edison_9891

بالا نیامدن سایت

8 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان و استادهای گرامی

مایک سایت داریم که درست بود ولی به دلیل اینکه هاستینگمون تمام شدوهینش یکم بالابود گفتیم اطلاعات هاست رو ریختن روی یک هاست محدود اما الان دیگه سایت بالانمیاد

قسمت مدیریت و سی پنل باز میشه ولی سایت بالانمیادتمام اطلاعاتو عکسهای سایت هم وجود داره لطفاراهنماییم کنید

آدرس سایت

www.mabnasystem.com

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اطلاعات config رو که عوض کرديد ديگه؟؟؟ديتابيس و يوزرو؟؟؟

روي لوکال هم بالا نمياد؟؟اگه اينجوري باشه مطمئنن ناقص دانلود کرديد وقت انتقال...

سلام

ایراد از طرف شرکت ارایه هاست

با پشتیبانشون تماس بگیر

سلام

روی لوکال هاست و روی یک هاست دیگه هم امتحان کردم همین جوری بود:33:

سلام

یه مشکل.بعد از تغییر dns ها و انتقال به هاست دیگه ای ،فقط سایت با www بالا میاد.حتی حذف کردم و دوباره نصب کردم. اما تا قبل اسم سایت www نزارم ،بالا نمیاد.چرا؟

نمیدونم سوالمو جای درستی نوشتم یا نه.نمیدونم چطور باید تاپیک جدید باز کنم.در هر صورت نمیخوام نظم انجمن به هم بریزه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری