر از دکمه میپسندم استفاده نمایید

موفق پایدار

می بخشید من امروز زیاد سوال می پرسم

این متن کپی رایت که پایین قالب هستش:

Copyright © 2012 Joomla Templates by Pastelco & P30joomla All rights reserved

این رو از کجا می تونم تغیر بدم

چون توی index.php نبود چیزی برای ویرایش

ممنون میشم بگید کجا می تونم این متن رو تغییر بدم

توی تغیر این متن کپی رایت پایین سایت کسی می تونه کمکم کنه

Copyright © 2012 Joomla Templates by Pastelco & P30joomla All rights reserved

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری